Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ő lessz és kész!
Köszi de nem az úszó féktárcsákra gondoltam.Hanem a betétek által keltett "kotyogó" hangra ami nem behúzott fékekkel lassú tempónál észlelhető.
Ez a jelenség eddig mind a három r1 emnél jelentkezett,tehát normális.Csak zavaró.Ha valaki tud megoldást az jelezné ?
Nekem is
csak félreérthető voltam
Igen,ez az,pedig nekem az jobban tetszik.
Csak sok benne a fekete.
Jobboldali sötétebb
Melyiket?
Nem tudom eldönteni.
kotyog az első fék?

ha a féktárcsára gondolsz, akkor az teljesen normális, minden valamire való pályára szánt motoron úgy van.
RN12 tulajok. Mit lehet csinálni hogy ne kotyogjon az első fék ?

Igaz csak 20-30 as tempónál és kátyus úton érezni de azért zavaró.
Köszkösz
A kuplungkar 16.900.-
A lábtartó szett 50-100.000 ig nagyjából.
Árakat tudsz kb?
Kuplungkart megnézem.
Ilyen hogy balos lábtartókonzol, nincs. Komplett lábtartószett van. (rendelhető) Bár ha már Valtermoto van rajta, akkor tudok hozzá csak konzolt rendelni (balost is).
Fzs1000-hez van e kuplungkarotok ill. lábtartókonzol(balos)? 2003...
Mondja mi a gondja!
S-es,az kb.jó is Nekem.
Kaphatok egy képet és egy árat.
Ha a fórumon nem aktuális akkor ide:chriss79@citromail.hu
Én is úgy tudom, hogy csak az arcpárna kivehető (mosható ) a többi nem és az édeskevés.
Csak hogy beleszóljak:nekem raidII van,annak sem kivehető a bélése,csak a 2 "arcpárna".
Pohi: Mindnek mosható a bélése! Itt az a lényeg, hogy kivehető-e! Shoei xr1000 -nek kivehető. Van is egy eladó S-es méretben. Attól még hogy a Drat Vader sisaknak nem jön ki... Hisz te a sötét oldalon állsz!
Igazán nincs mit.
Jó csak azt mondják az x-spirit hangos nagyon, bár a szellőzése kiválló. Az xr1000 csendesebb, aztán van a shoei-nek egy túrasisakja asszem Z one vagy mi az meg maxicsendes és kivehető mossható béléses. Sajnos az xr1000 nem mostható béléses az x spirit-ről nem tudom mosható e a belseje de asszem nem.