Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

10.30-kor voltak Gyöngyösön ha igaz amit leírtak az R6 túráról. Onnan meg mennek tovább nem tudom milyen időközzel Salgótarján Vác és haza Bp.

Szóval a délutáni Mátra dolog nem tudom össze jön e neked velük
Délután Mátra.
Jön MilleRR is.(asszem)
Annyi pénzed nincs
Le foglak itatni mikor szolgálatban leszel.......!
Bizonyam, ott van a Diagnosztika pont alatt.. :)

diagnosztika
Csak kevertem a Dr.sörösével a gépet........emlékeztem, hogy valamelyik fekete gyönyörűségen van.....
Köszi, néztem énis. Ezzel az a baj, hogy az ülést takarja el, nem pedig helyettesíti... Pedig árban pont jó lenne.
Nem volt még ZeroGravity amikor vettem a motort,Valtermoto is csak olyan,amit a versenyzők kaptak,én fújtam feketére.
Szia drbig.Itt nézd meg a hátsóüléstakarót.Más mint a gyári,de olcsóbb!
www.motorparts.hu/index.php?si... - 39k
Én fél órája értem haza, olyan szépen elkapott a szakadó eső, hogy 2 cm-es víz állt az én nagyon "fasza" perforált csizmámban .
Este Mátra!
meg kell majd otthon keresnem a szamlat,talan meg van meg,akkor megtudom kitöl vettem.hatha van nekik
http://www.yamaha-motor.at/acc...
itt is van ami közelebbi de az arat nem talalom
Igen, pont ilyen kéne, mint a linkben van.... 40-50ezer ft között mozog az ára álatlában, ami sztem kurva sok egy műanyag darabért....
Nézd meg itt,hátha link
Ezzel is mondtál valamit
Sziasztok!
2003-as R1-em van, kis fordulaton kapkod a motor, nincs vkinek hibakódlistája?
Remélem is,magamhoz nyúlnék egyből!
Márcsak azért is kérdeztem,mert Nekünk ez lessz az első Brnoi út és nehogy valami gáz legyen.
Többször meg már azért nem megyünk mert már elkezdték épiteni a Balatonringet!
akkor azt jobb otthonhagyni,vagy a gepet ott hagyni rendszamot 1 08asra atteni azt,hadd szoljon de
drbig erre gondolsz?
amugy huzos az ara,de biztos van közelebb is es olcsobban is.
igaz en ilyennel oldottam meg
http://www.yamaha-motor.com/sp...
Le. Többezer motor között fogsz állni. Kifele menet meg elvileg csak akkor engednek ki a parkolóból ha felmutatod a forgalmit. Legalábbis pár éve igy volt. No para, nem lesz baja.
Hi!
Lefogjuk tudni tenni normális helyre a motorokat?
Nem szeretném,ha bárki,akár egy újjal is hozzáérne,mert akkor atomot bobatok Csehországra!
A gyártást pedig senki sem vállalja el a zárszerkezet miatt....
Ebay.com on néztem de csak régebbi modellekhez van olcsón 70- 80 USD... 2007-2008-hoz csak OEM van azaz gyári, az pedig 178-215 USD között van ami nyilván nem olcsó...
2007 fekete(bár az nem lényeg)