Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

R1-es srác nagyon ment. Célegyenes végén pedig egy kawasaki nem, így utolérte. Mind a kettőjüknek eltört a felni. Ilyet még nem láttam, de szerencsére a srác megúszta.
Ezeket én.
A bukógomba nem sokat ért!
Sztd?


BakondiG
Hali

Nem tudod ki csinállt ma képeket?

Pl. ezeket is.

Csá

Attila
Mi törpént?
Hát ez elég gáz
Írd le konkrétan,hogy Te mire gyenakszol!
Ne kímélj!
Helllo all.Érdeklödnék neme tudtok hol lehetne venni az R1-re vmilyen R1-es markolatot?elöre is köszi.
Mai ring!
Lehet hogy nálatok másképp van, nálunk bizony az összes lakott terület táblára ráállnak. Azt meg nem tudom mi köze a közlekedési rendőrnek a börtönök feltöltéséhez
Most nem vágom ,mert nincs előttem teljesen a kép Szóval adott egy város bent vagyok lakott területen belül és azt nem mérjük aki épp beesik a lakott területen kívülről a lakott területre a táblánál. Azt viszont mérik akik a lakott területen mennek a város közepén és azt is akik kifelé haladnak a lakott területről de mindezt még lakott területen belül mérik ez ellen nem hiszem, hogy lehet kifogás.
Én annyit mondok, hogy a rendőrök is olyanok mint az emberek. Vannak közöttük genyók meg normálisak.
Ma mentem Leányváron ahol elég sokszor szoktak mérni. Most épen nem mértek. Mentem 55-60 között aztán valami túra-endúrós kielőzött kb. 90-el. Most erre mit mondjak?
"A mérésről meg annyit, hogy mindenhol van mérve, de a lakott terület táblára nincs rámérve befelé, mert ennyire humánusak vagyunk....."

Kivéve a szentendereiek, ők simán beállnak az OMV kút mellé és befelé mérnek a pest irányába tartókat még a lakott terület tábla elött. A kút után van a tábla....

Én erre már fel vagyok készülve!
Akik egysörös embereket védenek azok... inkább nem mondok semmit. Mostanában az egyetlen értelmes rendelkezés amit hoztak az a zéró tolerancia volt.
AZ "egysörös" emberekre visszatérve. Te hogyan fognál ittas vezetőt. 1% az aki úgy közlekedik, hogy nem teljesen stabil az autója és így szúrod ki, hogy valószínűleg ittas. A többi 99% simán feltűnés nélkül közlekedik addig amíg haza nem ér vagy balesetet nem okoz. Megfogni úgy lehet ha kifigyeled ki áll a kocsma előtt autóval és leellenőrzöd ha elindult. Az emberek azon rinyálnak, miért vannak megállítva állandóan ok nélkül, tehát itt az ok is megvan. Egyéb ötleted ha van ittas emberek elfogására nagyon szívesen meghallgatom és ha jó alkalmazni fogom.
Nem személyeskedés

Ez akkora full hülyeség amit írtál Csak az a baj, hogy ezt fújják az emberek nap mint nap. A börtönök is azért vannak tele, mert oda mindenki magától besétált...nem? Mi az, hogy nem merem megállítani? Jön egy x autó, ha hiszed ha nem 99%-ban fogalmam nincs kik ülnek benne és megállítom, akkor is ha Oláh Bála vezeti és akkor is ha Kiss Pista vagy akárki. A mérésről meg annyit, hogy mindenhol van mérve, de a lakott terület táblára nincs rámérve befelé, mert ennyire humánusak vagyunk...... Egyéb minden nap hallott állampolgári folklór mese? Szívesen válaszolok
Na jó, vannak kivételek...
Zema biztosan jobb néven vette volna Zsebytől, ha nyavalygás helyett azt írja, hogy a cuccot eladta és este fogja elsörözni az árát a cimbikkel, ha akar, menjen ő is, van még hely...
Tőlem hisztizhetsz, nem én hallgatom.
Nem annyira.
A csajok nem szeretik a hisztis pasikat, sztem Ugye Zsuu?
Én ugyan nem Zema miatt, de szeretnék végre egy jót hisztizni...
Ne általánosítsunk.
Akkor Te is csaj vagy? Állítólag csak azok hisztiznek.