Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fogd már fel, h nem minden rendőr normális, mint te! Ezt az értetlenkedést.... Le se tagadhatná, h fakabát...
Hát ez olyan furcsa dolog . Ha veled történik "miért vannak itt nem ezzel kellene foglalkozni" , ha más csinálja meg "miért nincsenek itt, hogy megbüntessék" . Nincs rá magyarázat . Ahol vagyunk azt látjuk, azt büntetjük, aki akkor és ott szabályt sért.......
Hali

Azért köszi hogy megnézted!


Attila
És mindez az én környezetemben értendő.
Értem én. És nem arra céloztam hogy minden rendőr a köztörvényeseket üldözze. És az egysöröseket sem képviselem(én soha nem közlekedek ha megiszok egy pohárkával). A bajom az hogy nagyon rámásztak a a kisebb szabálysértésekre is, igaz erről nem a rendőr tehet! De arról már igen hogy értelmetlenül, olyan helyeket mérnek, ellenőriznek ahol nem igazán van veszélyforrás. Eközben a városban teli busz megy át a piroson úgy hogy már az elötte haladónak is piros volt, megyek a külsőben 60nal majd elrongyol mellettem egy kamion 90nel stb. És soha nem látok villanó kék fényt.
Amúgy motorral egyszer fizettem gyorshajtásért 63mal
Hát sajnos nincs több sárga motoros képem. Majd legközelebb.
Sziasztok!
Van egy csomó használt MOTORGUMIM.Nagyon szép állapotban NAGYON OLCSÓN eladók!(akár vágott slick is-nem szétpályázott,nagyon szép állapotúak és csak 15ezer ft-ig!)
Ha valakinek szüksége van valamilyenre,akkor a 0630 4 151-723as számon elér.
RENDELÉSRE ÚJAK IS VANNAK KELLŐEN ÁR ALATT :)
Mindenkinek kellemes hétvégét-és széles utat
hali

Nem ezek, megpróbálok feltenni egy képet, remélem sikerül.

Attila
Hát én sem úgy születtem, hogy az voltam, de pont erről van szó, mindenki azt szajkózza, nem ezzel kellene foglalkozni, hanaem a cigányokkal stb. betöréssel. Én foglalkozok azzal is, mert ha látom, hogy az urh valahová nagyon megy akkor megyek segíteni, legyen verekedés akármi. De ha azt mondom, hogy aranyapám közlekedési vagyok menjél panaszkodni a lopások miatt a közrendre vagy a bűnügyre akkor be vannak sértődve. Szóval remélem érthető az eszmefuttatásom.
Azt hittem Gixer R1 dobbal és Yamaha felirattal.
Talán ez:
Gixernek túl szép
KalmárAttila: Talán ez?
Szép kalap.

Az én javaslatom ruhára dainese vagy ez a clover
Nekem meg az új kupakom van meg :
http://www.helmets4u.co.uk/ima...
Még ehhez jön hozzá egy egyrészes ruha(várok ötleteket ), meg egy kesztyű. Arlen nessen, spidin meg a dainesen gondolkodok eddig.....
Bazz nee kösssssé mááá beleee!
Gondolom a hangja miatt cserélte LEEEEE!
használd hangosan?ezt nem a mikrofonhoz szokták mellékelni?
Megvan az új ruhám is.

Nem gondoltam a clover ruháról hogy ennyire minőségi és jól átgondolt márka.
Csak ajánlani tudom nektek is.
Szeretnék késöbb egy egyrészes ruhát is.Csakis clover jöhet szóba.
Grat hozzá!
Használd hangosan!
igen igen nekem akrám volt.
semmi baj nem volt vele .sőőőőt

De most ez van....
MI volt a baj az Akrapovic-al?
megjött a dobom . Szörnyeteg hangja van
Hali

Egy sárga GSX-R ről nincs véletlenül képed?

Sárga-fekete ruha, délelőtti A csoport.

Attila
Hát ez nagyon nem vidám.