Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Így jobb lesz....
Na megvan az új kupakom. Egész csini!

http://www.mcleodaccessories.c...$file/shoei-xr1000-dia-r
ev-tc5-fr.jpg
itt van 40ezerert+posta
Jövőhéten teleszkópszár-szimering,csere.
Olajcsere.
ez borzasztó tényleg nem tud senki 2000-2001 es r1 hez fejidomot jó áron? megőrülök
Az API SG besorolás szerint elvileg jó az olaj.
Köszi!
Ja: link
1-es: motorcycles 2-es: évjárat 3-as: típus.. és máris lett gépkönyved - angolul. :)
szija!

oldal idomot én gyors zárral rögzítettem, ezt szegecselni kell, és (én mást nem tudok) Dúzs Petinél tudod beszerezni.
A másik megoldás amikor öö hu nem is tudom, azt hiszem valami vas vagy lemez csavar a neve(segítsen aki tudja mire gondolok) és ahoz lehet kapni alátétet. Itt az alátét elég szoros, csak rányomod az alsó idomra felrakod a külsőt és akkor csak össze kell csavarni.
Én a street verziót használom. Ez az első continentalom és maximálisan elégedett vagyok vele. 2:15 - 2:17-es időket megyek, és van bőven tartalék (Legutóbb kanyarban beesett mellém egy kolléga az "uszodánál" és reflexből rányúltam a fékre A gumi simán elviselte a hülyeségemet, meg sem moccant az eleje )
Köszi a gyors választ!

Hát, hogy "észterbázisú"-ak voltak-e a jóég tudja.

Az előző motoromba kizárólag full szintetikus olajat rakattam, melyek literje 3,000-4,000 Ft között mozgott. Az utóbbi években MOTOREX olajat használtam.

Sajna gépkönyvem nincs.
A gépkönyv (az eredeti angol nyelvű) írja, hogy milyen a gyártó előírása. Ha annak megfelel, akkor jó bele. (Az olajon vagy máson spórolni nem szégyen, főleg, ha a minőséginek feltüntetett és ezért prémium árú, de hagyományos/középszerű termékről van szó.) Minőségi olaj alatt észterbázisút értesz...?

Én 4000 km-enként cserélek, szintén 20w50-et tettem bele, nem 'kifejezetten motorokhoz khm.. "fejlesztettet" . Merthogy motorokhoz éppen nem volt muszáj semmit fejleszteni, sőt, egy csomó jó kis súrlódáscsökkentő adalékot ki kell hagyni az olajfürdős kuplungok miatt.
Szeva Mindenkinek!

Lassan közeleg az olajcserém. Szerintetek a 2003-as R1-be jó lenne ez az olaj? Elég barátságos áron árulják az olaj shop-on. 1500 Ft/ L.

Nem az olajon akarok spórolni, mert az előző motorjaim is csak minőségi olajat kaptak, de ennek tényleg baráti ára van.


Castrol Act-evo GP 4T 20W-50

Ha ez nem jó szerintetek milyet érdemes beletenni?

Köszi előre is!
Valaki aki faragott már pályaidomot mocira elárulhatná hogyan varázsolt a csavaroknak olyan bigyót az idom belsejébe amibe a csavart csavarjuk?(ezt szépen megfogalmaztam).
55
most nézem a képeid...remélem csak vicceltél
ez fájt
Nem a térdnek kell elérni az aszfaltot, hanem az aszfaltnak a térdet egyébként a 6. és egyben utolsó pályanapomon készült a kép, ahhoz képest nem rossz. Persze lehetne rajta sokat finomítani, tehetségem van, csak jelenleg motorom és pénzem nincs rá. De majd egyszer visszatérek és igérem nem úgy ülök mint aki karót nyelt hanem kifekszek melléje .
ez eleg ostoba kerdes ha palyara is mesz vele...
SC.
de remelem /55ost veszel min. mert a /50 olyan mintha a szarnak adnal egy pofont...
pohi
köszi de 07esre meg nincs a weboldal szerint,sebaj holnap felhivom.

supercorsa pro ra en is kivancsi lennek,de michi 1 pirelli 0--reszemröl
Pilot power 2CT or supercorsa(nájkimintás )? Voksokat kérek! Pályán és közúton egyaránt használva lesz....
az nincsen sajna
üdv:) de gondolom 2000-2001 es Fejidomod nincs igaz? nekem arra lenne szükségem