Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az mennyi is?
De ez nem a corsa?

Kb. 30 per és jövök,addig kejálok mert most értem haza,melóból.
Van koromfekete meg piros is, de te gondolom csak kéket szeretnél
158 eur + 29 szállítás amekkorát csak akarsz
Én ezt találtam,300 dolcsi,bár nem is tudom,hogy kb mennyi lehet most.
Ez csak USA free szállítás, és nem is vertigo corsa hanem csak vertigo. Ha az is jó akkor bányászhatok neked ki.....
Sidi Vertigo Race Boots Free Ship Blue Size 42
US $300.00
Shipping costs:
Free
UPS Ground
Service to United States
Ships to: Worldwide
Item location: Northlake, IL, United States

Csak intézni kellene
1.kép Ez van air-ban 43-244 Eur, 44-244 Eur ,45-244 Eur áron. 12.50 a posta.
2.kép Ez nem air 43-44-es 249 Eur + szintén 12.50 a posta.......

De bányássz a bay-en és ha találsz olyat ami paypal fizethető, akkor megoldjuk.....te a fizetést én meg a hazapostázást és a paypal fizetést.......itt fórumon belülieknek only Lehetőleg EU-ból, mert USA az más tészta....
Ezt a linket sem tudtam megnézni
Álltalában 42-es a lábam,bár már volt olyan csukám is,amibe 44 volt ütve és mégis jó volt,de álltalában 42-es.
A másik az,hogy ha lenne is kint(márpedig van)azt el is kellene isntézni,hogy hazajusson,....
63 papír viszont már baráti lenne,annyiért mindenképpen vennék!
Nem-nem......az oldalán a műanyag merevítők ahol összeérnek meg a bőrrel össze van szegecselve....ott nyekereg...
De ugye nem a talpa nyikorog?
Én elég drágán vettem a Full-gas-nál,de nem bántam meg!
Nekem az alpinstars smx-plus van 2 taknyolás után még mindíg ezt venném annyi a baja, hogy nyikorog picit de egy kis szilikonnal be lehet fogni a száját....de a haveroknak sidi van és nagyon szeretik....és nem is nyikorog nekik
Nekem sima vertigom van,de nagyon megvagyok vele elégedve!
Olyan 70 körül találtam vertigo corsa air-t cakk-pakk, persze a valutaingadozáson múlik olcsóbb e vagy drágább.....ez ilyen piros fehér fekete....
Naná, hogy nem jó a link :) persze ez csak sima vertigo.
http://cgi.ebay.it/vertigo-sid...

ez van vagy 45 pénz......olyan szép kííík mint a kend motyorja
Mekkora a praclid?
Multkorában keresgettem és találtam egy szép verigo airt ami elég jó áron volt.......persze a sima vertigo is, de én mostmár, hogy megéreztem milyen áldásos a perforált csizma mást nem vennék, de komolyan. A gagyi probiker perforált csizma nem ázik be esőben eszméletlen.....az oxtar nem perforált hanem full és az meg beázik mint állat
köszi pohi
a lenyeg az hogy 244 euro+17 a postaköltseg-megsem 94000ft
http://www.2002r1.extra.hu/php... A műszerfal beállítása linkre kattintva megtalálod, a fordulatot be tudod lőni vele.

http://www.yamaha-motor-europe... itt meg beütöd mi kell és kidobja a szervízkönyvet abból lehet ki lehet olvasni mást is....
Nem tudtam megnézni ezt a linket
nagy az elet ma.
ki tudja hol van a muszerfal orajanak az allitasi lehetösege.valaki regebben mar leirta,csak nem talalom.a km -mph miatt is kerdem a C-F miatt is ,es a fordulatszamot is feljebb kell tornasznom mert koran eg a feher lampa
Köszönöm!