Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem reklám, csak szolgálok
Dobtok Nekem egy pár címet? SOHEI-t akarok.
Danny, MilleRR! Közelben van vmelyikőtök?
Ez itt nem a reklám helye!
Akkor itt a hiba.
Kössz!
Erre nem is gondoltam.
Sziasztok!

Tud valaki 2004-es eregyhez eredeti levegőszűrőt elérhető áron?

köszi
Műszerfal beállítás villanófény is
Úgy tűnik. Az aksik nem szeretnek. A kocsim 3 év alatt 1* szopatott meg akkor is az aksi szart be. De a gondot már áthidaltam. Hiénáztam szerszámot ismerőstől, összeszedtem a tehetségem és kicseréltem az aksit. Már újra dorombol a kis drága.
06os mociba behalt az aksi?
Köszi. Vettem is egyet. Hogy jó-e azt még nem tudom, mert a csóka se tudta a boltban nekem meg semmi szerszámom nem volt, hogy kiszedjem a régit és elvigyem. A legjobb, hogy sík hülye vagyok az ilyesmihez szóval remek móka lesz kicserélni
Bp. IX. ker táblás u.
Motoromban betérdelt az aksi. Hol tudok venni hozzá egyet nagyon gyorsan? Előre is kösz a segítséget.
Szeva!

A váltófénynél be kell állítani a BE és KI kapcsolási fordulatszámot is. Ha csak a bekapcsolási értéket emelted és a kikapcsolásit nem állítottad ennél magasabb értékre, akkor nem kapcsol be a váltófény.
Nekem sajnos vászon villog már a gumiból, úgyhogy nem.... Supercorsát meg nem találok
Azért irtam, hogy előfordul mert énis jártam már igy, ahogy mondod reflexből toltam.
Ha mégsem ez volt és valami más miatt csinálta akkor csak idő kérdése hogy csinálja e ujra, de remélem csak ez volt a gondod!
2személlyel
üdv Drbig, nem te mentél szeged fele vásárhely kossuth téren ma este kb fél8 körül?
Ezt már reflexből sem tudnám megmondani.
Most elgondolkodtattál. Lehet,hogy egyből lehajtottam a sztendert,reflexből
Nem tom,....de azóta semmi.Tökéletesen jó minden.
Most a váltásvillanóval vagyok szíváson,mert akárhogy csinálom,nem villog,de az tuti,hogy Én csinálok valamit rosszul,mert amikor ráadom a gyújtást,akkor felvillan,tehát jó.
Szegény MilleRR már tutira ki lehet akadva,hogy mindig"zaklatom"telefonon,minden hülyeség miatt.

Egyébként tegnap előtt találkoztam vele,ránézett a gépre,...szerinte teljesen rendben van.
Szerettem volna,ha fordul vele egy kört,de már akkor sörözött.És így nem ment vele.
Megnéztem az övét,....csak álltam és bámultam,mint hülyegyerek a moziban.
Nagyon kemény,rajta van minden földi jó,ami csak lehet.
Előfordul ez
jajj istenem egy r6os nagyarc itt a téren, ezzel szopott fél órát, mi meg a belünket kiröhögtük