Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Így teljes a mai portfólió.

az győnyőrü
csak kidőrrentő kellene ra
festesben tudok neked segiteni de a lampa berajzolasaban nem,
kereskedő arulja nemetorszegban.a regi vasamhoz en is tőle vettem a faridomot.
igen van neki faridomja is.mindjart megmondom az arat
Hát nem GYÖNYÖRŰ a"kicsike"?
Sok volt az wheele és a stoppi.
Bocs Pohi figyelmetlen voltam!

Azóta már megtaláltam nálad is.

Asszem akkor ilyen olajat veszek bele. Úgy döntöttem magamnak csinálon meg az olaj cserét meg a levegőszűrő cserét. A szervízben 2 munkaórát mondtak rá, az meg 12,000 Ft! És persze ez csak a munkadíjj. Ennyiért már én is összekoszolom a kezem.
Keresek Yamaha R1-et (2004-2006-ig) saját részre motor beszámítással. 500-1M között tudnék ráfizetni, vagy adnék cserébe 2 motort.
seducertt@hotmail.com
Nem kötelező.
De,egyébként is két évente át kell szimeringeztetni,mindent(telószárszimering,fékmunkahenger-
szimeringek)
De egyébként az enyémből,most meg is indult az olaj,a jobb első szárból.Folyik mint állat.
Nem zavar,mert két évet állt a kicsike és most ahogy használom/járatom,ki is bukott.
Csak az a fura,hogy a szervizben azt mondták,hogy elég csak szétszedni és megjáratni/kitakarítani.
(Ők tudják)
Csak Én még nem is hallottam ilyet.
Egyébként jól jött ki a lépés mert az 1000 szervíz is esedékes.
És így hétfőn megyek vele 9h-ra.
Teleszkópszár-szimering?
Mi lelte, vagy ezt kötelező lenne cserélni 1000-es szerviznél?
Nem mintha az oldalamon nem lenne feltöltve a szervízkönyv itt a linkek/szervízkönyvek/2002r1 szervízkönyve. A 2-50-es Actevo GP tökéletes bele én azzal mentem 2 évig túra pálya minden és nem fogysztotta, nem kormolt, nem füstölt szóval a blokk meg volt vele elégedve.....menni meg ment mint állat
és még lenne egy kérdésem Area_51 hez:
ez a koplett pályaidom 40? esetleg fejidom külön nincs mert látom az külön rá lehet csavarozni.... IRJ
és a lámpa körvonalát nem tudják rárajzolni?
üdv! G_area51!

és hol lehet ilyet kapni? merre és hogyan ? IRJ ! üdv mindenkinek!
örültem hogy ismet itt lehettem de most lepnem kell.
by all
TRC?
kivel csinaltatod?
180-é vettem Y nélkül.... Most akarok hozzá csináltatni. Meg valszeg leömlőket is.
csonag -csomag
Y az a csonagban van.ezt 3/4 eskent aruljak.
nekem 200 ban volt a yosi-full carbon.
labtartonal sporoltam made in tajwan de nagyon szepen van megcsinalva rendess anyagbol,jo minösegü-majd kiderül mit bir szezon vegen
nincs ezen mit sirni.ennyit er a feje.ez van
116 500.-
hatulrol jo a koponya
Y-t külön vetted vagy a dobokkal együtt? Mennyi volt? Lábtartó miféle?
Mennyi píz?
sopronban angyalok jartak nallam