Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladóóóóó!
Esetleg telefonon érdeklődhetsz Mobil: (20) 979-9977 nem tudom mi lett velük....lehet csak oldalt frissítenek.
Úgy látom a weblap szünetel....

http://www.szakmaitelefonkonyv...
Valami jó Yoshimurában gondolkozok én is!
Ezt köszönöm is mindenki nevében!
A gyári állapotot vitatnám a leírt problámák miatt , a külsőre biztosan ráillik. Hát a kipufogó nem olcsó de én csak akrapovic-ot vagy two brothers-t esetleg yoshimurát vennék rá. Nekem az akra 10 centis lángokat dobott bizonyos fordulaton.......

A kormánygátló az jó dolog nagyon kell rá, mert ideges az eleje. azt hiszem a www.fullsystem.hu oldalon vannak jó árban kipuffancsok......
Hát igen,de nem akarok úgy motorozni vele,hogy nem cseréltem le az olajat!
Ha már meg megvan a gép akkor ugysem birnám ki hogy ne menjek vele!
Erre jó a fórum, én is innen okultam annó....meg sok internet előtti perc segített még a legolcsóbb olajlelőhelyet megtaláltam itthon.....ezt most megspórolom nektek
Én 1,2ért vettem gyári állapotban, 20400km-el
extra nem sok van rajta csak emelőszem és kormányteló!
De szeretnék rá valami jó kipuffancsot!
Hát szívás.....jobban jársz akkor a www.formula3000.hu -val, mert ott a Csatrol GP 1600 vagy 1700 litere ha a castrol fullos olaját veszed a power1-et akkor az kerül 2600 Ft-ba. A láncspray meg 1600 ahogy mondtam. Erre rájön egy 1500 Ft-os futárszolgálati díj, de még mindíg sokkal olcsóbban jösz ki. Legközelebb érdemes lesz onnan rendelni.
És adtam hozzá az összes gyári cuccot, kipufogó, gyári plexi, csavarok a bukógomba helyéről és akormánygátló helyéről....
Most vettem éppen hozzá olajat Motul 7100 MA2-t 4150volt literje!
Na meg Castrol Chain Spayo-r láncspay-t 3050-ért!
De sajnos Sopronban nincs nagy választék!
Esetleg olajból van még a YAMALUBE a yamaha saját olaja, nemrég került forgalomba. Én nem próbáltam, de a yamaha isteníti, hogy ez a yamahákhoz lett kifejlesztve és nagyon jó.
Decemberben 1.330.000 Ft-ért, de volt rajta egy ki csúszássérülés a jobb oldalon, ami dekilicsere és alsó idom csere után már nem látható, de nem akartam átverni senkit. Volt rajta egy halom extra cserébe titánium Akra dob, Extremetech kormánygátló, emelőszem, ZeroGravity sötét doubbleboubble plexi, tomtech-es bukógombák és szinte új Pirelli supercorsák......
Én Castrol Actevo GP 20W50-es olajjal jártam vele, mindvégig jó volt és nem ette meg. Ezt ajánlotta a yamaha hungária bele vagy a hasonló minőségű motult. Olcsón tudsz rendelni a www.formula3000.hu oldalról regisztrálást követően, legalább is én innen szoktam, most is épp egy órája jött meg öcsém motorjához az olaj olajszűrő meg a láncspray. Apropó láncspray.....van náluk Valvoline 1600 Ft-ért (teflonos, fehér színű) nekem jobban bevált mint a castrol csak ilyet fújok rá.
Megkérdezhetem,hogy mennyiért sikerült eladni a gépedet?
Hát még nem!
Sajnos nem volt még rá időm, de beszéltem MilleRR-el azt mondta,hogy megnézné szivesen!
Ma vagy holnap az olajat akarom lecserélni.
Aztán a többit meg akkor,ha valaki olyan is ránézett aki ismeri ezt a modellt!
Így van jól tudod......csak a telószín gondolkoztatott el.....egyébként sikerült a problémát orvosolni?
Tudomásom szerint az én szinkombizációs csak a 2002-es modellen volt
A 2003-as az annyiban külömbözik,hogy az oldalidom ami nekem fehér az lett fekete, és ami nekem fekete az azon fehér!
Ha jol tudom!
Gondolkodtam a színen, de ha nincs akkor tényleg 2002-es, a 2003-ason már van elakadásjelző. Eddig az hittem az arany villa is csak 2003-ason van de akkor ez színfüggő, mert nekem a motoron fekete volt gondolom a tejes szürke-fekete hatás miatt.
Nincs!
Miért kérdezed?
Fura egy hely az az Euroring! Nem a fekete RN 19eseknek találták ki az tuti
Van a motorodon elakadásjelző?
Milyen volt Sirok?
Biztosan! De, most a pályára gondolsz, vagy a szállásra?