Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez:
Nekem tetszik. Fasza matt színű! Na jóccak
Shoei XR-1000 Miyu TC-2, nem szép de az ára tetszik .......nem linkelem be, mert még ellenfeleim lesznek a licitben a végén
Xr1000? Melyik grafikával?
Hát én sem. Most licitáltam egy shoei-re 45.000 kemény forint átszámolva az e-bay-en már pár napja szemezgetek vele és észrevettem, hogy hülyén hirderti a neve szerint a sisakot a srác így nem licitált még senki rajtam kívül........kis szerencsével........nade majd meglátjuk 1-én.
Egy idő után szanaszét kopik a párnázása és lötyög a fejemen.... Soha többé agv! Nem gondoltam, hogy két sisak között ennyi különbség van....
Ha jól látom neked előtte agv volt nekem is, hát nem egy űberfrankó sisak.....belülről kényelmes meg minden, de az összeillesztések....pfrrr
Tegnap keresgettem rá, hogy hol mennyi ez a sisak, de maradok az e-bay-nél. 70-80-ért szereintem még amerikából is bent van vámmal együtt és akkor olyan minta ami tetszik, vagy esetleg olcsóbban egy olyan mintájú ami nem tetszik annyira. Felvéve nagyon jó sisaknak tűnik, most már legalább tudom, hogy "m"-es kell nekem tutira. Haver most vett egy Arai quantum 2 italy flag sisakot 150 körül és árulja 110-ért, bár szerintem 100-ért is odaadná, mert nem jó neki a méret......tehát érdemes felpróbálni rendelés előtt.
Ja amúgy nekemse tetszik... De kiadtam érte 116-ot. És kurvára megérte sztem!
Ezt nem tudtad volna egy héttel előbb írni mi? Miiiiiiiiiiiiiiiiii?!
Élőben szép meg nagyon tuti a kék szín neked menne a cumóidhoz meg a motorhoz, én inkább a pirosat részesítem előnybe......a kéket a másik énem szereti ha piros lett volna akkor elhozom 80-ért.
Aúúú....
Nekem meg a mintázata nem tetszik.
Mindegy.
De itt megnézheted: kék Shoei Camber sisak m-es de volt több szín is csak nagyobbak.
18-at is megért(szerintem)

Az kellene nekem is xr1000-es

Nem tudsz róla képet?
Vagy nekik nincs honlapjuk?Megnézni

Kb. egy óra múlva leszek megint.
Ez az olajfolyásos téma ott tart,hogy sehol.
Pénteken viszem 1000-es szervízre és akkor átnézetek rajta mindent,kicseréltetem a telószár szimeringet,
garanciában.

Az,hogy a telószimering elszállt,nem is zavart,elvégül is két év az két év.
Az bosszantott fel nagyon,hogy,azt mondta a srác,hogyha új szimeringet akarok bele,akkor az fizetős.
Én meg felhívtam a YAMAHA HUNGÁRIÁT,elmeséltem a szitut erre Ők mondták,hogy garanciában ki fogják cserélni.

Próbálok majd uralkodni az indulataimon,...pénteken,mert az a helyzet,hogy mát nem bízok bennük.
De ha már bejelentkeztem hozzájjuk,akkor elmegyek.
DE SOHA TÖBBET ODA!
De megérte ennyiért. Ha valakit érdekel vannak shoei xr1000 sisakok 80.000-ért vácon a megszűnő honda szalonban. Volt még 1 m-es amit próbáltam a többi nagyobb méret. Nem akart engedni többet 116.000 az alapára egyébként itthon, így nem hoztam el 70-et adtam volna érte de így nem volt nekem biznisz, mert a szín nem jött be. Drágábban meg már olyat veszek ami tetszik is.
Én olcsóbbra emlékszem, 15 ropi volt az alpinestars és asszem ez is vagy még olcsóbb. Aztán ez a srác szerintem megvette és drágábban adta tovább. Meg is néztem annó, de most nincs kedvem visszakeresni.
Ja-ja.
Britt is ilyet árult,csak Ő 20 ropiért.
dani vagy?
galfered van elöre?mennnyibe faaaaaaaaaaaaaaaj
es hatsoval 1ütt?


amugy a 2002ese jo hozza?szerintem nem?
Tényleg chriss, ezzel az olaj dologgal milett végül?
Nézegettem énis enyém, de talán nem találtam semmit.
Jól néz ki ezt árulta olcsóért a Brit nem? Aztán drágábban ez a másik hapi.....
Csak nem lessz alatta tócsa

Vettem kesztyűt:
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Nem látok olajtócsát alatta Egyébként nagyon szép

Tiszta hülye vagyok már!
Én vágom, de hogy nem minden állampolgár értelmes mint te azt is