Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pedig itt vagyok!
Szolj ha mesz a ringre! Viszek fenykepezot. Lefotozom a szemed en is.

már hiányoztál..
emberek
nem nem tud valaki 1 jo keptarat racing valtozatbol a motogp bol?1989 korbol?
Calculator:
Szerintem akkor se ez a modi mint amit a buzibaratod eloadott! Kar, hogy nem volt itt Zema! O megmondta volna neki a frankot!
Mindenki volt kezdo.
En is kerdeznem, hogy:
Esoben nem csuszik?
Sokat fogyaszt?
Nem veszelyes?
Egyesben mennyit megy?
150-nel jon kerekre?

Aki001 egy igazi fasz!

Zseby meg maga az ordog!

Ja es az ilyen gyoker embereket az enduro topicban se kedvelik!

Hajra Zseby!
Hát,nem vágom magam hanyatt tőlük,de azért köszi
a Lanyokat feltettem a Helyukre
csak tudjal aludni ejszaka
Igen-igen!
Valóban az ágyba parancsolt az Anyukám!
mi ujsag a tieddel? megelegedve
minnya kiteszem oket, csak hat este eltuntel
gondoltam, h anyukad mar regen agyba parancsolt es inkabb nem akartalak felzaklatni
Borsót kerestem,de eltűnt!
Mindegy,hosszú.
Nem találom őket!
Még mi vagyunk a szemetek!

Bár valóban kicsit eltúloztuk,de Ő is!
Tyűű! Milyen buli volt tegnap!
Bakker, kimaradtam!
Köszönöm a hozzászólást Leslie.Ha sikerül elbartelezni az sv-t akkor felhívok egy két kereskedést is és persze megnézek 1-2 mocit ami magánszemélyhez köthető.Meglátjuk mit sikerül belőle kihozni majd..
a`ki en tudok 2007es r1est eladot jo aron
jo reggekt az uraknak-tegnap nagyon bepörögtek a dolgok.
Na ezt most énis osztom....
és most vége is a témának...
Sziasztok!Tegnap bele-bele olvasgattam a témátokba,de nem nagyon akartam beleszolni!Sajnálom a srácot,mert feljött ide----regisztrált----és olyanok tanácsát akarta kérni akik személyesen tapasztalják a dolgokat az R1-gyel kapcsban!jol lehurrogtátok,hogy mit képzel magáról h ilyet megkérdez...inkább ti mit gondoltok?Nem istenek vagytok!szerintem ti sem ugy születtetek h a segget alatt volt a motor...valahol el kell kezdeni!Szegény gyerek be akar lépni a "klubba" erre sikeresen kiutáljátok a blogrol!Azt hittem h akik itt vannak azokban a motorozás imádata a közös...és az összetartás,de most már látom h csak az arcoskodás megy!És amugy visszatérve arra,h ki rontotta a színvonalat,azt hiszem h visszaolvasva egyértelmű h ki kezdte...nem áki001!És még jo hogy nem hagyja magát!Na mind1!De legközelebb gondolkozzatok h mit miért kérdeznek!és igaza van Leslienek,ahelyett h itt égettétek az R1-eseket mentetek volna inkább élvezkedni!
Na én ma tolok megint egy mátrát.... Ha vki akar csatlakozni pötyögjön!
Ha picit értesz a motorhoz, azaz volt már új motorod és normálisan használva láttad 'fakulni', akkor tudod, mire figyelj. Tulajnál szintén ez, némi emberismeret nem ártalmas, pár egyszerű kérdéssel kipuhatolható a használat módja. Ekkor már nagy eséllyel elkerülöd a rossz vételt (ha nincs leküzdhetetlen vásárlási ingered mikor valami tetszik), anélkül, hogy lenne füled a zakatoláshoz, csörgéshez, egyébhez. Az, hogy R1-et vagy mást, ízlés dolga, de érdemes.
jaaaa biztos ismeritek de nagy királyság azért..
http://www.youtube.com/watch?v...