Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Élőben a kipuffancs sem lehet rossz, de csak az Euro norma miatt ekkora nagy böhöm gondolom. Szerintem mindenki úgyis ledobja....
Én meg akárhogy nézem, ledobnám a kipufogókat és máris gyönyörű.... Vagy csak elfogult vagyok?
Jóféle!
Hát a lámpa ami nem tetszik, de ezen a képen hátrányba szorul.....összességében szép tömör gépnek tűnik, egyre jobban tetszik .
Mennyi is az ára ? De, ahhoz szét kell bombázni a lámpát!
akkor az angel eyes nem kell senkinek?
Már Én is kezdek megbarátkozni vele.
Ez a kép jó,itt bejön.
Valoban kicsit idiotan nez ki ez a guluszemu uj R1, de ez maximum azt zavarja aki disznek vesz motort.

Ha rajta ulsz ugysem latszik
Nekem ebben a színben simán jöhetne!
Így dob nélkül nagyon tuti Nekem a hátulja nem tetszik csak Na de majd meglátjuk tavasszal
szerintem ha a lampat buraba raktak volna mindenkinek 1 böl teccene.attol meg jo lessz....... 1 yamaha fanatik
csak most keztem hozza a kepnek
Talicskából iszod a kávét, hogy akkora kávéskanalad van?
Egyébkent igazad van!
na.egyenlore csalodas.en valahogy leragadtam 2004es nel. az ,megfogott nagyon es sok kep meg kiprobalas se kellet hozza.......... majd meglatjuk ha latjuk a utcan...
Igazad van!

BOCSI MINDENKITŐL!
Én azóta nem veszem a Superbike szennylapot,mióta a 2004-ben külsőleg az egekig magasztalt R1-et tavaly egy teszten kövér ovodásnak nevezte valamelyik gyökér munkatárs.
A mostani trend az,hogy rakjuk tele a motort egy rakás fejlesztéssel,a külső pedig legyen figyelemfelkeltő.Ha megnézitek mind a négy Japán ezres külsejét fikázták mikor bemutatták,mégis viszik mint a cukrot.
Amúgy pont az én vasamnál voltam úgy, hogy fotókon baromira"nem jött be" a hátsó lámpája. Aztán megnéztem élőben a mocit és már nem is tűnt olyan rondának. Amire átnéztem a mocit, már kifejezetten tetszett a lámpa és az egész "fara" a gépnek.
Én meg szívem szerint agyonütnélek titeket kávéskanállal.... Nyomorék, taknyos óvodás szintjén tudtok veszekedni. Várjuk már meg a kiállítást, aztán magyarázzatok. Chris! Te meg néha számolj mielőtt írsz... Megéri?
Így van:

NEKEM EZ NEM JÖN BE!
bocsÁssatok mÁr meg ha valakinek megbÁntzottam az ÖnÉrzetÉt!

Így ni!
Arra azért ne tedd le a nyakad,hogy egy jót sem motoroztam vele!
Egyébként meg Én ránézésre értettem,hogy nagyon csúnya,nekem nem tetszik!

Bár gondoltam,hogy ez lessz belőle,mindenki fikáz visszafelé.
Menni vele?Olyan nem lessz,mert nem akarom lecserélni az enyémet,max 08-ra cserélném.
Bár az előzőekben leírtam azt is,hogy ki tudja lehet,hogy élőben klafa!
Az enyémtől tuti jobb lessz,de én akkor is maradok ennél!


BOCSÁSSATON MÁR MEG HA VALAKINEK MEGBÁNTZOTTAM AZ ÖNÉRZETÉT!
Ezt úgy szokás mondani, hogy nekem ez innen nem igen jön be. Az új ZX-10R-el is így voltam. Képen nem tetszett, élőben meg elhánytam magam.
Speciel én a 2003-as R1-emet nem cserélném le 2004-re.

Le "fos"ozni a 2009-et pedig felelőtlenség. Még élőben nem láttad, nem mentél vele 1 méter sem, stb.

Több motorral voltam úgy, hogy fotón nem tetszett, élőben pedig teljesen más képet mutatott.
Ha öt-hat évre visszamenőleg visszalehetne olvasni az összes Japán gyár topicját,minden évben csak ilyen hozzászólásokat olvasnátok,hogy ez milyen ronda,ennek milyen a kipuffogója,ennek milyen az eleje,ennek milyen a hátulja,indexe,tükre,lámpája,aztán a motorkiállításokon az igazi vásárlóréteg nem tud odaférni az új vasakhoz,mert mindegyiken ül valaki,és készülnek a fotók az iwiw/lovebox/stb oldalakra.Nézzétek meg élőben,és utánna lehet véleményt mondani.Kit érdekel a kipuffogó,egy kezemen meg tudom számolni az ismerős sportgép tulajok közül hányan hagyták fent a gyárit.
Nekem csak egy 2001-es van. Pár éve nyúzzuk egymást, de még arra sem mondtam soha, hogy fos! Te akinek pár hónapja van, még igazából egy jót sem motoroztál vele, te kijelented, hogy a 2009 szar . Még nem is láttuk csak képen, úgyhogy várjunk még ezzel kicsikét!