Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mért veszed meg minden évben a legújabbat?
TÖK JOGOS! király vagy!
mondjuk nem ártana élőben megnézni
2009-es
Mi lesz helyette?
Szia!Van rajta 800 000Ft extra,így 2 700 000Ft.Ha bővebb infó kell írj mail-t.
Semmit, betyárkodj nyugodtan
Te vágod a témarépát ....persze nem mindenkinél jön ez be, de nagy %-ban igaz.
nem értelek. Én normál rendszámmal is tudok betyárkodni. Sőt egy 5perces elmezavarból következő állatkodás után a rendőrmocis utánam jött és levillogott. Szerintem megbecsülte hogy megálltam, normálisan állt a rendszám, volt jogsi forgalmi, és minden gecizés nélkül tovább engedett. Megéri basztatni a rendszámot? Szerintem nem. Ha akarnak úgy megvágnak mint a szart. Nekem eddig az jön le hogy a zsernyákfuti jobban bánik veled ha nem buzizol, még a szabálysértéseket is elnézi akár.
pohi mit csináljak ha kicsit betyárkodni akarok ? leszedjem a rendszámot vagy a szokásos megoldás hogy besaralom ?
El ne hidd nem dumáltunk ám ki
önnek üzenete érkezett az rs fórumba :D
Berezeltél egye, hogy megtudtam a titkodat?
Nah mégis csak visszaolvasok...
Bakker a képek nagyon gagyik az új R1-ről. A csávókák akrobatának jó lennének, de motorosnak kutyaütők eléggé . A térde már lent van, lóg a marha a motor mellett mint csita a fán, de a lábtartó bütyke még töb 10 cm-re van az aszfalttól..... . Erre meondják a nagyok, hogy nem a térdenek kell elérnie az aszfaltot, hanam az aszfaltnak a térdet ......persze én is így kezdtem, de egy új motor bemutató képein ez elég gagyin néz ki, persze csak szerintem. Ha én 122. utolsó senki tudtam jó gumival (pirelli supercorsa) a lábtartót húzni a ringen akkor ezek mit akarnak.......
Pohival kibeszéltünk a hátad mögött amíg költözködtél! Az volt a leg érdekesebb!
Hali
Mi az ára az R 1-nek?

Attila
msnen majd írj rám lécci
Csak a 2009-es R1 rül volt ma szó!
Amúgy semmi pénzért nem adnám
1az1be csere?
Üdv a népnek! Na, van végre netem.... Visszaolvasni viszont nagyon nincs kedvem... Volt valami érdekes?
ez sokkal szebb mint az új sztem
Végül is így nem...