Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

dunlop sportmax d 208 párban 55e
ok....ízes gumi téma lezárva
A supercorsa hidegen is olyan mint a legpuhább radírgumi, nagyon jó higgyél nekem. Én eladás előtt raktam rá, mentem egy ringet, meg pár túrát és nagyon megbántam, hogy előtte utcai sportgumival jártam (metzeler sportec m1). Sokkal jobban tapadt utcán és pályán is, megtáltosodott tőlle a motor.
Igen, azt néztem én is.... Csak azért előtte felmérem a lehetőségeket.
Itt még bunyó lesz.... És én csak gumit akartam a vasra....
Példa utcai gumi pár 80.000 Ft = 5-6000 km. Pirelli supercorsa pár 40.000 Ft = 2-3000 km és jobban tapad.
Mi dolgom van/lenne nekem az asszonyoddal?
Pirelliben most megingott a bizalmam, ugyanis ez a gyári fos gumi valami borzalom....
Szerintem Brian gumiai jók a képes motoron találsz 40 papírért egy pirelli supercorsa párat, a közepe füllos, szélei kopottak kissé. Ugyanúgy jösz ki vele mint utcai gumival szerintem csak ez gyakrabban kell cserélni viszont így olcsóbb.
Menjél már az asszonyhoz
Az nem érdekel mennyire kopik! Árban hogy mennek?
Kattints a műszerfal beállításra itt
Nagy kérdés, a lámpát hogyan kell állitani hogy ne 7000 nél villogjon?
Sajnos elfelejtették a szervizben...

Valahol leirta már itt valaki, de nem találom :S
Niiiiincs!
Tudom, hogy mire gondoltál. De te is tudtad, hogy én tudom, hogy tudjuk, amit tudni kell.
Csak elég szarul próbáltam elhülyülni ezt a natur gumis megjegyzésed.
sex hiány van Gino? A sportec m1, diablo corsa, pilot power 2ct,....ezekre gondoltam.
Mégis azt írtad, hogy sokkal jobb, mint a natúr!
Nem tudom én nem szoktam szopogatni
Én is a másik oldalon állok, de akkor se natúr, se ízesített nincs...
mi a másik oldalon állunk, nem tudhatjuk...
Az ízesitettnél is jobb?
Jah.....és nem csúszott meg utcán is sokkal jobb, mint a natur sportgumik.
Supercorsa azt vegyél......amikor azt raktam fel a mocira és a ringen húztam a lábtartót az R1-el, pedig a 2002-esnek feljebb van mint a 2004-esnek....azt hittem bef@sok az örömtől
D209 Gp Racerrel úgy repesztek utcán mint az állat. Esőt is bírja meg, minden. Egész jól felmelegszik.