Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te gyökér,miért nem nézed megy Zseby adatlapját,egy nővel beszélsz.Idejössz noname-kedni,és osztod az észt,beszólogatsz?!Vegyél vissza gépészmérnök,nevetgélj a barátaiddal,ne itt játszd az eszed.Zseby-től pedig kérj bocsánatot.
Azért egy lánnyal(bocsánat NŐVEL) nem illik így beszélni. (Szerintem)
ennyit a nagy motoros összetartasrol! segítseg nincs csak arcoskodas
zsebi te gyoker vagy! nem sertesnek szantam azt ,h baratom ! amugy nekem sem hianyzik ilyen barat min t te! mi az ilyeneken csak röhögni szoktunk öcsisajt!
ddt500 nem mondtam h gazadasra felall! idezojelben ertettem azt amit mondtam! nem ertjuk egymast
vegyél vissza, "öcsike", én nem vagyok a barátod, ahhoz te kevés vagy... baromságot írtam? szerintem nem engem osztanak, okostojás...
Én nem sértődtem meg. Nagyokat kacagok amikor a következő történik :Jön egy emberke (most éppen Te). Világossá teszi mindenki előtt, hogy tapasztalatai nagymotor ügyben minimálisak. Majd közli a jónépel (a jónép zöme gyakorló motoros), hogy a 600-as 2-ben gázra kerékre áll és csak 200 felett érezni a különbséget az 1000-hez képest.
zseby baratom!
vedd a faradtsagot kerlek es nezzd meg ,hogy mivel kezdtem ezt az egeszet! majd talán rájoszz utana hogy most mekkora baromsagot irtal! sztem nem en jatszom az agyamat!
sztem en senkit nem szolitottam meg ugy h az banto legyen !
Nemrég az R-szériás túrán cseréltem egy barátommal pár kilométerre,neki 08-as R-6 van,húztam neki,de valahogy nem történt semmi.110kg vagyok,gondolom a könnyebb versenyzők jobban haladnak,de mint már mondtam ég és föld.
nézd ddt500! en nem vitatom es nem is vitattam ,hogy ertessz hozza!
Milyen erdekes hogy amikor engem sertegetnek az rutinbol megy de ha az ember egy kicsit verejesebben lep fe akkor meg vannak sertodve!
amugy nem okoskodni hanem tanácsot ,segítseget kérni jottem fel ide mint mar említettem!
de ígerem nem fogom sűrűn látogatni ezt a helyet
kedves ákY00000000000001!
rohadt nagy falat volt, leginkább azért is, mert a 2 motor között eltelt 7 év, így a maradék rutinból is kizökkentem, de tudod az a különbség kettőnk között, hogy én soha egy percig sem játszottam az agyam, és nem próbáltam bizonygatni, hogy kemény vagyok, hanem kicsit nagyobb tisztelettel fordultam azok felé, akik "tudnak" és örültem (örülök a mai napig), hogy tanulhatok tőlük... (és érdekes módon, engem sosem kezdtek ki ilyen téren itt a fórumon... vajon miért...)
no meg nem csak motorban kell ám bevállalni a "nagy ugrást", hanem értelmi szintben is! ...nekem valahogy sosem kattogott az agyam azon, hogy 200 fölött éppen hogyan teljesít a gép (ezt a mai napig lesz@rom)...
persze korod alapján "felnőtt" ember vagy, így aztán azt veszel, amit akarsz... csak ne felejtsd el, hogy nem egyedül leszel az utakon...

pá!
Detto ugyan ez. Amikor a K4-el küldtem el voltam ájulva, hogy mekkorát tol. Aztán a Tizedes ráébresztett, hogy nem is tolt akkorát.
Baszhatod a gépészmérnök tapasztalatod,ide már berepülő pilóta tapasztalat kell!
Jó akkor felteszem az egyértelmű kérdést. Hányszor vettél fel kerékre 600-ast 2-ben? Nem kuplunggal, nem gázrángatással. Simán 40-ről nyélgázzal. Na?
brit88 aláírom amit mondassz! de itt a nyel gazon van a handsuly! ma mar irtam hogy nagyon easyra fogom venni a figurat!
A képek lemaradtak. Mind a 3 motor az enyém volt/van. A gixer a legjobb barátomnak adtam el és éppen 1 hete mentem egymás után mind a a kettővel egy top speed tesztet. Azt hiszem van némi rálátásom a különbségre.
amugy nem egyszer mondtam el ,hogy alairom hogy ti jobban vagjatok mint en ,de azert gepeszmernok hallgatokent nemi (nem sok) tapasztalattal azzert tisztaban vok azzal,hogy mit beszelek!
Megnyugtatlak Aki,a 600-as és az 1000-es között ég és föld a különbség.2003-ban vettem egy új 750-es gixert,el voltam ájulva,hogy mit megy,majd 2004-ben vettem egy új R1-et,és a bejáratás után az első nyélgáz menettől majdnem elélveztem.Össze sem lehet hasonlítani a kettőt.
te most milyen 600-asrol beszelsz? te jo oldalon vagy fent? itt sport motorokrol van szó! kettesben fordulaton nehogy mar ne alljon ki egykerekte a 600-as?!
Amúgy meg tessék.
Igen biztos igazad van. De persze az is lehet, hogy mind a kettő többet vezettem mint te. Először is megnézném azt a széria 600-ast ami 150-nél csak úgy hanyatt vág. Ha neked meg fogalmad sincs, hogy miről beszélsz akkor miért nem maradsz csöndben?
bent van a pakliban
Lehetséges. De az a valószínűbb hogy sosem lesz R1-ük.