Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi All!

Egy kérdés:Mennyire éri meg használtan venni r1-et?Szeretnék egy 1000-es sportmocit venni és a yamaha lenne az egyik alternatíva.Újra nem hiszem,hogy lenne zsé,egy lelakott motorba meg nem szeretnék beleugrani..Kereskedésekben gondolkoztam.Esetleg...
majd rámcsörrenthetnél amikor errejártok aztán lazulunk eggyet:D
Heloheloo!
Gyerekek, holnap jöne vaki mátrába?

hagyjad... gyerek... ha meglát egy nőt, még az jut eszébe, hogy: kajaaaaaaa
Nem tudom miért (talán a commander miatt), megtréfált a bringa: tele után 200 km táján kigyulladt a tartalék-lámpa. Aztán egyet kanyarodtam 7-10 km-rel arrébb és kialudt. (Jó, ha belement 12 liter :) )
Volt már hasonló valakinek?
kerestem neked kepeket
Én nem basztam el!
19:00h után csatlakoztam,ide!
Toltam Én is ma egy 300-at!
Látom, jól elbaxtátok a du-t, ahelyett, hogy az "esős évszak" elmúltának örültetek volna Ti is.. (letekertem 4-500 km-t aminek a fele se volt egyenes :) )
"itt énvok a 25ös főút főnöke "

Ez jó!
áki001!

Amint emlékezhetsz rá,tegnap feltetél 1-2 kérdést,amire(bár kiakadtam Én is)úgy emlékszem,hogy normálisan válaszoltam is!
DE!
Most este olvasgattam,a mai irományokat és szomorúan olvastam az írásaidat!
Főleg azt nagyon rossz néven vettem,hogy ZSEBY-t sértegetted(többekközt).
Pedig,ha visszaolvasod a fórumhozzászólásait látnod kell,hogy nem kezdő semmilyen téren,sőt szerintem sokunknál sokkal tapasztaltabb.Tisztelet a kivételnek:MilleRR,Dani,Zema,...stb.
Csak,hogy egy pár nevet kiemeljek közülünk.

Vedd meg az R1-et,legyen szerencséd,hogy jót fogsz ki,jó áron.
De szerintem,ha ennyire tapasztalatlan vagy,Én nem vennék a Te helyedben.
Mert szerintem ilyen stílussal és hozzáállással,csak a halálos ítéletedet írod álá,(ne legyen így)
de szerintem ez lessz a vége.

Megveszed,...vagyizol vele a csajoknak és elszálsz valahol.
És szerintem ezekután nem hiszem,hogy Neked bárki is szivesen adna tanácsot közülünk,ilyen hozzáállással semmiféleképpen sem!

SZERINTEM,NE ÍRJ IDE TÖBBET!
egrivagyok aha:)itt énvok a 25ös főút főnöke ahog yközlekedek erre:D na eza hülyegyerek már megint húza neki. crossmotorral érted. midngi hallom valami sárga régebbifajta meg füstöl de se rendszám se semmi oan 89környéki lehet de istenkém hogyez mekkora segg
Egri vagy?
Szoktunk oda járni a Mátrán keresztül.Squuzi-ba.(ha jól írtam a hely nevét)
Hozd!
De ez nem mosás után készült.
Jövőhéten kap felnicsíkot,olyat mint a MilleRR-én van és"lerúgom róla"a rendszámtáblatartót is.
gyönyörű:) adatlapodban 4. és a 6ik kép fogott meg nagyon. legjob képek:)akis sportos:)
Szép. Az enyémet nem mosnád le?
Na,váltsunk témát!
Szép a gépem?

dejó hogy én mindig kellemes 90-100felé 2be rákuplungal vettemfel:D
Tiszteletem
Zsebybaba!
Most olvasgatom,hogy a srác elég erőren sértegetett!

Szerintem,így ebben a felálásban,tényleg jobb lessz ha nem ír ide többet!
Áki! Sztem te örülj, ha nem találkozol Brittel...én már találkoztam vele, szerencsére békés céllal de amúgy tuti futottam volna! Szóval tényleg nem lenne a találkozás után aki itt tovább okoskodjon. Ja és még vmi: ezt nem támadó szándékkal írtam, csak jótanács volt, úgyhogy ne harapd le a fejem plz mert nem vok híve a fórumos ugatásoknak!
Sajna tényleg nagy az isten állatkertje, nem kell foglalkozni az ilyenekkel, én is csak azért írtam ide, mert tényleg elég idegesítő dolgokat írt, ráadásul kellően alpári stílusban. Szerintem csak unatkozik, meglátott valahol egy szép R1-et és most azt akar venni, csak fél, hogy 200-nál kiáll egykerékre, éppen ezért kell rá analóg km-óra, hogy ki tudja peckelni a mutatót 5ezernél, és nyugodtan indulhasson motorozni
Bocsánat!Nemkell neki kilépni,írjon nyugottan/kérdezzen!
De,...tegnap Én is eléggé seggreültem amikor a fordulatszámmérő iránt érdeklődött.
Nem akarom elhinni,hogy valaki úgy regisztrál ide,hogy ennyire nem ért a témához,ez egy alap dolog,hogyha valamit akarok venni akkor megnézem.
Tegnap Nekem úgy tűnt,mintha soha nem lett volna R1 közelében,sőt még képen sem látott volna és így akar azt venni.
Így már viszont a halálos ítéletét írja alá!
Szombathely egy világváros, mert besüt a nap
Az a vicc, hogy a barátom akinek eladtam a gixert szintén Szombathelyi. Én meg oda jártam szakközépbe.
Hy all! Ákisrác, légyszi ne égesd a Szombathelyieket figyi, ennek semmi értelme nincs, hagyd a francba, ha érdekel valami, szívesen segítek neked, igaz, nekem kevés km-em van ezressel, de ajánlani tudom először a Motorozás mesterfokon c. könyvet, abban pótolhatod a tudásodból hiányzó dolgokat, meg gúgli az R1-es kérdéseidről, minden bizonnyal rendelkezel megfelelő angoltudással leendő mérnökként, hogy találj valami számodra hasznos infot