Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát a kettőt egyszerre semmi esetre se kívánnám...
nem írtunk remélem több szexben lesz részed mint nekem kémia dogában
Ritkán nevetek!
Zema: És akkor te így húzod a gázt? Esőben nem csúszik?
akkor széles utat... vagyis széles terpeszt?
énis fexek
nekem holnapra szexet igértek, remélem jobban fog sikerülni mint a kémia dogád...!
na megyek,hnap suli,meg kémia dogát igértek na sziasztok , aztán semmi vadulás meg szabályszegés .
most képzeld , megjelenik ott a hoffer misi...aztán megtudod hogy Bakondi korházba került, gyomorgörcs oldót kap mert 3napig röhögött és ez lett...na kit látogatnál meg először ha kijösz?

Fura is volt, h azt mondta a pasi szólítsam Naominak...
Meg a kék osztriga bár híres zenéje szókt a háttérben!
és nem te vezetsz és nem a te motorod tiszta
ok holnap este felrakom vhova, aztán átküldöm a linket. ma nem otthonról netezek.
2/A van benne, Lepence, meg M3-as. Kb 20 perc a vágott verzió.
persze, kiakarták elégíteni az igényeid...nem lehet hogy valaki átírt vmit a kartonodban? .
bringázás nekem is volt, meg fizioterápia.
egy medencében kellett mindenféle buzi súlyokkal erölködnöm, meg áramoltató géppel szemben küzdenem. Első nap egy egész csinos csajszi jött, nah gondoltam végre itt az én időm. aztán aznap láttam utoljára. utána egy pasi jött már mindig...
hallod egyszer viszek neked a ringre dvd-t , kiírod nekem?
Tedd fel youtube-ra.
pl : engem érdekel... meg sztema többieket is
nem az enyém.
meg a műszarfalból látszik, h rn19.
Egy nagyon jó barátomé, majd ha érdekel vkit átnyomom a filmet erről, meg az egész hétvégi csapatásról. vicces látvány mikor 300nál tőlem kamerázva elnyúlik az övé...
csak ide nem akarom feltölteni, mert nem akarok önjelölt kamikázékat a fára tekeredni, h akkor majd ők is...
jah és nem volt áttétel módosítás. Ezek a széria áttételek.
A cél az, h abba belenyúlva GPS szerint 300at menjen, tehát a végéből visszaveszünk és jobb gyorsulás maradjon nagyobb hátsó lánckerékkel.
mostlátom cimbijé
Aha meg 1 het gipsz aztan izombol gyogytorna es bringazas :)
Motorozas is lesz nemsokara, de csak lightosan meg egy jo ideig :(
ez a gép a tiéd volt? már mint az az rn12 amit én is láttam?
THX a választ
Hi balagee!
A cimborám motorja, ő költött ennyit. GPS-el is volt mérés, asszem 310 körül volt mikor az óra mutatott 337-et.

Mizu, minden ok? Jobban vagy?