Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2002-03 as bontott cuccaim vannak R1 hez.Sok minden jó a 2000-2001 hez is.705513822
üdv Keresek 2000-2001 es R1 hez fejidomot esetleg javitottat.. cimem reeeman@freemail.hu esetleg valaki emlitette nekem a multkorába hogy van egy srác aki bont R szériás yamahákat esetleg ilyeneknek a telefonszámát várnám vagy akármi ... üdv! FONTOS
Nem akarlak baszogatni Pohi, de ha rendesen kiulnel a motoron, akkor nem kene ennyre ledonteni ehhez a kanyarsebesseghez. Vagyis ha rendesen ulnel, joval gyorsabban el tudnal fordulni ezzel a dolesszoggel. De mondom nem baszogatas :) Tovabi jo gyarkolast! :)
Sziasztok!
Eladó az R1-esem, az apróban mindent megtaláltok róla, ha tudtok valakit irjatok. Köszönöm
Heló!
Egy jó ismerősöm használta,használja igaz Ő inkább pályán,de elégedett nagyon vele(2:03)
Nagyon nem tudom fokozni,jól irányitható tapad redessen.
Ez nem a legjobb kép, de a lábam már a motor mellé be van húzva, már nem is kitérdelek inkább be a kormány sincs már messze a földtől, a gumi meg vígan végezte a dolgát megcsúszás nélkül.......na ez supercorsás fotó.
Hát azt sokan fikázzák, de nekem elhiheted a supercorsa nagyon nagy élményt ad. R1 az enyém 2002-es (magasabban van a lábtartó mint a 2004-esnek), ringen felült a lábtartóra a motor és úgy mentem kanyarban nem kicsit és a gumi nem csúszott meg.....pedig én már összefirkáltam az alsógatyaeszt
Csalódás volt számomra a gyári corsa,nem lettem Pirelli fun!
Hallottam már róla, barátok ki is próbálták megfelelő gumi, de a supercorsa jobban bejött nekik is.
Használt már valaki Continental Race Attack-ot?Vélemény?
vezze
tud valaki mas forrast ,verseny faridom forrast?a motorstylingon kivül?

mert amerikai.
Ha erdekel vkit van egy szep R1 elado.
http://www.expressz.hu/auto/mo...
THX!

A héten felhivom :)
Csá,mindenkinek,az idegtöl igy is lesz 2 óra mire elalszok
Én is sűrűn vagyok fent mostanában...
hát értelek én én is kezdek aggódni,lassan kezdem nem látni a motor értelmét... ha lesz autom akkor utánfutó azt irány kakucs szép
Letérdelt,úgy fényképezte a rendszámot,hogy vizszintesebbnek tünjön
Deérted... Ők ott úgy zúzzák, ahogy akarják, mi meg ne merjünk szaggatni. Mert ugye nekik mindent lehet...
Mi minden hétvégén fentvagyunk még a hó le nem esik.
a legjobbak is eshetnek (nem védésből ám ,én se csippantom őket)
Ahogy mi fent voltunk vmelyik héten, az egyik fakabát nagyot alkotott.... Majdnem elnyalt
Ja,megnéztem volna mit hoznak ki a két fjr-ből a Mátrából lefelé
Tanulság: nem kell legközelebb megállni