Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én eddig követtem de felhagyok vele .
Amennyi zsé most befolyt a büntikből....
Asszem követni fogom Zema példáját...
A lista kamu.
ha igaz lenne rólam már fotóalbum lenne, autóval, motorral, biciklivel...
Még SOHA nem kaptam lámpás trafiról büntetést és naponta lépem túl a sebességet ezeknél a lámpáknál...
Emellett az M1-en 8 fix trafi hely van. Ebből csak 4 működik, mert nincs pénz mindegyikbe berendezést szerelni.
Akkor gondolod, h 50 lámpába meg tesznek? Áhh.
Kamu, ne foglalkozzatok vele.
Hoax. Kb. 8 éves hír.
Automata traffipaxokat szereltek az alábbiakban felsorolt helyeken lévő közlekedési jelzőlámpákba Budapest területén. Az alábbi lista tuti, mivel a felszerelő cégtől jött:

a Róbert Károly krt-on a Róbert Károly krt. és a Reitter Ferenc utca sarok után következő első lámpasor

Ferenc krt. - Üllői út sarok

Rákóczi tér, József krt. (Nyugati felé)

Attila utca - Alagút sarok

Hegyalja út - Jagelló út sarok

Fehérvári úti piacnál

Budafoki út

Mártírok útja - Bimbó utca sarok

Moszkva tér

Kőbányai út (Egészségháznál)

Kőbányai út - Könyves Kálmán krt.

Szentendrei út felüljáró minden lámpasor Csillaghegyi elágazásig

Flórián tértől a Tímár utca irányában három lámpasor

Szamuely utca - Petofi híd felhajtónál

Az automata traffipax lényege, hogy piros lámpánál lefotózza a tilos jelzésen áthaladó járművet, zöld jelzésnél pedig a kereszteződésen (mért szakaszon ) az áthaladási sebességet.

A sebességmérő műszer három fotót készít és rögzít a kereszteződésben.
Őszinte leszek.

Nem akarok senkit sem megbántani,Téged sem Zema,és a tulajt sem.
Jó az ár,jó a márka,Replica,jókat írtál róla eggyetlen egy dolog tart vissza,...a festése a mintázata.
Jó,persze lehet azt mondani,hogy olyanra festetem amilyen tetszik.
De igazából,szerintem eggyikünk sem foglalkozna már vele.

Ha a Tiedet tetted volna fel,ami a 07-es tükrén látható,ennyiért és ha a méret is stimmelne,......az igen.
az faxa.
Mi a baj vele?
Háj Zema. Bár sokat melózom de ha hétvégére esik az R1 tali bárhol is lessz ottleszek . Ha kihagytok bosszúból mindenkit legyorsulok
Beriket én sem veszek még egyszer.... Hallgass rám, nekem az van Ja és eladóóóóó!
Gyakorlatilag semmi.... Two brothers fan vagyok....
Hi!
Jah, nálam a rendszám leszedésének szigorúan súlycsökkentő célja van...
Ha felülről a második képet kérdezed, akkor az a 2/A, Vác északi lehajtó és Szendehely közötti szakasza, azon belül Vác északtól a 4.-ik kanyar - "a nagy balos" - utáni egyenes...
Zema:meg tudnád mondani,hogy a második képed,az melyik pályán készült?Csak mert nem ismerős a hely,de rendszámod nincs... Amúgy grat az új R1-hez,nagyon szép.
Üdv:B
OK!

Tehát: Suomy Spec1R Anthony Gobert Replica 2007 (BSB pilóta)
540 EUR az eredeti ára (145,000) , itthon a 2007-esek akciósan jelenleg 90,000-től vannak.
és teljesen új, egyszer volt használva mikor felpróbálták. S-es pici méret.
Jelenleg 60ért árulom ami az eredeti árának a 45%-a, és ebből még tudunk egyezkedni.

"Kiveheto légszurobetét, ECE 22-05 szabványminoség Csúcsminoségu hipo-allergén kivehető, mosható belso, USA szabványminoség Hangelnyelo polimer héj, Ultrakönnyu súly, Szélelvezeto ergonómikus kiképzés, Karc-, és páramentes sisakplexi, Törésbiztos karbon-kevlár külsohéj-betét Biztonsági plexizár Ütésálló külso héj, Gyorskioldó sisakzár, Belso tarkóprotektorok, dupla "D" -gyurus gyorskioldó sisakzár, Külso szelloztetoszelepek. fólia lehetőség a plexire, Pinlock"

A képek:
Tudsz róla küldeni egy képet,meg egy árat.

DE EZZEL NEM AZT MONDOM,HOGY TUTI VEVŐ VAGYOK RÁ!
Csak hogy,mégis milyen.
Mellesleg sisakból MINDIG papagájszínűt kell venni. Tapasztalat. Mert az látszik jól.
Egyszínű szürke, fekete, kék sisakokat nem szabad venni, mert olyan kell ami felhívja a figyelmet.
A kocsik miatt is, h észrevegyenek meg a huligánkodások jobb láthatósága miatt is...
Chriss!

A Suomy S-es, tehát pici.
Ráadásul gyöngyházkék ami megy a motorodhoz.
Emellett ennyiért nem kapsz ilyen minőségű új sisakot!
Ráadásul ez versenysportra lett kitalálva.
A berik nagyon is jo sisak! Dedipapam is abban jar horgaszni! Visszafele meg abban hozza haza az elohalat!
Például,ruhából 48-as
Legalábbis a SPYKE 48-asa jó Nekem.

Majd mostanság készülök egy hízókúrára.
Igen láttam,olvastam,hogy van eladó sisakod.
Csak ha jól emlékszem,az ARAI az sárga?
Ami ha igen,eléggé üti a motorkerékpárom szinét.
És olyat akarok venni ami színben is passzol hozzá.Most X-lite van sárga fekete és nagyon gáz.
A SUOMY-még nem láttam.

Viszont,Én kistermetű gyerek vagyok,kicsi a felyem is(sok ésszel )
Amennyire láttam a képeidet,Rólad,tuti,hogy nagy lenne a hülye felyemre.
És mint tudjuk az nagyon nem előnyös,főleg speed motorbiciglin.

Azért nem is erőltettem Tőled.
Egyébként tudom,hogy van Neked is.
De tuti,hogy nagy
mi a baj a yoshimuraval?
beriket vegyen akinek ket anyja van...
Chriss!
van ket elado bukom, gyakorlatilag mind2 felaron, es mind2 versenysisak.
SUOMY Spec1R 2007 anthony gobert BSB replica. ez UJ!
ARAI RX7 Corsair EDWARDS legend LAGUNA SECA 2007. ez fel evet hasznalt, limitalt 500 db. van belole.
es ugyebar azt nem kell mondanom,h az rx7 a vilag legjobb sisakja.
Ruha térén maximális az eggyetértés
Az a gáz,hogy mire"hazaaraszolok",úgyis felmegy a vízhőfok
Főleg nálunk:a mi utszánkhoz elég rossz a bevezető út.
Meg egyébként is jönnek-mennek az emberek GYEREKEK,úgyhogy lassan tudok jönni befelé.
Szépek, da a sok fehér rész bogár szempontból nem előnyös ugyanis ők általában feketék és sárgás zöld színben robbanak szét . Ha minden motorozás után ruhát akarsz tisztítani akkor hajrá......és inkább olyat vennék amiben kevesebb a fehér.