Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most lehet hülyeséget mondok, ezért csak halkan jegyzem meg.

Nem azért állt le a moci, mert sebességben hagytad és ugy raktad le támaszra?
Mert akkor abban a pillanatban megáll, de a gyujtás rajta marad!

Ha hülyeséget irtam, akkor peace :)
Sziasztok, egyik haveromnak elment a töltése a 2003-as R1-én. Miket kell kimérni hogy kiderüljön a generátor vagy a fesz.szabi mondta fel a szolgálatot?
Kurvagyorsan kellene nekem gumi! Nem tud vki olcsón SC-t?
Némi iróniát érzek az utolsó mondatodban, úgyhogy reagálnék
Először is, nem tudtam hogy külföldön vagy, mert nem mondtad.
Másodszor ha 50 ropis a telszámlád komám, akkor egy sms-csak beleférne, hogy tudjam mi a pálya. (természetesen ebben a kontextusban megértem, hogy nem jöttél be érte, de gondolom belátható, hogy ezt nem kellett volna magamtól tudnom...)
Harmadrészt nem csak a lábtartód van benn
Negyedrészt, azt gondolom reakciót jogosan vártam. Elnézést hogy zavartalak...
Akkor most megyek és alágyújtok.
Bár egyébként már semmi gáz nincs vele,sem szimering sem semmi más.
Ez volt ma azóta már indítottam többször és tökéletesen működik.
KOMOLYAN MONDOM,MÁR RENDESEN SZÉGYENLEK ÍRNI A FÓRUMBA,HOGY MOST MI A FASZ VAN!?

MEGYEK ÉS ALÁGYÚJTOK
Pedig egyébként szerettem,mert úgy megy mintakit,"picsánvágott egy ballisztikus rakéta"
ilyen nincs h tulmelegszik es leall. akkor "hi" felirat villog a muszerfalon de akkor se all le. vicces is lenne ha mondjuk elozes kozben leallna... emellett annyira szerintem meg senkinek sem sikerult felforralnia h a muszerfalon ez villogjon. ez akkor lehet ha vmi rossz v rosszul mukodik.
nemetorszagbol nehez bemenni.
2 hetente 5 napot vagyok kint aprilis ota folyamatosan. es igen, mikor kint vagyok probalom mersekelni a telefonalgatast, m a mult honap 50ropira sikerult, hala a roamingnak.
jovo heten vagyok, akkor megyek.
gondolom csak elfer egy labtarto addig a boltban...
Hallottatok már olyat,hogy a 06-os R1-nek letilt az elektronikállya?
Ma bent voltam vele Pesten,elkaptam egy balesetet és ott kellett araszolgatnom,mert még előzni sem tudtam.Persze dög meleg volt,ment is a ventillátor végig.
És amikor megálltam vele a munkahelyemen,abban a pillanatban leállt a motor is,Én meg csak lestem mint hülyegyerek a moziban,hogy ilyenkor mi van?
A ventillátor ment,tehát a gyújtást nem vette el,csak a motor állt le.
Próbáltam indítani de semmi,kb.rá egy 20 percre visszamentem és pöccre indult.
Azóta semmi.
Haver szerint,túlmelegedett és ilyenkor letilt az elektronika.

Valaki tud rá valamit mondani,hogy mi lehetett,felfívtam az eggyik havert,azt mondta,hogy olyan nincs,hogy letilt az elektronika!

Valaki?
R1 nem volt draga.ennyiert te is vennel
110ert kaptam ajanlatot az elsökre,mig 180ert e+h+fekcsövek+betetek-
nem 20ert akarom-rosszul gondoltad
Az R1 nem volt drága?
Mennyi legyen hozzá egy hullámos tárcsa kit? 20.000 ért megfelene?
komat fagyuk vaze-
amugy nem elsösorban a betere vagyok kivancsi.nem a ringen akarok csapatni-nallam mas szempontok az elsödlegesek.
galfer gyart 29-mittom en hany tarcsat de nem kapok(nem tölled) infot roluk hogy mi a külömbseg mi- merre, mi hany!
de nem kell a tarcsa ,mert dragak vagytok
Figyelj koma!
Mondtam, hogy a kerámia hátú szinter betétet (G1375) javaslom, több okból is. Akár a gyári tárcsát hagyod fenn, akár a Galfer hullámos tárcsát teszed fel. Jobb és olcsóbb is mint a gyári, valamint a támogatott versenyzőinktől érkező referenciák, másrészt a saját tapasztalataink alapján ezt gondolom a legjobb választásnak sportmotorra, közútra, és pályára egyaránt. Az ára még mindíg ugyanaz mint a múltkor. Nagyságrendekkel olcsóbb mint a gyári. Akár a betétről, akár a tárcsáról beszélünk. A kedvezményrendszerünket 2 lépcsőben tudod elérni. 150.000 ft fölött kapsz 5% ot, 250.000 ft fölött pedig 10% ot minden vásárlásra utána.
Dióhéjban ennyi. Mire vagy még kíváncsi?
mille

lökj valami okosat a galferekröl.DC475?stb amiröl beszeltünk az melyik?
mondj 1 jobb ajanlatot mind a multkor telefonon,betetsstöl
http://www.indavideo.hu/video/...




bocs hogy ideraktam de ez tök jó régi cucc
Zema!
Azt vágom hogy nem veszed fel a telefont, meg azt is hogy nem hívsz vissza, így megpróbálom, hátha a fórumon megy a kommunikáció! Mikor óhajtasz bejönni a cuccaidért, ami hetek óta benn van?
Nekem a szövet dzsekim 270 ig birta, ottmár ugy masszirozott hogy lezsibbadtam
Elküldöd a mobil számod? Majd holnap felhívlak. pappbandi@citromail.hu
jo, akkor picit kevesebbert megkapod tolem a hibatlant.
1000 KM van benne.
A tényeket mondanám, 20-ért tudok horpisat, 35-ért adnak a bontóban hibátlant.(párban értendő)
Mai élmény:
Nagykáta:kb.70-80-al ballagtam mire egyszercsak arra lettem figyelmes,hogy mérnek.
Visszaengedtem a gázt,kb.50-re,elmentem mellettük.
Azt már nem figyeltem,hogy utánnamfordel-e a trafi.
mar paran megkerdeztek elottem h mennyit gondoltal ertuk, de nem mondtad meg.
talald ki mennyi aztan mondok ra vmit. jelenleg a garazsban foglalja a helyet.
Halló! Zema!
Már nem eladó?