Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon tolja a tag. irigylem tőlle az útminőséget.
Jó,ezzel nagyot írtam,de 170-180-nál igen.

http://www.youtube.com/watch?v...
Bocsi hogy belehesszelek a témába 04-06R1 első felnit keresek féktárcsákkal ha valaki tud irjon köszi.A200 nál elemeli témához hozzászolva én ott szoktam letenni de ha elemelné az elejét biztos becsokiznák aki ottveszi fel tutkó őrült.
Igenis papa
gyerekek!

na,most ÁllÍtsÁtok le magatokat,nagyon gyorsan!
Jujj most jól odamondtál nekem is Azt hiszem, most megyek pityeregni egy kicsit az alvósmacim társaságában.
Megnyugtatlak,hogy az R1 200km/h-nál még feláll egykerékre,csak legyen ember aki ezt megcsinálja!
a melegfelvonulás az erdekelt mi köcsög!?
szevasz
vagany vagy te is harleqin vagy mi a fasz a neved!épp menni keszultem de mst h meglattam a vereb dumadat meg muszaly volt egy uzi erejeig vissza lepnem! hasonloan verlekedek rolad is mint a loser tarsasagrol! most mar! egy rossz szot nem szoltam neked es megis bekostoltal te agyoniskolázott barom! erdemes volna elgondolkodnotok!szevasztok
De tudom már ki vagy!Téged dobtak fejbe a melegfelvonuláson,rajtad volt a sárga tanga,szádban meg egy vibrátor!Láttalak a Tv-ben!
nah holgyek urak mindannyiotok banatara elviharzok!sztem kar tovabb egetni magunkat ilyen gyerekes dolgokkal ,h ki kit intez el mert ennek a folyamatnak soha nem lesz vege! vigyazzatok magatokra , motorozzatok sokat ,elvezzetek az eletet ES MASOKKAL NE IGY VISELKEDJETEK MINT VELEM ,MERT ANNAK JO VEGE NEM LESZ! a legjobbakat! szevasztok óhhh majdnem elfelejtettem kéz csók HÖLGYEM!
Te áki. Nem kezded úgy érezni, hogy épp szénné égeted magadat? Én magam vagyok a megtestesült jóindulat és tolerancia, de bennem is kezd érlelődni a gondolat, hogy elhúzhatnál már innen a halál náthás faszára. Csak spammeled a hülyeségeidet, sértegeted, fenyegeted a topic lakókat. Az hogy a motorokhoz nem értesz nem lenne gond - én se értek - de hogy egy sötét műveletlen paraszt vagy az már azért ad némi okot a téged ért kritikákra. Szóval menj haza a homokozódba a barataidhoz. Köszike.
ne felejtsd el,kicsi a világ,majd csak lesz itt egy barátod,aki felfedi a kiléted,és akkor majd kiderül....
gyere mindenképpen es akkor a brit88 vaganyabban erezheti magat a halal elott
mehetek én is?
imponálsz, vagy mi a szösz
vagány vagy ! ezt a dumát meg 10 evvel ezelott komolyan is vettek! tod mit?! este találkozzunk az aggteleki cseppkobarlang bejaratanal! sarga esokabat lesz rajtam!
E-mail címem az adatlapomon,írj,megadom a számom,megmondod hova menjek,elhívhatod pár barátod,és mindannyiótokat faszrarántalak!Így megfelel keménysrác?
el sem hiszed hogy mst ezen mennyit fogunk rohogni h te engem problsz fenyegetni! azt sem tod ,h kivel beszelsz te tusko! zsbybabanak minden esetre sikerult imponalnod gratula!
Helyes!
A nyomatékhiányt az erőszakos stílusommal kompenzálom!
fuu de eros valaki! sztem ennnek csak te orulj ,hogy nem talalkozunk , mert akkor nem lenne az aki itt tovabb okoskodna Gyoker
Biztos az R1 teszi. Frusztrálttá teszi az embert a nyomatékhiány igaz?
Hát Brit88 nem olyan megbocsájtó mint én.
Ha személyesen beszélgetnénk,már biztosan megbaszkodtam volna a szád,de mivel nem érinthetlek,csak azt kívánom valahol,valaha fussunk össze egy pofonra.Mindenesetre szerintem ha valaha veszel nagymotort,ne az AKI-001 legyen a rendszámod,a saját érdekedben! Asztalaviszlát!