Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem ha már így állsz hozzá akkor simán megveheted. Csak állítsd át a jobb kezedet 0.2mm-es osztásúra. Ez még a tolós R1.
szevasztok, dnor gépe nagyon jó vételnek tűnik. Véleményeteket kérem, hogy mennyire ajánlatos megvenni nekem, aki főleg pályára vinné, de eddig '05 R6-ban gondolkodtam (eddig FZR600-al motoroztam, nemrég döntöttem el, hogy cserélek).

Kissé félek az erejétől, hogy nem tudnám kezelni, de a 7000 km és az ára nagyon elgondolkodtató... előre is kössz!
Mázlista!
Várjunk csak. Asszem be van jelölve nekem iwiw-en. Meglesem.(A superpole után )
Régen volt róla pár kép,de lehet sokan szerelmesek lettek belé,jobbnak látta leszedni őket:
Ma már csak a szemét mutatja meg!
Ezt pont Te mondod? Sehol egy aktfotó rólad! Tűrhetetlen!
bocs, hogy belevau, de hadd idézzem neked AlexCBR-t:
"...javaslom kezdésnek a Smith & Wesson-t, az is legalább olyan durva..."

...egyébként nem az a szokás, hogy kérdezgetnek, te meg válaszolgatsz, hanem az, hogy alapból megtisztelem a többit azzal, hogy nem anonim módon írogatok

sziasztok hangvillások!
1:Először is adatlap kitölt,de ami a legfontosabb
2:Nincs motoros múltad,de R1-et akarsz venni?

Mondjuk abban igazad van,hogy ideális kezdőmotor.Szerintem,hogy Star Wars-osan mondjam:
"Luc,most menj haza,és gondold át az életed! "
Sziasztok,

ha valaki jo es megbizhato 2002-03-as R1-et keresne, nyugodt szivvel ajanlom a sajatomat, mivel iden meg nem mentem vele 10km-t (a palyazas varazsa kifakitotta a kozutat... ) , ugy dontottem nem hagyom porosodni a garazsban. Van benn kb 7000km, szoval nincs lelakva... iaranyar 1.250M, de azert rugalmas vagyok bizonyos hatarig...

hirdetes itt talalhato..
hello srácok! hat rendesen ki lettem osztva! se baj! valamilyen szinten igazatok van, valóban nincs kulonosebb motoros múltam, de nem szórakozásképpen jottem ide fel! mint mondtam mst szeretnék venni egy r1-est es valoban nm tok rola semmi extrat ,ezérz is ajánlotta az egyik haverom azt a lehetőséget! ő már pár hónapja fennt van! neki igaz egy kx250-ese van. (szóval nem itt van) amúgy azt tudtam hogy kevesebbet eszik a nagyobb köbcentis motor de azt viszont nem gondoltam ,hogy ennyivel! 3 ismerősömnek van gyorsaságija ,de ezek max 750-esek! ha valamit tudni szeretnétek akkor meg kérdezhettek (rólam) mert valaki irta ,h ez a szokás , hogy mondok vmit magamrol is.
nem tudom ki hogy van vele de nem csipem ha 1 felhasznalo semmit nem közöl magarol.sem adatok,sem kepek teljes O.szerintem elszomorito.
Tényleg,erre nem is gondoltam,lehet,hogy csak szivatni akar
Szerintem áki csak szórakozik
Mutatósat?Analógot,nem?
De egyébként analóg az R1 fordulatszámmérőjje!
Áki, alighanem nincs túl nagy motoros múltad, plusz erősen összetéveszted a zx-10R egyik korábbi típusával az R1-et. Ha nem így volna, tudnád, hogy a nagyobb köbcenti mindig fajlagosan kisebb fogyasztással párosul: anno az 500-asom 1,1 literrel evett kevesebbet mint a 70 kg-al nehezebb 1100-es két személlyel és topcase-el. Ha nem így volna, az érdekelne, vajon feláll-e 3-ban kerékre mint -egyesek szerint- a gixxer1000, nem az, fáj-e a fenntartása. Ezek nem nagy bajok, pótolhatod is őket, ettől függetlenül hasznosabb kérdéseket is tehetnél fel olyanoknál, amikre itt visszalapozva egész biztos, hogy megtalálnád a választ - ha vennéd a fáradtságot.
fordulatszámmérőt (mutatósat) lehet hozzá szerezni? ha igen akkor mibe kerül?
az jó! én lényegesen többre gondoltam
Már megint ez a kérdés?
Egy ilyen gépnél,szerintam senkit nem érdekel a fogyaszás.
Én,még nem is mértem és nem is fogom.
Ahogy húzod neki
8-10 liter,kb.
mennyit eszik a motor?
hello! most szeretnék venni egy R1-est, de még sok mindent nem tudok erről a gépről
Jövőhéten kap a"kicsikém"egy új rendszámtáblatartót és felnicsíkot.