Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az E jelű pályagumik (D209, SC, stb...) ugyanolyan jók utcára, mint az utcai sportgumik (M3, 2CT, Corsa, stb...) A különbség az h azok pályára is jók és ott nagyságrendekkel jobbak mint az utcaik. Ergo én utcára is azt vennék, a hátrányuk az h jobban kopnak.
Hmmm.... Hát azt még én sem döntöttem el teljesen.... Méretet ugye tudod. 2CT meg a supercorsa között vacillálok kb. Pályára még túlzottan nem járok, bár már tervezgetem. Szóval többnyire utcára kell.
tudok.
definiáljuk az olcsó fogalmát, meg h milyen kell.
Zema! Nem tudsz vmi olcsó gumibeszerzési helyet? Az én forrásaim bizonytalannak látszanak...
bocs 100 000 de ez se tünik soknak érte
Senki nem tud róla semmit, mert ez R1 topic.
De biztos jó lehet ha 10,000-be kerül...
Vedd meg, papírnehezéknek minimum jó lesz.
Ménem DIABOLIC vagy FAB grafikás? Én is XR1000-t veszek most....
gondolkodok egy yamaha tt 600 on 88-as évjárat. 10000ft
ki mit tud a gépröl mert én csak ezzel az egyel találkoztam,elég vadálatnak néz ki.
Shoei Xr1000 Cryptic M,és Kék L-es 70 000Ft Boltban 116 000Ft
Az epp olyan jó választás volt, mint a kis R1 :)
szép az a bímer meg persze a moci is de az egyértelmű...hisz YAMAHA
Éppen itt volt az ideje,hogy megmutasd.
De volt azis, csak nem birtam ki és mentem egy két kört :D
17:00-20:00
21-én hogy vagytok nyitva?
25.900.-
Bogároldószer nuku?
Akkor már csak egy ár kéne....
Mai nap megvolt az első szervize, és fürdött is a kicsike!
Csináltam pár képet is :)

link
link
link
link
link
Náluk minden van, amit a Miller, vagy a Dani motorján látsz. Esetleg épp raktáron nincs, de rendelhető minden.
MilleRR! Lehet nálatok kapni a tiédhez hasonló plexit '07-re?
Szia!
Miután leáll a motor, újra sem tudod indítani azonnal, vagy csak az alapjárat megy el?
Ha csak az alapjárat szűnik meg, akkor azt mondom TPS (Throttle Position Sensor/gázállás érzékelő sznzor) problémád van, ami a 2004 es modellek esetében visszahívásos, és garanciális cserés probléma volt.
Ha az egész megáll, és újra sem lehet indítani egy ideig, akkor benzinpumpára gyanakszom. Az tud ilyet csinálni, hogy leejti az üzemanyagot, és kell egy kis idő, mire megint "magára talál".
Sziasztok.
találkoztatok már olyan hibával,hogy menet közben megáll a motor?Mintha elvennéd a gyújtást.
2004-es R1 30000km.Kb fél óra után beindul.
Tapasztalata van valakinek?
rendben van, így is jó
Valóóóóóószíííínűűűűűűűűű.... Nem is tudsz te semmitsenem!