Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy Gps-es mérést én is megnéznék.
Legszurohazat kikented zsirral?
Akrapovic Evolution Racing line rendszer okosan megszerezve: 400,000
No légszűrő, 0
Dynojet PC III, 4 térképes, hengerenkénti beállítás, 65,000 a pc a beállítás 25,000
Dynojet gyujtás modul, 60,000
Dynojet gyorsváltó, 75,000
1-2-3-ból kiszedve a gyári tiltás, 0
és mindenhol súlycsökkentés ahol lehetett, minden felesleges kacat ledobálva.
Aztán így jött a 334.

Tehát durván 6 kilót költött rá. Persze mindent kedvezményesen, vagy okosba vettünk.
Ha mar ennyi mindere koltottel, vegy el egy GPS-t is ami pontosan mer
"no légszűrő" nem egy jó megoldás.......mostmár tényleg fekszek mert esszpny fejbevág sodrófával
299-nél még kb 750 fordulatot megy a ford. mérő.
ha az etikai tiltást kiiktatod (egy csati lehúzása) akkor óra szerint 310 a vége minden beavatkozás nélkül.
Gondolom ezeknek az apróságoknak ára is volt mennyi máni ?
A motorban:
Akrapovic Evolution Racing line rendszer,
No légszűrő,
Dynojet PC III, 4 térképes, hengerenkénti beállítás,
Dynojet gyujtás modul,
Dynojet gyorsváltó,
1-2-3-ból kiszedve a gyári tiltás,
és mindenhol súlycsökkentés ahol lehetett, minden felesleges kacat ledobálva.
Aztán így jött a 334.
Azt még nem figyeltem....
Én Gólyát ütöttem majdnem XD bukóm elég rendesen súrolta
de nemlett semmi baja se neki, se nekem tavaly nyár végén
Etikai sebességhatár, de gondolommég a fordulatszám mérő megy lefelé
Héééééé! Az enyémnek 299-nél megáll a tudomány....
Lehetne itthon is saját önvédelmi, de minek. A szolgálatit hordom magamnál, mert szeretnek a környékbeli bűnözők.....párat megcsapdostam már legálisan...és hát befenyegettek párszor, hogy rámgyujtják a lakást meg ilyenek...végül is a "jó napot" köszönést alkalamazzák ha találkozunk, de ki tudja kinek mikor gurul el a gyógyszer.
Hát éjszakai szolgálatban, mikor még közrenden voltam éjjel 6 szarvas volt amit éppen csak kikerültem, mind másik küldés alkalmával, az utolsónál már azt mondtam, ha lesz mégegy inkább elütöm. Bár riasztó, hogy felénk egy renault laguna tetejét egy az egyben lekapta egy bika, simán kabriót csinált belőlle.....éppen csak megúszta a tulaj. Na lépek szunyálni.
És ez itt Hunniában hogy működik? Kapsz gondolom egy szolgálati rendszeresített típust. Na most ha van neked otthon egy Berettád, vagy egy HK USP-d, vagy egy desert eagle-öd akkor használhatod azt?
szarvas? bazzeg
pfúú, ne is emlegesd.
A legnagyobb parám az átugráló szarvasok, meg kirohanó kutyák, meg ilyenek.
Ezektől fosok a legjobban, de ezekre kurvára nem vagy semmilyen hatással. Vagy szerencséd van, vagy nincs.
Lepencén már ment át előttem szarvas, hálaisten jóval előrébb. Na ott majd összeszartam magam.
Ebben is egyetértünk.
SENKI ne utánozzon másokat!
Most hétvégén, meg az előtző hétvégét végigkameráztuk. Utcai motorozás volt benne, khmmm...kicsit nagyobb tempóval mint a megengedett. De nem töltöm fel ide, meg sehova, nehogy legyenek önjelölt kamikázék, meg olyanok akik utánozzák.
Idén 30 vagyok, már eljutottam oda h ha vkit veszélyeztetek az csak magam legyen és ne adjak elsütő billentyűt más kezébe...!
Igen az öcsém. Az ő drz-jét nyüstölöm most, ez marad is egy darabig. Én a jó öreg PA-63-at hordom, mert kicsi könnyű, és pontos. Tudok vele mosolyt lőni a lőtáblán mint a filmekben a para pontatlan és nehéz, legalább is amihez nekem volt szerncsém.
Addig jó míg nincs baj, de felénk sok az alacsonyan repülő 300 kg-s szarvasbika .
Jogos!
Pohi, lesz motor idén?
Itt a fórumon a kispohi néven futó arc a tesód?

Ha már a pisztolynál tartunk milyennel mentek?
Walther?
Do or do not, there is no try...!
A "ravasz" = róka amire te gondolsz az az "elsütő billentyű"
A PS3 butít
Ne add alájuk a lovat Még bajuk esik.