Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát te és a fekete Rn19, ha csak nem lovat cserélsz. No meg Chrisst is megismerem mert van róla 1-2 kép a topicon.
PBandee!

Jöttök Ti is!?
Nagyon helyes,legalább leccsekkolom a géped,közelről!
És láthatod élőben az első gumimon lévő csíkot,bár lehet,hogy addig eltüntetem róla.
Ha máshogy nem megy,smrglipapírral!
Mármint minket?
Hö, hö!
Én meg ismerlek ám titeket !
És ti?
Már hogy a viharba ne mennénk! Péntek d.u. indulás.
Csak ne lennének ott olyan "hatalmasak" a fák ! Tavaly mér 07 ó-kor kizavart a nap a sátorból, a fejem a nap égette a belemet meg a szesz ! Még jó hogy jöttek a tűzoltók, csak kár hogy nem óránként (szennyes fantáziával rendelkezők figyelem, jöhetnek a beszólások)!
Gyerekek!

Valaki keresett egy pár hete R1-hez fejidomot,csak már nem tudom,hogy ki volt az.
Mindegy itt van egy:
http://www.kepesmotor.hu/idom/...
Istenhátamögül? Ha-ha-ha
Még nem tudom,szerintem vasárnap,de nem biztos.
Lehet,hogy szombat.
Na helyes! Melyik nap jöttök le onnan az Istenhátamögül?
Ja igen,persze megyünk
de
Újszilvásra innen jön valaki?
Az a tetko nagyon kemény, gondolkodom hogy csináltatok enis egy olyat :D
Köszi!
Akkor már meg is van rendelve!
Majd ott találkozunk!
1-2 éjszakára megfelelő a Palacky Hostel, egy körgyűrűn lehet rájutni az autópályára , így a pálya kb. 10-15 perc alatt elérhető . Aludni jó, mást ne várj tőle . A reggelit nem nagyon lehet kivárni, sok ember, gyenge logisztika . Én tavaly ott aludtam, idén is oda foglaltam egy cseh-magyar irodán keresztül .
A lakók sztem 90 %-a magyar , lesznek néhány1000-en
Sziasztok !
Eladó '04-es R1-hez új Galfer első fékbetétgarnitúra, egy karcmentes gyári plexi és egy 500 km-t futott K@N sportlégszűrő .
Érdeklődni emailben : info@carparts.hu
mar jönnek az infok a 2009esröl
köszi pohi

chriss-a gond csak az hogy ilyesmit meg a ebayen sem arulnak ocson.
a dangereseket köszi nem hivom mert nekem dragak ,en az aruk alatt kapok meg mindent,de azert jo arcok
lol de hülye vagyok erre nem is gondoltam hol vehetnék?tudsz vmi linket?
Vegyél a Cabergbe új arcpárnát!
köszi
8261-nél minden kód belinkelve. Hát ha kódot látok kis papíromon megnézem mit jelent....nem gondolod, hogy mindet bemagoltam igen szoktam vele törődeni....
reméltem hogy olyan választ kapok hogy: nem ezt nem nézik.nem dehogy nem számít.nem ugyan haggyad már...
Dátum!
rájöttem már megint megszólaltam aszittem okos leszek lenne egy kérdésem.hogy kezdő a jogsim az hol van a jogsin,merre ,milyen formában?törödnek ezzel a kollégák?
Már belinkeltem neki