Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zema! Hívj fel légyszíves, ha nem akarod hogy én is hisztizzek!
Köszi szépen Zema!
megfogadom a tanácsod! köszönöm mégegyszer!
Zseby!
Mit kell ezen hisztizni?
NEM hozzám igazodsz, mert amúgy is mész a ringre, NEM beszéltünk meg fix időpontot, hanem azt, h ha megyek elhozom, NEM hiszem, h sok helyet foglal a csomagtartóban, mikor beszéltünk még NEM tudtam h egyáltalán megyek-e, emellett NEM hiszem, h ha NEM megyek, akkor csak a ringen vehető át a gumimelegítő! Jah és NEM keverlek össze mással, nehéz is lenne, mivel más NEM hisztizik...
Whatever, még NEM tudom h mikor megyek, mivel még dolgozom.
Na, már megint a nőknek vannak túlzott elvárásai...
Zema! Ha már vagyok olyan genya, hogy HOZZÁD igazodom az időpontot tekintve, hogy odaadhassam a TE gumimelegítődet, amit már nem is emlékszem, hogy mikor egyeztettünk le, és rád csörgök akkor, amikor TE kérted, akkor azt hiszem, az a minimum, hogy reagálsz (ha már megígérted), vagy dobsz egy rohadt sms-t... persze tudom, hogy én vagyok a hisztis, de azt hiszem, összekeversz valakivel...
10:30-ra megyünk a csajomért, utána ki a ringre, gumimelegítő nálunk lesz...
De az övé még garis nem? Csinálják csak meg. Villa csere oszt jó van!
Chriss,

olyan nincs h egy szar szimmeringet kitakarítanak és aztán ugyanazt visszarakják. egy kiégett izzót sem takarítok ki, hanem eldobom a faszba és rakok bele újat...
Mondjuk nekem sántít h mé ereszti mindenhonnan az olajat, nem akarlak beparáztatni, de ez sztem nem normális. Nézesd meg vmi normális szervízben, miután mindent csavart a helyes nyomatékkal meghuzattál...
Perez!

Köszi a gratulációt én is szeretem!

A tavalyi R1-et természetesen caco-ra sikerült megoldani, hiszen utcán történt a baleset...
A motor gazdasági totálkáros lett, ami azért jó, mert az még az összerakás után használható normálisan forgalomban, ezeket a roncsokat könnyebb eladni, mert helyrerakják őket és vmi lúzernek elpasszolják... Az allianz fizetett a roncsra - az önrész levonása után - 1,250,000-et és a roncs pedig 1,000,000-ért ment el. ha az önrészt is hozzáadom akkor az eurotax és piaci ára felett fizették ki a motort, ami sztem korrekt. Persze azokat az extrákat amiket nem tudtam leszerelni és/vagy sérültek buktam, de azért ez nem rossz - valahol a pénzemnél voltam. A baleset szeptember közepén volt, decemberben pedig már megkaptam a pénzt a biztosítótól, úgy h egy levelet se kellett küldenem és nem kötöttek bele semmibe, január elején pedig elment a roncs is. Úgyhogy nincs negatív tapasztalatom az Allianz-al kapcsolatban. 3 éve a 600RR-t is 2,5 hónap alatt kifizették, mikor összecsukódott... A rendőrségi jelentés szerint nem megfelelően választottam meg a sebességet...
jagermanoka!

A szlovák pascalplast-ot próbáld meg. A dúzs Peti féle idomokkal az a baj h nem nagyon illeszkedik semmire és otthon még farigcsálni kell. A szlovák pascalpast meg nagyon tuti és csinálnak mindent, főleg R1-ekre. magyarul beszélnek és korrektek. www.pascalplast.sk
Tisztelet a kivételnek de a legtöbb rendör az sajnos ilyen mint amit részletezel.
Szintén nem személyeskedés!

Ki szereti manapság a rendőröket(bár van pár jó ismerősöm köztük), mikor lesből támadnak az egysörös emberkékre míg a full részeg fazonok embereket mészárolnak, mikor város végén de még a tábla elött 63as emberkékre vadásznak miközben a városban 80nal repkednek a kamionok stb stb.
99%ban a lúzereket kapják el, és akit meg el kéne meg se merik állítani.
Nameg az autópályát rakják tele trafival, ami a közlekedés legbiztonságosabb formája talán.
És arra nem jöttél rá, hogy a 2 utca alatti elkapás nem pech volt? Szokás figyelni a szórakozóhelyeket lesből és az onnan elinduló autókat megállítani

Nem veszem magamra, te ezt rossz élményként könyvelted el, megértem főlleg ha nem úgy beszéltek veled ahogy elvártad. Én mindenkivel kultúrált vagyok, amíg el nem kezd bunkó lenni, akkor kioktatom picit, hogy azért a fejéhez kapjon, ha visszavesz ok, ha nem akkor még megkísérlem helyre rakni az agyát beszéddel 3x amennyiben nem jön be és ekkor már erős ordítás szokott lenni részükről, felszólítás garázda rendzavaró cselekmény abbahagyására, figyelmeztetés, hogy ha tovább folytatja kényszerítő ezközt alakalmazok és előállítom a Kapitányságra, majd mivel nem hagyja abba, kap egy nagy pofont, ezután nem volt még aki problémázott volna (na jó 100-ból 5 esetleg, de ott már más eszközöket is használnom kellett, és ezt nem részletezném). Lehet varázs tenyerem van és helyrebillenti az agytekervényeket.
Hááát.... Egy évben ha megiszok 5sört (+a találkozók-de az megengedett ). Első és utolsó alkalom volt, de ilyen pechem is csak nekem lehet, hogy 2 utca alatt elkaptak.... Mindegy. Viszont a rendőri hozzáállással nagyon nem voltam megelégedve! (Huszonéves rendőrbácsik', akiket most szalasztottak a suliból-sztem érted mire gondolok............................) Na és kb. innentől kezdve nem tartozik a rendőr a kedvenc állatfajaim közé! (Nehogy magadra vedd! )
aham:) értem köszönöm szépen:) átgondolom
nem tudja véletlenül valaki hogy Dúzs Peti tud ilyen 2000-2001 es r1 es fejidomot késziteni vagy a verdatech kftnél Biri kornél?
Megvagy tudtam én, hogy veszed a lapot nade az volt az utolsó remélem
Ááááh, ez gyenge pontom....
Én sokmindenkin segítettem már pl:lopott kerékpárokban egész jó voltam (mármint a felkutatásukban és jogos tulajdonosuknak visszaadásban) nem mint Gáspár Laci , sorolhatnám még de minek úgysem hiszitek az is segítség ha az ittas vezetőt elkapom, lehet épp az életét mentettem meg mert hazafelé balesetet szenvedett volna vagy másét akit éppen elütött volna. Persze ez nézőpont kérdése ő nem veszi segítségnek
Komolyan ezt tanították neked odabent, vagy csak hitegetsz minket?
Ja igen,"Pont mint a Rendőrség"
Pont mint a Rendőrség
Jó Neked!

Velem most faszrágóskodni próbálnak/próbáltak.
Hát remélem,hogy ha megyek nem lessz gond,
mert tényleg kiverem a balhét.
Garanciás és még nincs benne 1000km sem.
Egyébkén leszámitva ezeket az ázolgásokat és hogy folyik a teló,ezen kívül imádom.
Dehát valahol áljon már meg a menet,Ők vannak értem és nem Én értük.
Nekem is a Yamaha World - ben csinálták a motoromat, és nagyon meg vagyok velük elégedve.

Lánc + első hátsó fogaskerék csere ( én vittem az anyagot ) ; első telók szimering, porvédő + olajcsere ( az olajat ők adták a többit én vittem ); Injector szinkron. Összesen fizettem 19.800.- forintot, ebben benne volt az olaj is. ( a srácoknak adtam + 5 rongyot mert nagyon meg voltam elégedve velük )
Amíg csak csepeget nem baj mehetsz vele nem lesz gond , csak akkor ha ráfolyik a féktárcsára meg a fékbetétekre
Tököm ki van már ezzel és valamikor a jövőhét végén megyek vele.
Mert akkorra jön meg az új szimering.
Egyébként a Yamaha World-ben Kozmaxék is korrektul szervízelnek....