Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ddt500 sztem te meg nem lattal egymas mellett 600-as es 1000-es gépet!
de sztem a fizikához sincs sok közöd
én lehet, hogy bevásárolom magam ide :-) és be fogok xarni a 600-as után az 1000esen már félgázon 150 alatt is pedig én 27 vagyok... baxa meg de öreg lettem
Van bent valami!
tisztelet a kivetelnek!
csodálkoztok ,hogy nem hallatok felőluk?
lehet ,hogy ti sem hiányoztok nekik es ahelyett hogy itt okosítanának inkább motoroznak es mar 5szor a fejetek fole nottek!
Majd nyaralás után kész lesz! ....
Ma még semmire nem volt időm( szerencsére erre a fél órára még igen :-))) )))

...... aztán majd a "csirke tenyésztők" előtt kapja az ívet !
fasza kis közösség!
naggyon komoly
"amugy gondolom nem kell nektek elmagyaraznom,hogy az 1000-es es a 600-as kozott sincs eg es fold!"
Anyám borogass. Valóban kisebb a különbség mint a 125-600 között.
mi van a motorral latra?
Szerintem itt már meg van a közösség. Hetente esnek be ide emberek akik R1-et akarnak venni aztán soha többé nem hallunk felőlük. Valahogy nem is hiányoznak.
Szerintem!
Most nem azért,de mindenki maga dönti el mekkora kockázatot vállal,tudjátok Ön dönt, Iszik vagy vezet? . Nem mindegy mekkora,ha ésszel használod? Hogy akartok itt egy közösséget kialakítani ,ha csak mindenkinek beszóltok!
Áki, csupán hitelessé válsz, ha tisztességgel ki van töltve az adatlapod.
Ha nem, akkor nem vesznek komolyan, mint aki gumicsizmában megy színházba a mekiből.

Ha kicsit visszanézel nekem is válaszoltak megfelelően, pedig szintén annyira új vagyok az R1 fórumon, mint te...
kedves Zsebi!
a 125-ös utan neked milyen volt egy 600-assal folytatni?
kedves latra!
te vagy az aki kimondta A NAGY IGAZSÁGOT! NEM VESZEM SÉRTÉSNEK AMIT NÉHÁNYAN IRTOK DE HA SERTEGETNI AKARTOK AKKOR JELEZZÉTEK ES AKKOR ELBESZELGETHETUNK EGY KICSIT ES MAJD KIDERUL ,HOGY KINEK MI VAN A FEJEBEN! amugy nincs harag,de egy kicsit mar unom ,hogy tegnap beregisztraltam azert ,hogy kerdezhessek (mert ez az oldal ÁLLITOLAG erre megfelelo) es megallas nelkul kapom az atgondolatlan kritikákat4 amugy sok mindenben igazatok van ,en ala is irom h jobban ismeritek ezt a motort, de elhihetitek ,hogy ez nm minden!
amugy mst h nezem sokatok adatait nem igaz az mindenkire ,hogy fokozatosan vasarolta az egyre nagyobb hengerurtartalmu motorokat!ugyhogy nm en vok az egyetlen ,aki ilyen nagyot ugrik!
amugy 21 eves vok. meg tanulok. es szombathelyi vok.
...hááát, ha fejben dől el, akkor Áki asszem egy fogpiszkálóval is ki tudná nyírni magát
Meg lehet halni egy 25-sön is nem kell 1000! Akár milyen profi vagy ugyanúgy eleshetsz mint egy kezdő! Minden a fejben dől el!Aki olyan az kinyírja magát a kisebben is aki pedig fejben ott van az túléli! Szerintem vagy nem?
OK, thx. Holnap megyünk megnézzük Bár igaz, hogy a '05 R6 első telója jobban néz ki
Totál megértelek!Én is azért vettem annak idején R1-est,mert a hatszázasnak nem tetszett a sárvédője!
Szewa áki!
csumi!
mentem en mar tobbszor is hasonlo tejjesitmenyu motorral, csak nekem meg nem volt ilyen nagy.
nem fogok venni azert egy 400-as motort venni ,hogy jovo het utan meg eladjam es vegyek helyette nagyobbat! a valasztasom eloszor egy 600-asra esett, de undoritonak talaltam rajta az elso telot e,ezert valasztom inkabb az 1000-eset. amugy gondolom nem kell nektek elmagyaraznom,hogy az 1000-es es a 600-as kozott sincs eg es fold! 150-ig miondketto hanyatt vagja az embert a lenyeges kulonbseg 200 felett mutatkozik meg!amugy nem azzal fogom kezdeni ,hogy az elso honapban vegig csovezem!az h meghalok-e rajta az csak is rajtam mulik!amugy miert erdekel titeket ennyire az adatlapom? egyszeruen nm ertelek titeket! kezdem azt hinni ,h ti akartopk velem szorakozni!
Azt jelenti, hogy 7000-nél van annyi pacija mint az FZR-ednek végre. Nincs árok a teljesítménygörbén csak végtelen hegyvonulat.
az mit jelent, hogy tolós? kitolja a medvét a gatyámba?