Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát igen!
Tök igazad van!
Ezért írtam azt h azért mert én esetleg néha ezt csinálom, más ne csinálja mert az nem ok.
Nem a fegyver öl hanem aki meghúzza a ravaszt, úgyhogy csak okosan.
Én 20 éve motorozom, mondjuk az elmúlt 8 év ért vmit, mert onnantól voltak normális motorjaim. Évente min. 15,000-et motorozok, de néha a frászt tudja hozni rám az R1.
Ezért senki ne meneküljön, mert az csúnyán is végződhet.
Pár percig pislogtam, aztán leesett...
Egyszerű... Megyek másfele.
Sziasztok!
Zema vagyok!
Az előbb az öcsém irogatott itt hülyeségeket, nem is értem hogy találhatta ki ezeket!
Helló Pohi, mi a pálya?

jó de ehez kell az hogy 3kiló körül biztosan üld meg a vasat ne szarjbe attól ha 200nál lapra kell tenni és ide elkell jutni.a másik meg az hogy az egy dolog hogy én még attól is percekig pihegnék ha 100zal kéne lelapolnom a motort (hát tzr után ugye...) de sokan úgy vannak vele hogy a zemának megy neke is fog én is r1en ülök...
Tipikus reakció, legyél pöpec és pár hónap múlva elfelejtenek.
mindent tudni kell bizonyítani.
Azt senki se felejtse el, h ha megvádolnak vmivel és te az ellenkezőjét mondod, vagy tagadod, akkor a rendőröknek KELL bizonyítaniuk az igazukat. Ha te rendszám nélkül csapatsz és beugatsz a rendőröknek, majd füstölgő kerékkel, meg egykerekezve elhúzol és másnap csöngetnek nálad akkor mi van? bamba arccal közlöd h te tegnap a barátnődnél voltál egész nap, erre két tanúd van. Fekete R1-ből meg olyan ruhából, meg sisakból amilyen van nem csak egyet gyártottak úgyhogy bárki lehetett. Ha meg lefotóztak és arra verik magukat, akkor mutassák meg a rendszámot, ha nincs akkor viszonthallás, ne zaklassák kérem a becsületes állampolgárokat...
Te könnyen vagy
Naná, hogy itt vagyok . Pillanatnyi megoldás Zema. És eddig is csak azért úsztad meg mert rendesek voltak a kollégák. Mikor ez elszaporodik kutyát nem fogja érdekelni, hogy most hagytad el, megszívja az is akinek valóban csak leesett valahol. A rendszer most indul be, nem tökéletes, lesznek változások, gondolom jogszabályilag is és mérésileg, elfogásilag is. Épül a halálcsillag
Aza pác nálam, hogy van itt 1-2 takony rendőr, akik rám vannak izgulva és kb azonnal jönnének verni a nyálukat, h mit képzelek meg jogsit ide stb stb.... És mindezt azért, mert megittam egyszer 3 kibaszott sört és mentem két utcányit. Előtte persze sosem volt semmi ügyem a "rend" őreivel.... Na meg ez a most jöttem a rendőrsuliból és mki féljen tőlem típusú önbíráskodás sem fekszik!
Kár h most nincs itt BakondiG, vagy Danny. BakondiG-vel az egész tavalyi évet végigmotoroztuk és elég durván csapatva, kerekezve. sztopizva, meg nyelezve mindenhol és egy büntim se volt, egy fillért se fizettem ki rendőröknek.
Emlékszel mikor találkoztunk Lepencén, ott se kis tempóban verettük.

Sajnos azt kell mondjam h ennyire egyszerű. Mégpedig azért mert a rendőrök nem foglalkoznak egyszerűen vele. Rendszám nélkül a dugóban rendszeresen állok meg rendőrök előtt és nem szólnak. vagy ha látom h magyaráz, vagy mutogat egyszerűen elhúzok és onnan ő már nem forszírozza. M3-ason 180-200-al mentem bejött mögém az RS oktavia villogva, h álljak félre. elhúztam neki és rá egy percre már a tükörből láttam h kiállt a leállósávba, nem üldöznek, nincs értelme. Gyalogos rendőrnek, vagy igazoltatónak ha nem állok meg utánam se néz. Egyszer megálltam tavaly és meglepődtek a rendőrök, h maga miért állt meg, mert nem szoktak. Hát mondom legyen egy jó napjuk.
A motoros rendőrök a neccesebb fajta, városban azoknak ha dugó van megállok, ha van előttem hely , vagy városon kívül vagyok akkor nem igazán. De ők se fognak üldözni, mert nem éri meg. pofára esnek, vagy vmi kárt okoznak nekik kell kifizetni. Tavalyi év végéig nem is üldözhettek motorost, ez ki volt adva.
há jah
Nekem is lécc ha nem nagy gond....
Meg persze R-125el még nem úgy megy h elmegyek itt 300al :P
köszi
félre ne értsetek én nem akarok rendszámnélkül járni 50ccm fölött,mer ugye fater akkor venné el a kulcsokat ha meglátná,neki meg nem hazudok szal...csak érdeklődöm
majd küldök át privátban.
ez szép és jó amit csinálsz meg a módszer meg minden de túl szépo hogy igaz legyen...vagy tényleg ennyire egyszerű lenne?
törd el azt a fekete biszbaszt...úgy hitelesebb
erről beszélek. ezt kiküszöböli a súlycsökkentés meg egy kicsit bevállalósabb hajlam...

De nem akarok erre buzdítani senkit (ki tudja h Pohi itt van-e), meg ez nem jó példa, meg ne utánozzon senki, azért mert én így közlekedek.
Zema! megoldható hogy az összecsukottról lássunk képet?
Ez nem is rossz ötlet... A tartókonzolt fent hagyom, magát a rendszámot, meg amin rajta van ledobom a picsbe! Áháháhááá
Szeeegény R1 miylen szépen fogalmaztál XD
És mértenm a "felcsukható" módszert használod?
nah nem mintha beleakarnék szólni... csak megkérdem
alvázszámot, motorszámot letakarhatod, leragaszthatod, mert a KRESZ nem írja elő h forgalmomban látható helyen, vagy leolvashatónak kell lennie, mivel NEM közlekedési vagy forgalmi azonosításra szolgáló bejegyzés.
ha vmi betegség kap el és ufók átmosták az agyam ezért esetleg megállnék, akkor meg adnám a hülyét, h biztos úr a rendszám még megvolt, most repülhetett el az úton. De akkor gyorsan visszamegyek megkeresem, vagy akkor már megyek is haza és intézem az okmányirodánál a dolgokat.
Tavaly azt csináltam h bejelentettem a rendőrségen h elhagytam, erről kaptam egy hivatalos igazolást aztán azzal a rendőrségi papírkával jártam. senki sem kötött bele. Mikor mondták h ez már régi papír, mindig azt mondtam h most jött meg az értesítés az okmányirodától h mehetek az új rendszámért úh már megoldódott....