Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sirokra jön valaki?
semmi csúnyát nem írtam ...és csak jeleztem aggodalmamat, hogy Chriss biológiailag teljesen rendben legyen
maradok tisztelettel..
Te Zseby! Neked ezt nem illik! Te úri hölgy vagy!
Persze hogy figyelek!
Mire is?
jó esetben a lábai között...
Látom figyelsz!
Majd ezt még meg kell dumálnunk,hogy hol talizunk.
Ki mikor indul,bár igaz,nem eggyütt megyünk,de azért valahol összeverődhetünk egy Stábba.
Hol volt a tojás? A kezedben, vagy a képeden?
Nincs olya,hogy ABCDEG.
http://www.motogpjegy.hu/?v=13...
Ottvoltam a melegfelvonuláson is!
Nem láttatok?
Most néztem,Chriss-nek a C szektor nem játszik...
Látod?Bandié zöld,a Te jegyed meg rózsaszín!Ezért írtam,de nehogy mellre szívd!Brno-ba rózsaszín jegy?
Nekem is van jegyem, ABCDEG, 9900-ért de az enyém Zöld! Nem becsaptak ezzel is?
Mi van?
Ezt nem értem,lehet,hogy hülye vagyok,...de akkor sem értem!
Most mi bajod van vele?Az,hogy rózsaszín?!
Bocs Chriss
Jön innen valaki Brno-ba?
..szerintem rövid időn belül sírva fogják visszahozni
Nekem is a gyári tetszik, meg a leírásokat elnézve a visszaállítás lehetősége sem volt utolsó szempont. Most variálok a commanderrel, a felső rész egyértelműen jobb, mint a totál gyári állapot, alul kicsit nyers gyors terhelésváltásnál a legutóbbi térképpel, azon majd finomítok. Ha végül minden jó, valószínűleg megnézem a gyári betétekkel is, ha érdemi változást /menetteljesítményileg/ nem tapasztalok (szubjektív lesz), valószínűleg marad az, mert a nyitott normál városi tempónál nagyon hangosnak tűnik: a járókelőknek is feltűnik, túratempónál így is elnyomja a szélzaj, felül meg a gyári állapotban is ordít (a rajta ülőnek) kellően (ezt valahogy nagyon eltalálták a japók).
Zemat elvittek az ufok es most kiserleteznek vele!

Ha nem, akkor eli a milliomos filmsztarok gondtalan eletet!
neeeem, nem vagyok annyira pöcshal, hogy ne tépjem meg az FZR-t Az R1-re mondtam, amit dnornál próbáltam ki vasárnap annak nem mertem húzni a telit
Ma vettem egy sérült 05-öst és ilyen van rajta lehet, hogy rá teszem az sajátomra, a Leo Vince meg eladó sorba kerül. Ugyanis még mindig a gyári a legszebb (nekem).
Apropó! Hol van Zema? Dolgom van vele.
Nekem sem volt szimpi a kis elkényeztetett Ákica, ő egy igazi "stanley" -fej (nem jön rá mi az, mert lusta bele olvasgatni az oldalakba)! A pancser azt sem tudta, hogy fiúval vagy leánnyal társalog, szegény Zseby kikérte magának, hogy ő nem a barátja, erre legyökerezi!