Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem jött össze egy kanyar euroringen
Köszönöm! Fel fogom hívni!
Mi történt?
Csak nem összevágtad a gépet?
Hívd ezt a számot,MilleRR(Gergő)
Szerintem Ő tud segíteni,Ő a szaki ilyen téren
Vagy legalábbis tippet tud adni.
06-20/532-64-37
Törött R1, nem szép R1.... Engem ver az Isten....
Sziasztok!

Lenne egy problémám, vettem egy 2002-es R1-et,de valami nem smakkol vele! :)
60-80C hőmérsékletnél elmegy az alapjárat és fuldoklik! (nem is akarja venni gázráadásra a fordulatot)
És lenne még 1 kérdésem! Álló helyzetben nagyon nehéz kivenni üresbe! Ez normális?

Köszönöm az esetleges hozzászólásokat! :)
Üdv: Péter
Sebaj, legalább megtudtam, milyen rendőrök elől meglógni...
Ne offoljuk a topicot tovább igazad van bár nem mintha valakit is zavarna szerintem...
Na erre inkább nem mondok semmit....
Értem én csak szívatlak visszafelé...nem akartam megint felhozni a múltat
Nem a hellyel van bajom. Zavar a rendőri jelenlét... Bizonyos történelmi okokból.... Najó, amúgy semmi baj vele.
Most miért Voltál már arrafelé? Szerintem nagyon szép hely.
Akkor azis egy vacak túra lesz!
Mármint rendőrből 2 fő.......
Hát eddig 2 fő az tuti, és igen kíséret mert a gsr elég fúrcsa nekem. Az még elmegy, hogy suzuki, de kicsi, könnyű, rövid tengelytávú, 600-as pörgetős. Nem ehhez vagyok szokva......furcsa, de majdcsak megszokom.
Rendőri kíséret? Lesz?
Hát a hétvége az ilyen a Mátrában. Jövő héten pénteken sem javaslom, mert valami bicós veseny lesz azt kell mennem biztosítani. Ilyenkor nézelődeni jó felmenni és oroszrulettet játszani, hogy a kanyarokban melyik alulképzett motoros üti ki alóllad a vasat.
Én is akartam, de öcsém gsr-ében benne van a 900 nemtommenyi km és hosszabb túra így kimarad. Jövő héten olajcsere aztán hétvégén vasárnap (aug.3.) megyünk Poprádra túrázni, Balassagyarmatról indulunk a Shell kútról 09.30-kor. aki akar csatlakozhat. Balassagyarmattól 200 km oda 200 km vissza. Asszonyvivős túra de azért nem csigatempó, ahogy a többieket ismerem .......elméletileg, de az időjárás és egyéb gondok még közbeszólhatnak.
Én ma megjátszok egy euroringet, mátrába túl sokan vannak most (mocskos rendőrök, khm, khm.... ) Aki akar csatlakozhat!
Ez ma van elméletileg......de a reggeli rossz idő miatt nem biztos, hogy nekiidult a csapat. Vagy már erről a túráról ér haza 2 óra múlva Legalább is legutolsó információim szerint erre mentek volna ma Zsubabyvel és a többi R6 klubbossal...
Ez mikor lessz?
Nem velük megyek,csak tegnap beszéltem vele telón,egyébként ebben a pillanatban hívott,hogy kb.2h múlva otthon lessz.Lőrincin.
Megyek hozzá a rendszámtáblatartó konzolér.
De a hangokból ítélve lehet most suhantak el Szécsény mellett
Amit a túráról tudni kell:

A tervezett útvonal:
BP-Gyöngyös-Mátra-Egerbatka-Pétervására-
Sa

lgótarján-Balassagyarmat-Vác-Bp!

Nemrég végigmentem az útvonalon, és nagyon kellemes motoros élményt nyújtott. Rengeteg kanyar, nagyon kevés rázós szakasz, és rendkívűl változatos útvonal 350 km-en keresztül! Minimális autópályázással!(Budapestről értem!)
Találkozó M3 kivezető szaksz shell kút 9.30-tól.
Indulás pontosan 10.00, addigra mindenki tankoljon és egyebek. Gyöngyösig autópályán megyünk!
Gyöngyösön mielött felkanyarodnánk a Mátra felé jobbra van egy JET(asszem) kút, ott még megállunk, tehát ott is lehet csatlakozni kbn 10.30-10.45 között!

Mindenkit szívesen látunk!
R6 Klub