Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2002
Belepukkantam hátulról eg zx6r-be!
sopron lackner kristóf utca vége elkerülő! (soproniak tudják)
jobbra akartunk kanyarodni, előttem ment a zx6r, stop táblánál megáltunk, balra néztem és elindultam!
bele az kawába! Ő nem indult el sajnos pedig nem jött senki!
Sajnos ez az én hibám, és nagyon sajnálom!
Benéztem! Szerencsére személyi sérülés nélkűl megusztuk a dolgot!
Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Egyszer lássalak inni....
Ezt holnap felhívjuk Thx
Zajos darab
Jól van, te is, de tudod nálad a sör is szerepet játszik Fogadjunk, hogy az ülés alá rejtett doboz árrébgurulása miatt estél, túldöntött a súlyponton ........najó......nem vicces....
NC
Detto!
Mondjuk én is így ismerkedek a mocijaimmal, mindíg az elején eldobom aztán utánna nincs gond
Mesélj!
Bakker, jól vagy? Mi történt pontosan?
Sajnos rosszabb, ütköztem!
Szívesen!
És végezd JÓL A MUNKÁD!
Remélem hamarosan találkozunk
Örülök, hogy hívtál csak épp akkor üldöztem le egy 150 fölött közlekedő záróvonal, előzni tilos, forg.elől elzárt terület, kanyarodó sáv nem megfelelő irányban történő elhagyása, kereszteződésben előző srácot És a szabályosan közlekedőt akit megelőzött épp azt igazoltattam. Hát nekem nincs mocim jelenleg, de majd megkérdezem öcsikémet van e kedve menni..... Mindenesetre jó tudni az ilyenről ha én nem is esetleg a barátok elmennek KÖSZÖNÖM, hogy gondoltál rám Pari.
Pohi!
Bocsi, hogy zavartalak ma.
Sikerült?
Csak nem taknyoltál
Neem, én most itthon regenerálódtam egy elég érdekes hét után... Viszont tervezünk oda is egy látogatást mostanság.
Bocsánat..Milyen/inkább/ évjáratra kell a konzol meg a taposó?
KONKRÉTAN MIJEN ÉVJÁRAT?
Ha nem lessz helyem akkor lessz bánzájjjj .sima mezei pályázás melegítő jelleggel .vasárnap a gokartpályán kecsón a te mocidat láttam? a rendszám érdekesen állt rajta
Nem tud esetleg valaki az R1-emhez fejidomtartó konzolt és bal pedál taposót?
HE-HE-HE....HE-HE-HE....HE-HE-HE
Ajjajj én is ettől tartok
De amúgy már alapjáraton sem tetszik a hangja és olyan 4-5Kig rezeg. Lehet tovább is csak akkor már nem hallom a motor ordításától
A mester mindjárt megold mindent....!