Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

PONT EZERT MONDOM ,HOGY csak
tisztaban vok azzal fogy ez fordulattol es nyomatekigenytol is fugg! de latod ez egy ertelmes valasz volt kollega
Tessék. Mi az, hogy CSAK egy 636-os ninja? Lenézed a 6kilósokat? Az is hanyatbasz 150-nél!
Valamit találj ki. De ha gépészmérnöknek készülsz (minő véletlen én is) akkor ne kérdezz olyat, hogy mennyit fogyaszt az R1. Mert erre azt fogom mondani, hogy attól függ mennyire húzod neki. 6-ik 60-nál nyilván elég lesz neki az 5 liter is. Viszont ez felmehet 12-ig is ha meghajtod. Ezzel sem mész sokra.
inkabb beszelek az egyik haverommal igaz neki csak egy 636-os ninja-JA VAN AZTAN MAJD Ő , ANELKUL ,H LENEZNE VALASZOL ARRA AMIT SZERETNEK TUDNI! NEM FUGGOK EN TOLETEK FELRE NE ERTSETEK!DE AMUGY EGYET ERTEK EBBEN ,H NINCS ERTELME VITATKOZNI!
mst ezek utan mit lehet kerdezni!?
Akkor kérdezz! Hajrá! Itt a lehetőség.
Tudod mit? Lásd milyen rendes vagyok. Felajánlom az újrakezdés lehetőségét neked. Tegyél fel egy értelmes kérdést és ígérem legjobb tudásom szerint válaszolok. (Mert őszintén nem tudom milyen tanácsra vágysz).
massal nem is tudtok jonni ,mint hogy nem ertek a motorokhoz! mondtam is en eakar csak egyszer is hogy mindent vagok ?%! nem! van fogalmam rola de nem mondtam h ertek hozza
Van aki biztos félti az életed, de az nem én vagyok. Tőlem vehetsz R1-et és meghalhatsz rögtön vagy élhetsz 120 évig. Semmi közöm hozzád. Nem kívánok neked se rosszat, se jót. Csak ne oszd itt az észt ha nem értesz a motorokhoz.
fáj amit mondok? hidd el mar nem a te tanácsaid miatt vok itt! meg nem is azert voltam ,hiszen nem kaptam tanácsot!
Jujj. A tegnapi nap óta a topic színvonala komoly szabadesésbe kezdett
kedves zseby!
te nagyon rosszul ertelmezed a dolgokat! szted az eletemet feltik? ha ezt mst komolyan gondolod akkor nem az en elmemmel van gond!en nem egyszer probaltam visszavenni,de ti folytattátok (es folytatjatok)
Volt ma vki mátrába? Csomó R1-el találkoztam....
Az az igazság, hogy veled szemben még egy férfinak is nyalnék bár tény, hogy a Zsebynek szívesebben teszem mert hetero vagyok.
Hát akkor akár távozhatsz is. A mi tanácsainkra úgy sem érdemes adni. Menj kérdezd meg az endúrósokat.
mit nyaljátok a seggét a zsebynek! szánalmas ! itt jopofiztok neki! kanosak vagytok?
tudod, életem, nem az a lényeg, hogy nő vagyok... hanem bátran merem állítani, hogy "egy kicsivel" intelligensebb, mint te... no meg idősebb, de ez nem is annyira lényeg... ha a lábméreted nem lenne nagyobb az IQ-szintednél, akkor észrevehetted volna, hogy azért kaptad, amit kaptál, mert a srácok nem akarják, hogy kinyírd magad... és ha egy mód van rá, akkor mást se...
...de én kiszálltam, ezt csak a te szinteden lehetne folytatni, ott meg úgyis legyőzöl a rutinoddal

a fiúknak köszönöm a tiszteletet és udvariasságot , te meg nézd meg egy értelmező kéziszótárban, hogy mi is az...
jahh van egy tucat adat ! ez az ! mindenki mast ír! ilyet is lattam ,h 6 litert eszik! a gyari adatokra nem adok! ezert kerestem meg a főőő okostojásokat! titeket! de lehet h a 6 liter az hitelesebb mint ti!
azt azert megneznem h mikor tud tobbet a zseby
Figyu.Mi lenne ha nem kérdeznél meg olyan dolgokat amit 30 másodperces keresés után megtalálsz az interneten? Van az R1-ről féltucat teszt. (És akkor már is nem égeted magad olyan kérdésekkel mint, hogy mennyibe kerül az analóg fordulatszámmérő egy R1-re?)
Mehetnél repülővel,akkor is körbemotorozna szerintem egy simsonnal is!
nő? es engem akar osztani? hahahahahah
itt a válasz!Vegyél egy endúrót,és irány a természetbe bokrokat ugrálni.Az aszfaltot meg hagyd a nagyfiúknak(és nagylányoknak)
az endurosoknal mas a helyzet! ott ha nem is illik temaba a dolog akkor is kap ra az ember valaszt!