Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


Köszi!

Milyen fordulatszám tartományban rezonál?
Na kicsit átmegyek Chrisbe. Vmi nyűgje van a bestiámnak és nekem nem tetsző hangok érkeznek a motor felől. Vmi hülye rezonancia, de nem tudom rájönni mi lehet. (bár az én szakértelmemmel csoda is lenne, ha rájönnék) Tudtok mondani Pesten vmi szervízt ami megbízható és nem fognak nagyon átbaszni?
Akkor kapsz pár képet!
A CBR -ről
Lesz vmi banzáj? Én csak egy mezei pályázásra gondoltam...
Vagyis mégsem ....
Én leszek 14-én ha jól tudom akkor lesz....
Már szerda este kitelepülök nemjárok ugy mint multhét pénteken elfogyott a hely
Héten valaki H-ring?
Nagyon kemény
Oks, lehet,hogy érdekelne!
Hát én 32-ért vettem párban, de mivel most jön a pirelli, így annak az áráért adom. Az első gumin én is meglepődtem, mert szinte le se kopott róla az a vacak külső réteg. Majd nyomok fel a héten képet.
nem tudom őt mar nem lattam
Mennyit kérnél a gumiért?
david46@vipmail.hu-ra küld el a címed, nevedet, irányítószámodat és küldöm is. Köszi.
Még éppen nem Slick de már hasonló!
Dobok egy számot ha esetleg nem lennék az oldalon 30/268-2018
Akkor nekem jöhet
Nagyon szépen köszönjük! Cserébe, ha kell van olcsón Metzeller Rennsport-om ugyanebben a méretben. MM-t nem írok, mert éppen csak, hogy motoron volt...
Nem tudom,hogy mikor megyek,elég necces idő van.
Slick gumi már?
Legyen jó idő,lécci,lécci,léccííííí!Ha az lesz,akkor szerintem olyan 13-14 körül.Előtte majd fellépek ide,és szólok,hátha...
Üdv:B
Mikor akarsz indulni?
Nekem holnap gumit kellene cseréltetnem mert le fogják venni a rendszámomat!
Ja-ja,abban ültem.
Mennék én,de a franc vigye el,dolgozom!
Viszont holnap irány az egyenes...Valamerre tuti!Kőszeg,Szhely?Amerre fúj a szél
Gyere motorozni!
Bizony, jól láttál!
A tűzoltó autóban ültél?
Láttalak!
Buszvégnél lévő körforgalomnál jött Veled szembe egy nagy piros autó...IXS bőrruha,asszem fekete-fehér!Jól láttam?
Üdv:B
Na most akkor kinek is küldhetem?