Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez mind szép és jó de egy 2:1xes időhöz minek 150 paci?
nem azzal jartal regen
Opel?
sardobalas nagyon fontos-mi van ddt nem megy az index.hu?vagy csak kiutaltattad magad,draga opelbaratom
Bocs a linkért.
Nem mindenhol csak ahol szóba kerül az R1. Hány szelepes is az új? Csak nem 16? Hoppácska. 166Le? Melyik padon? A Kalivoda 176-ot mért rajta. http://www.motorinfo.hu/news_new.php?nid=2290&go=&page_no=3&c
at=2 A plusz 1000 fordulattal csak az a baj, hogy mire azt eléred addigra egy 5 éves R1 otthagyott mint a szart.
Kevésbé, mint vártam... Sztem egy 4000km belefér!
Köszönet ddt500 barátunknak, hogy figyelmeztet minket a 7000 körüli lyukra és egyben gratuláció is jár neki, mert meg találta az R1 egyetlen hibáját (csak uncsi, hogy mindig és mindenhol ezt szajkózza)! Tudtad ddt, hogy 7000 fölé is lehet pörgetni a Y-át, és képzeld bő 1000 fordulatszámmal tovább is tudjuk húzatni, mint te a ZX 10-est (20 szelep)! Ha már ilyen jól tudod az ujjaddal követni a teljesítmény görbét , akkor ezt is észre vehetted volna! Ja és azt is, hogy az R1-en 169 LE-t mértek a171 helyett, a ZX 10-en 166 LE-t a 175 helyett! Ezt is elfelejtetted velünk közölni! Hüm? Hogy van ez?
szerintem meg a 98-99es es a 07es.
a 02-03as jo de pocsek

es a custom vonalon?
nagydoki! Mennyire koptatja a gép a Supercorsát?
Na ezen aztán tényleg fölösleges vitázni. 2002-2003. Ami utána jött az már csak erőlködés.
Egyértelmű, hogy az enyém! A héten ez véglegesül is
A 07es természetesen
inkabb maradjunk hüek a topikhoz es arrol vitazzunk melyika legszebb R1-es.
Előre -1 hátra +2 már bőven elég
Dehogy kár. Legalább fut a topic.
4000Ft egy 2-4 foggal nagyobb hátsó lánckerék és a széria R1 3-ban kerékre áll.
amugy kar vitatkozni melyik jobb
mindenki azt vesz amit akar es tud..meg hasonlitgatni sem kell az az ujsagok dolga..mi csak a fogyasztok vagyunk es mikor vesszük senki nem tart pisztolyt a tarunkhoz hogy bizony baratocskam neked ezt-azt kell venni. amen
nem kell ide sem autos hasonlitgatas s,em csajos,
zotyo
milyenre?
britt
van valami hir?
Pontosan
Ezt egy 4000 forintos "tuninggal" is lazán el lehet érni és ennél többet plussz erőre nem is érdemes költeni.
Szerintem!
Én még azért megpiszkálnám az áttételezést....
Nem a Te szavadat kérdőjelezi meg. Ő csak az Agó padjának hisz. Vidd el az agomotorsba a mocidat méresd le és ha ott is 176 Le akkor jó leszel a Vikingnél.