Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv mindenkinek!
Kipufogót keresek!
Nincs valakinek eladó 2db. gyári dobja RN-12-höz(04-06) baráti áron? Megvásárolnám!
Előre is köszi!
Köszi az infót.
tőlem nem kell elnézést kérni (én jól szórakozom rajta), neked akartam megspórolni a kommenteket...
Elnézést!
Itt egy kép Zseby-ről!
kéretik finomabban fogalmazni...
Hát igen, 80 km/h a sebességkülönbség volt még a 200 m-es táblánál

Nem tudom mennyivel szokott elfordulni, de azért nem szokott rosszul menni. Szerintem ha a srác a saját ívén maradt volna, és nem ment volna 1-1be keresztbe a box utca fehér síkjától a "sáv" bal oldaláig, akkor nem lett volna baj. Persze, mindketten benne voltak, és a 160-180 amit mehetett a srác, az sem volt kevés, de a gyors csoportban már tudhatná, hogy nem kacsázunk totál jobbról totál balra hirtelen, főleg nem a célegyenes fékezésre szánt részén...

De már mindegy is, csak gondoltam tanuljunk belőle, hogy más ne járjon így!

Köszi a képeket!
Sziasztok!
Zseby nem akarja. Pedi en ugy raknam mar!
Én ha jól emlékszem annó én olyan 260-at vagy fölötte csapattam a célegyenesben a hídnál, utánna 200-as táblánál gáz el és visszapakol 100-asnál "kurvakeményfék és motorpicsarázás", majd folyamatosan lapra és elfordul jobbra.
Egyébként a célegyenes végén a visszafordító 80 km/h körüli sebbességre késztet szerintem sokmindenkit, még ha lapon megy is.
A 80, az sebességkülönbség volt. (260 vs. 180, sokan nem mennek gyorsabban a célegyenes végén...)
Sziasztok!Ha valakinek szüksége lenne rá
Látom Zsebyt cenzúráztad!
Itt meg beborult az ido!
Hello!
Tyűűű de koszos lett az a rendszámtábla!
Jó nagy sár lehetett!
Tényleg a hátsónak kell figyelni, DE 1-es csoportban ne mászkáljunk már 80-nal az ideális iven kacsázva. Ha mégis 80-nal kell menni, akkor menjen egy adott íven, de maradjon azon.
Úgy gondolom, hogy Csiga nem hibázott!
Most akkor betétlap volt?
Zsani: Magamra ismertem. Küldöm a képeket! 8 kép összesen.
Örülök, hogy nem lett semmi nagyobb baj!
Bakker, na én ezért hagytam fenn a tükröket, bár mondták, hogy az nem kell az azavar meg majd amiatt lesz baleset. Jó abba néha belepillantani ám. mert vannak marhák a pályán.

Egyébként nem akarlak megbántani, de nem teljesen egyértelmű a baleset. A leírtak alapján mindkettőjük lehet hunyó, általában a hátsónak kell figyelnie az előtte menőre. A kawás lehet lassú volt de ő azon az iven amit kinézett magának tudott elfordulni a sebességével. Ő csak ráfordult az ívre és telibeverte hátulról egy gyorsabb motoros aki nagyobb sebességgel vette volna a kanyart valamint a féket is később akarta húzni, mert rutinosan esetleg tudta, hogy kevesebb fékút is elég. E szerint a kawás ment jól és a párod nem. A te leírásod alapaján meg az utolsó pillanatban elé vágott az meg a fordítottja. Ezt már csak ők tudják vagy akik közvetlenül látták.....
Na, visszaolvasva rájöttem, BakondiG lehet a fotós úr :)

Köszi az eddigi képeket is, van még esetleg? Szívesen vennénk!

Köszi mégegyszer!

Egyébként ha valakit érdelel:

A baleset úgy történt, hogy a célegyenesben 260-nal érkező párom elé behúzott jobbról a Kawás gyerek, kb. 80 km/h tempókülönbséggel....
Így szegénykém már csak azt tudta eldönteni, hogy a 3-4 emberből kit verjen telibe...
Az ütközés kb. 180-200nál történt, a kawának a hátulja szakadt le egy az egybe, míg az R1-nek ugye az eleje. Felni törés stb. :( Csúnya volt :(
Ráugratott a gyerek hátára, majd hátra érkezve csúszott jópár m-t :( De hála istennek az izomlázon kívül semmi baja nem lett. Csodával határos módon...

Tanulság, maradjon mindenki azon az íven, amit már kinézett magának :( És ne kacsázzon jobbra-balra a célegyenes vége felé!
Sziasztok!

A 23-ai nyílt napon találkoztunk valamelyikőtökkel, (az én párom a Csiga a bordó R1-gyel) és ígérted neki, hogy ha kéri, küldesz neki képeket, amik róla készültek a ringen.
Remélem magadra ismersz fotós úr :)

Ha igen, kérlek küldd el nekem a képeket, vagy adj valami elérhetőséget, ahová elmehetek értük.
zsanett.kasai@gmail.com, vagy ha kell mailben elküldöm a számomat is !

Köszi!
Zsanett
Akkor jól emlékeztem . Gondoltam, hogy egy két ember egyből meglátja a bizniszt a dologban. Érthető, de legalább utánna bunkó módon ne itt adná el . Egyébként lesz még valamikor "Budán kutyavásár"? vagy csak 1x volt?
Van raktáron ilyen betét. 21.800.- az eleje (kompletten), és 9.000.- a hátulja.
Nekem ma hozzák előre-hátra max 30é, ha minden igaz.... Pirelli diablo supercorsa (SC2)
Britt!

Jó gumád nincsen? Az se baj ha használt
tizért bocs,a srác vette meg tőlem