Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez már csak kötözködés....
arról az 1 sec-ről van szó amíg eléri a 7ezres fordulatot
Gyenge ? Hát nézd már meg az én görbémet ! Az R1 erősebb a ZX 10-nél! Én annak hiszek !
Persze hogy mindegy, de valamibe bele kell kötni
Nem a végteljesítményről beszélek.
Na most már nem bírom ki hogy ne szóljak hozzá: "Gyenge a blokkja" EGY EZRES MOTORNAK? Erre már kb nem tudok mit írni... Bár mindenkinek mást jelent a gyengeség...De akkor neked szerintem valami rakéta kellene a segged alá Az hogy most 5 LE-vel erősebb-e egy másik ezres vagy nem, annyira kurvára mind1 utcán...
Relatív. De ha azt vesszük, -nekem ugye a 2007-es van- tavaly pl a honda meg a kawasaki sehol sem volt... Jövőre a yamahát meg gondolom a suzukit frissítik, akkor meg azok lesznek a "sztár" motorok.
Na most az a tény, hogy gyenge a blokkja még nem akadálya annak, hogy a motor szép legyen.
Már szép? Tegnap még vacakmotor volt.... Na még pár nap köztünk és megtérsz!
De már gixertulaj koromban is láttam, hogy szép. Még sem azt vettem.
Na! Mondom! Nálam is igy kezdődött!
A műszerfala tényleg szép az R1-nek.
Ja! Éjszaka ki kellene cserélni a 10-esét egy zöld R1-re, reggel álmosan rápattanna, és csodálkozna: -Mennyivel jobb lett ez a Kawa mint tegnap volt, nicsak még a fordulatszámot is le tudom olvasni de fasza!
Észhez tér:
-Segítség ez egy eregy! No mindegy megkergetem egy kicsit.! Miért nem mondta nekem senki, hogy az R1 ilyen szuper gép!
Erre másnap ódákat írna a Yamkóról és biztatná a Kawásokat, hogy vegyetek inkább Yamahát!
Én ha most vennék akkor is R1 lenne
Én bármelyiket megvenném, sőt ha idén vennék akkor csak Kawa lenne
A gixeres topicokban nem látsz engem téríteni, hogy vegyenek inkább Kawasakit.
Volt Yamahám is mint azt tudjátok. Mindazonáltal Yamahám nem lesz többé. Suzukim, Kawasakim biztosan. (Már ha lesz pénzem motorra). Egyébként meg gondolom akinek van esze az látja, hogy mikor viccelek. A ZX kupán is gsxrfans-os pólóban rohangásztam.
Ja nem rég még a gixxer volt a minden most meg a zőccség
Le is lessz rúgva hamarosan

Látom azért osztottátok az észt egész nap!
Te nem sutyukis voltál eddig? Hirtelen libafos-zöld? Eladom neked 1 milláé yamikát, hogy biztosra ne hagyd ki és egyből yamaha lesz...
Egy motor színű R1?
hogy jo napunk legyen
en vagyok az 1 a sokbol aki az ilyen temekat kerüli.en megvadultam ,de az nem tegnap volt hanem 22evvel ezelött
Egyszer megkérdeztem Tőle (más kérésére), hogy mennyinél szabályoz a mocija 1-ben? Nem tudta.
Ha egy spormotort túrázásra használsz sokáig fogja bírni!