Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát érdems úgy közlekedni, hogy a leállítás előtti km-erek haladósak legyenek nagy sebességi fokozat kicsi fordulatszám. Persze ez városban nem megvalósítható...
150 ropi
Még egy utolsó mondat a víztémára.

Most amikor letettem a motorkerékpárt 102 fokot mutatott,de a ventilátor még nem kapcsolt.
Rajtahagytam a gyújtást,egy két percre,de már akkor nem is kapcsolt be,csak láttam,hogy szép lassan hül a víz,101-100 és akkor vettem le a gyújtást.

Ennyi
Víztéma részemről lezérva
Az egy nagyon veszélyes környék, csak dealereknek!
Mi a fene van ott? Tán valami idősek otthona?
Picit segítek: ma 17-20 óra között Gyöngyház u. 4. előtt fogok parkolni!
Két lehetőség van: józsikákat vagy elpasszolom vkinek vagy kilesem, hol szoktál parkolni....

Télleg! Eladók a józsik óccsóé! Nem ezeh ötszász fohint!
Hajrá!
Megvan.... Bár a tiédre fáj a fogam!
... egyébként a nyitott kipufogó sokat segít a melegedés problémáján is!
http://www.motorinfo.hu/newsprt.php?nid=6070

Csak összejön.
Ide Nekem.

http://www.motorinfo.hu/img/news/napi/n2/beriknew9b
.jpg
Két lámpa alatt hajlamos vagyok megsülni.... Nem mindenki született a szaharába...
Nekem semmi bajom a hűtővel, tényleg csak melegben és sok álldogáláskor kapcsol be - nemtom te hogy közlekedsz vele hogy olvadozni akarsz!
Hát, arra legrosszabb esetben is jó lesz az univerzális Valter Moto rendszámtartó - de elképzelhető hogy az R6R is passzolni fog egy kis módosítás után!
Nekem herótom van ettől a kicsi hűtőtől.... Városban már szinte nem is nagyon megyek, mert ráolvadok a motorra

Sisakot, shoeit tervezek venni az elkövetkezendő hetekben, ruhát passzolom. Talán az új arlenn nesst...
Hi!
Yamaha YZF-R125 lesz Z3-nak!
Hello! Mivel a motorod képe nem jött át, leírod milyen géped lesz?
Pfff, az gagyi.
Akkor a 2007-től 106C, sorry.
Sisakból szerintem Shark. Nekem nagyon bejön, 5 éve azt használom. Azzal estem fejre is.
Kesztyű passz, nekem a Spidi jön be. Arlen Ness-t ne vegyél, csak ha nagyon olcsó...
a 04-06 osoké 104 nél kapcsol.
Láncot ne kilométerenként fújjál, hanem amikor hazaérsz nézd meg hátulról, és ha kezd csillogni már a lánc, fújd be gyorsan. Két dolog miatt érdemes motorozásból jövet fújni be: egyrészt a felmelegedett lánc kicsit kitágul, így jobban "beszívja" a kenőanyagot, másrészt amíg áll a motor a következő használatig, addig is jobban rágyógyul a láncra a cucc. Így kevesebb lesz a láncspray a motorodon és a hátadon.
Az R1-ek ventillátorai 2004 után 106C foknál kapcsolnak be, úgyhogy no para.
Skacok!
Szeretnék vásárolni sisakot és kesztyőt,újat a motorbiciglimhez
Faxa áron
Lehetőleg,nem egetverő áron

Ötleteket várok

Tiszteletem az URAKNAK