Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

350.00 EUR = 85,261.51 HUF

500.00 USD = 78,222.87 HUF
350 euro = 87500 Ft - 500 dolcsi = 75000 Ft, nem?
Most nem értem mi ez a számítás. 429 a sisak 70 a posta =500, de ez a 350 euro-s ár alatt van, aakor meg mi az a vám meg áfa számítás
mindenkepp a vamhivatalba erkezik
gift-ajandek,ilyeneknel akkor nincs vamolas.
bescennelni este itt meg holnap itt lessz

en levelet kaptam a vamhivataltol alaitam,visszafaxoltam,(szamlat is kellet volna),elinteztek es leküldtek nekem a csomagot a postan,en ott vettem at.Persze ha pesti vagy bemehetsz erte,szabone az illetekes a többi infot holnap.
500USD+70=570/1.5=380 euro+3.5%=399.3+25%=491euro=245el 120448FT
ki keresett idomot
itt van 135€
http://cgi.ebay.de/frontverkle...
Ha beszkenneled megköszönöm. Mi az a "gifteles?" De akkor ha 500 dolcsi a shoei sisak postával együtt, akkor elméletileg megúszom a vámot és az áfát is? És házhoz ön esetleg UPS-el, vagy mindenképp a 8.ker hivatalba érkezik és ott lehet átvenni? Bocsesz, ha hülyeségeket kérdezek, de nem mindegy mire költöm azt a kevés pénzt amit keresek.
rakalcolhat kissebb összeget de nem valoszinü inkabb a gitftelesbe mennek bele
vamosok nem tudjak,csak a 8kerületi hivatal foglalkozik vele.igen 350 euro a postakuldessel-aru+posta nem lehet 350nel több.vagy azt kell hogy ajandekkent erkezzen.
a pesti elszamolast ha gondolod beszkennelem
Szia bt!
Mikor hallod a kotyogást szar úton tedd a kezed a kormánytelóra, és ha megszűnik a zörej akkor megtaláltad! Én is füleltem ám mire rá jöttem, nálam ez volt.
Vegyél fel msn-re
Tehát ha hivatalosan 350 Euro alatt van az ára akkor vám és áfa mentes? Mert ugye, ha e-bay-es cuccot rendelsza akkor ott az eladó rákarcolhat neked kisebb összeget kérésre. Bár az 500 dollár még mindíg nincs annyi mint 350 Euro. De majd utánnajárok ennek a vámosoknál.
Lehet kell mennem hivatalból, még nem tudom biztosan
vetelar+postaköltseg=alap pl usd,valtas eurora-majd forintra+3.7%vam+20%afa..........sporoltal?
tudok en is adni ilyen szamot
vagy keresd meg a kipuffogos topikban az alex cbrt igaz most nincs itthon vagy irj nrki mailt ö gyorsan megtudja hozni
en kaptam itthonra is! csomagot es katasztrofa.csak pesten 8kerben vamolnak,irnak levelet hogy faxold el a levelüket es a szamlat,es akkor kiszamoljak.
csomagot nem nyitjak ki.
hivatalosan 350€ postaköltseggel az ami vammentes es afa=0
ha ajandek nem tudom
Pohi!
S.tarjánban motorostali lessz,14-e körül.
Jössz?
Tehát akkor szarul vettem?
Itthon 116.000 sőt,van ahol 141.000HUF
Üzletben
K@tsög laptop.....kurzor ugrál össze vissza.....útálom
Kint a legújabb sisak is 429 dolcsi + posta 70 dolcsi az 500 dolcsi = 75.000 Ft. Akkor valósznű, hogy 10.000 a vám ( és nem ajándékként érkezik 10.000 Ft értékhatár alatt megjelölve)ha van egyáltalánés 20.000 a haszon?
Nem!

Ez a srác intézi:
http://www.kepesmotor.hu/bukos...

105.000HUF
Nincs véletlen hangmintád a dobokról?
Kiváncsi lennék hogy szólnak ezek a hangszórók?
ebay-enl veszed ?
Ha igen mennyi vámmal és szállítással?
Igen erről van szó.
De kár hogy nincs megoldás. Akkor előszedem a padlásról a cbr600rr féknyergeket és megpróbálom rátenni
Erre nincs megoldás!

Azért hallod a"kotyogó"hangot,mert vannak a biztosító csapok keresztben és ugye a fékbetéteken van átdugva,keresztben,ugye ez tartja a betétet a helyén.
És a betéten nagyobb a juk mint a féknyereg csapján.Ezért lassú menetnél fel tudja venni azt a rezonanciát.
Ha ezt elakarnád hallgattatni akkor a fékbetéted állandóan sórolná a tárcsát,mert a betét nem állna vissza az alapállapotba.