Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja-ja!
Már uttánnanéztem.
Tuti,hogy valahová elgurult,vagy amikor vettem le a fékmunkahengert beleesett a felni belselyébe,mert üreges.
Ott csúszkál a munkahenger, és tényleg hiányzik egy porvédő gumi.
Nyugodtan cibáld meg. Volt Thundercattom és csak egyszer egykerekeztem vele az is két személlyel, emelkedőn, 1-es végén volt.
Ez aztán marha fontos!
Ez a lényeg!
Ma vettem át!
Igenigen bár még csak foglalás van, de a legnehezebbel, a családdal már megküzdöttem és bár 600-assal mentem már egy keveset, nem mertem még 2-ben sem megcibálni a szarvát
Én felajánlottam neki. Azt mondta "ezek után mit kérdezzen?"
Szerintem Bagoly600 pont elég lesz vérfrissítésnek erre a hónapra.
Szerintem kellenek minden fórumnak az új arcok.Jó tesz egy kis vérfrissítés de persze a normálisabb arcokra gondoltam .Nálunk a fórumban(Db környéki mocisok) mindíg örülünk a jóarcoknak persze némi nemű tisztelet azért kell.Mindenkivel kapcsolatban,legyen az régi haver vagy vadidegen.
Próbálja újra,....kicsit értelmesebben!
És nagyobb TISZTELETTEL.
Térdelj le és szeress!
Egyébként nem beszél hülyeséget. Azon egyszerű okból kifolyólag, hogy az élet Őt igazolta. Jött egy répa. Elkezdett össze-vissza hamuzni. Eredmény? Azt hiszem olvastad te is. Vagy szerinted áki001 be lett fogadva a közösségbe?
Ja. Téged is elviselnek pedig most is tönkretetted az R1-det.
Tyt!

"Mellesleg ez a "klub" (az R1es), ahogy te mondtad, eléggé zártkörű. Szerintem legyen már meg a joguk, hogy kit akarnak bevenni, és melyik idiótát zárják ki. Bár a "baráti társaság, akik nem szeretik ha idióták idióta kérdésekkel bombázzák őket" név jobban illene rájuk."

Ezzel hülyeséget írtál szeintem!
S.O.S Gyerekek!
Történt egy olyan,hogy a hátsókerekemben volt egy darab fém.
Nem mertem kihúzni nehogy leeresszen.Ma kivettem a hátsó kereket,levittem a gumishoz,hogy nézze meg.
Erre kiderült ,hogy vaklárma.Csak egy nagyonpici fémdarab volt,semmi más.
Le sem szedte a gumit.
Visszaraktam a kereket,erre már amikor készen voltam,akkkor vettem észre,hogy a képen látható helyről,hiányzik egy kis gumitömítés.
Vagy nem is volt ott.
Nézzétek már meg nekem!
Az enyémnek,fémtiszta a helye,azért is gondolom,hogy valahová elgurult,csak nem vettem észre.
Pedig,full tiszta helyen csináltam.
Áki: húzzál már el ebből a fórumból. Tök jó, értelmes eszmecserék voltak, amíg meg nem érkeztél és írkálod a baromságodat...
"sufni tuning" - nyitott gyári dob: (össz. anyagköltség 1000+1000+2500+300+500+~1000 azaz ~6500/2 dob - gyári állapot újból: 12 db popszegecs ára)
Üdv Kalkulátor
Visszaolvastam az egészet, és azt hiszem elég nagy hülyeséget írtál. Eddig az R1 topicosokat tartottam az egyik legtürelmesebb népségnek, mindig kimérten, okosan válaszoltak. Ha a te országos haverod, az áki netán az RS topicba került volna be véletlen, az első idióta kérdése után elküldtük volna a jó életbe :) Ehhez képest az R1es srácok igencsak sokáig bírták cérnával, türelemmel. Szerintem főleg az idegesítette fel őket, hogy a srác elég buta kérdéseket tesz fel, közben meg komoly szilárd álláspontot vállal olyan témában, amihez lövése sincs, lásd analóg fordszámmérő, 150nél a 600as egykerék, stb stb, de ez már lerágott csont. Próbáltak neki értelmesen válaszolni, hogy az R1 amúgy sem a legmegfelelőbb választás egy kezdőnek (ezt mindenkinek elmondják, okosan. Van akinek nyomatékosabban kell, mert nem tudja felfogni). Tudod van még ember, aki szeretné megóvni embertársát attól, hogy egy szánalmas/borzalmas statisztika legyen, és 2 nap után felkenődjön az első autóra/fára, stb. Nem úgy vettük ki Áki haverod szavaiból, mint a türelem mintaékessége az erénye, pont ezért szerették volna tudatára hozni, hogy rutin nélkül, főleg ekkora technikai téveszmékkel, nincs értelme egy ezredesre ülnie.
Mellesleg ez a "klub" (az R1es), ahogy te mondtad, eléggé zártkörű. Szerintem legyen már meg a joguk, hogy kit akarnak bevenni, és melyik idiótát zárják ki. Bár a "baráti társaság, akik nem szeretik ha idióták idióta kérdésekkel bombázzák őket" név jobban illene rájuk.
És mégvalami, ami szemet szúrt. Ez NEM blog. Aki azthiszi menjen a picsába, vagy vezessen ténylegesen saját blogot.
Mellesleg pont ugyanolyan szar a helyesírásod mint Áki barátodnak. De ez nem sértegetés, csak egy gyenge észrevétel.

igen én leszek most a csúnyagonosz bácsi, lehet osztani, nézd csak meg az adatlapomon a fejemet, és vágj hozzám mindenféle kedves jelzőt arc nélkül, anonym módon, mert ez a helyi arctalan faszagyerekek idióta specialitása
Ez az egész már az elején parttalan volt. Most, hogy 2 napja egymás gyalázása folyik, többek és boldogabb emberek lettünk? Minek akkora ego bárkinek, ami nem visel el pár beszólást csak, ha azt tudja válaszolni: "ateanyád"? Ez egy fórum, mondhatni locsogóhely oda és oda nem illő véleményekkel. Utóbbiakra vagy nem érdemes reagálni, vagy a lehetőségekhez képest érvekkel célszerű.
Volt egyszer egy netikett...
áki001
Nem haragszom.
Viszont úgy gondolom, hogy te kezdted ezt a stilust.
Pl mi az, hogy:
"zsebi te gyoker vagy!"
Többek szerint te vagy gyökér!
"azt azert megneznem h mikor tud tobbet a zseby"
Te akinek még soha nem volt motorja. Úgy látom, hogy Zseby már akkor motorozott, mikor te még U betüket fingottál a homokba.

"fuu de eros valaki! sztem ennnek csak te orulj ,hogy nem talalkozunk , mert akkor nem lenne az aki itt tovabb okoskodnaGyoker"
Tényleg jó lenne, ha tálálkoznál Brit88-al. Fehér ember nem felejt!

Szóval elhiszem, hogy a Szombathelyi haverjaid között kemény vagy, de ez itt nem az a csapat. Te pont olyan srác lehet aki a melegfelvonulás után felkenődik az új motorjával valahova. Már ha lesz egyszer motorod. (Ha lesz, akkor mindenképpen vegyél rá bowdenes fordulatszámmérőt.)

Szóval gratulálok magadhoz! Büszke lehetsz magadra. Igyál sokat és énekeld, hátha igaz lesz, hogy "gépészek vagyunk mi faszagyerekek. Értünk csörögnek a sörösüvegek"

Hajrá áki001
amugy kedves BakondiG!
ne haragudj ,h igy megszolitalak ismeretlenbe,de engedd meg kerlek ,h reagaljak a "fantasztikus" soraidra!
Hidd el rengeteg olyan dolog van (meg a motorokkal kapcsolatban is ) amivel kapcsolatban zavarba tudnalak hozni,ha akarnalak,de nem akarlak!
akar lenne rola fogalmad akar nem akkor sem gyokereznelek le igy ismeretlenbe!
kiveve ha ki nem harcolnad ,mint azt tegnap paran megtettek!
No mind1 !
Fatylat a multra!
csövi mindenkinek!
nem szandekoztam feljonni ide tobbet ( nem azert, mert ezt kertetek), de egyik haverom kozolte velem nemreg ,h erdekes iromanyok szulettek itt a tegnapi nappal kapcsollatban!
Nezzetek! en nem akartam senkivel osszeveszni, nem is akarok!
annak ellenere, hogy nem erzem ugy h barmelyikotokkel szemben is en kezdemenyeztem ezt a flegma nagykepu stilust ,aminek az eredmenye lett ez a durva szidkozodas (amiben en sem vtam artatlan) BOCSANATOT SZERETNEK KERNI mindazoktol akiknek a lelkebe gazoltam! ha eletben talalkoztunk volna akkor valoszinuleg nem ez lett vna a vege ,mert akkor rajottetek volna ,hogy nem vok olyan amator loser mind ahogy azt ti eldontottetek!orulok neki ,h azert vannak itt nehanyan akik megertenek engem is ! nekik köszi! de egy kicsit mst mar ti is nezzetek magatokba legyszi! en nem hiszem h ti komolyan gondoljatok azt ,hogy en veszekedni jottem fel ide! higyjetek el ,h nem csak en vok a hibas(mar ha hibasnak kell ereznem magam) Nezzetek meg BakondiG cimboratok iromanyat! nem is irtam neki semmit nem is bantottam semmivel es megis miket irogat rolam! nem tom ,h ezt mst komolyan is gondolta vagy csak nektek akart imponalni, minden esetre ilyen modorral sok jot ne varjon az elettol!itt vagytok 5en 10en es senki massal nem vagytok hajlandoak tarsalogni(ezt valamelyikotok mondta ,h nincs szukseg ilyen emberkekre akik ide tevednek r1 vasarlasi szandekkal) EZ AZ R1 FORUM!? hat nem tom, h miert jo! azert nem bannam ,hogy ha elmondanatok a velemenyeteket (hasonloan nyugis stilusban) errol amit irtam! amugy nem kell aggodnotok nem fogom itt zavarni a tarsalgasotokat,mert nem fogom latogatni az oldalat!
elore is koszi annak aki komolyan vette es atgondolta azt amit irtam!
szevasztok!
Ugye-ugye!Mindenki szerelmes a szemébe!
megbeszéltük