Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Pohi!
Hát, amit a múlt héten írtál az ittas vezetésről az üzenőfalon, nem jött be...
Születésnapot+ névnapot ünnepeltünk, tényleg alig ittam (pohár sör, 3cl jäger), a vezetésig eltelt minimum 3 óra. Tényleg nem szoktam inni, főleg nem ittasan vezetni! Az állításod alapján, gondoltam nem hívok taxit (+idegen városban voltam, -barátnőmön a legszexibb harisnyájában-, és fáztunk, mint a kutya), mert ugye már lebomlott. Éjjel 3 volt, sehol senki, csak mi az autóval meg mögöttünk a rendőr. Teljesen szabályosan mentem. Gondoltam rendes leszek, és nem hazudok a kollégád arcába, hogy én nem ittam semmit... Hiba volt. Az "üveg" szonda el se színeződött, de bevittek az őrsre, ahol a "hivatalos" gép, kemény 0,17-es értéket mutatott. Most elvették a jogsim. Azt mondanom sem kell, hogy aznap este megfáztam, és a barátaimat, akik nem autóval indultak haza összeverték az utcán...
A szezon pedig most kezdődik
Kérdésem: mikorra születik első fokon ítélet

Másik kérdésem: Nagyon tetszik a weblapod, szépen megcsináltad! A weblapkészítő szoftver letölthető valahonnan

Motoros üdv!
Hát én HD-ben nyomom, de azért a COD4 fényévekkel jobb mindenben mint ez a Vegas 2......de csak vedd meg és jó játékot, engem sem lehetett volna lebeszélni a Forza 2-ről annó.

Danny!

Az alu.kipuf hollóséknál 80.....
Tököm az Xboxaitokba srácok! Ennyi időtök van tényleg?
Zema! Ok-ok hogy csak 50 km-t mentél vele, de hogy kerózik?
Pohi,

nem mindegy min és milyen felbontásban nézted.
Tegnap megjött a játék és full HD-ban, 1080-ban sehol nincs pixeledés és gyönyörű a játék. Az Unreal engine-t használja, de az Unreal Tournament óta azt fejlesztették, kétszer annyi frame per sec.-ot tud, mint az UT és mint a Vegas1. A Call of Duty 4 az etalon az FPS játékok grafikáját nézve és a RSV2 hasonlóan szép. De nem ez a lényeg, hanem a játék élmény, ebből a szempontból még a Vegas 1 is ver bármit. A COD4 egy hihetetlen jó játék, az single playert 2X játszottam végig, multiban pedig fél éve játszok és még mindig nem unalmas, mert nagyon szép és hangulatos. De sokszor játszunk a Vegas 1-el, mert a hangulata is és az élménye is ver mindent, mégha csúnyácska is. De a Vegas 2 ugyanolyan szép mint a COD4, ergo nem lehet szar. Nézd meg az Army of Two-t, ami egy baromi szép játok, de no hangulat, ugyanez igaz a Soldiers of Fortune-ra is. Ami nagyot fog idén ütni (az FPS kategóriában) az a Metal Gear Solid 4, meg a Killzone.

G,
thx, nagyon kis durva a gép, bár még csak 50 km-et mentem vele, de már az biztos, h a fékei és a futóműve jobb mint a 05-6-nak, bár kényelmetlenebbnek éreztem. OK, mindenképp gyere fotózni!

Vegas 2-t megveszed/megvetted?
Bocs....X360-on néztem, de a grafika kidolgozatlan, nem mindenhol, mert sokminden az de vannak tárgyak amik elég silányak......ezt az unreal engine-t nem tudom miért nyomják ennyire, szerintem vannak jobb grafikájú játékok e nélkül. De a lényeg, hogy a régi rainbow six és ghost recon játékélmény hiányzik belőlle. Az 1-el nem játszottam, de ez alapján nem bánom
Zema:
Gratulalok en is! Szolj, ha mesz palyanapra, mert akkor kiugrok fenykepezni!

Pohi:
Mivel a R.six vegas 1 is nagyon jo volt, nem hiszem, hogy a 2. resz gyengebb lett. Valoszinu csak jobb lett!
Biztos PS3-on nezted?
Mert lehet, hogy a Robotzsarun nem ugy jon ki a grafika!
Zema tudnál nekem segíteni?ONLINE játék...
Hát el kell hogy keserítselek a R.six vegas 2. nem nagy szám. Hiányzik belőlle a régi játékstílus......a grafika is elnaggyolt...az autók közelről nagyon pixelesek mint egy ps2-n kb.
ha gondolod fényképezhetek köszi
Hi!
Grat az új szerzeményhez!
Majd átmegyek 1x meglesem milyen a pikcsör!
ma hozuk el a gépet a GT5 P. vel együtt gyönyörű az online beállításokkal szarakszom sajna makacskodik
Sziasztok!

Ha van kedvetek csatlakozzatok az iwiw-es Yamaha R1 klubhoz.
http://www.iwiw.hu/pages/commu...

Üdv
hy mindekinek!
2002-2003 as öhlins kormányteló stimmel 2000es évjárathoz?
rá lehet rakni nem tudja valaki?
ha tudja valaki szoljon legyenszíves!
köszönöm!
Zema!
Gratula a hangszerhez!Így már bizonyos,hogy a GSX-R klub kupán nem fogunk meccselni.
Maradnak a nyiltnapok.
Hi,
tegnapelőtt megjött a játék. Én Kanadából rendelek paypallal játékokat és a hivatalos európai megjelenések előtt jó pár héttel megjönnek. Kb. 25 percet játszottam vele, de hát gyönyörű. És a 25 perc alatt többet voltam a pálya mellett, mint rajta, úh jó lesz ez.
De igazából a Rainbow Siy Vegas 2-őt várom, annak a hivatalos megjelenése kedden volt az USA-ban, úgyhogy annak is nemsokára meg kell jönnie.

Bár most a motor jobban leköt...
sziasztok!
segítsgeteket kérném mégpedig abba, hogy nem e tud valaki reális áron 03-as R1 hez hűtőt, leömlőt, műszerfalat, lámpát (elsö hátso) vagy esetleg valami tuti bonót?
köszönöm
Mert nem megy a ps2-őn!
persze ha nem lenne pénzem ps3ra én is szidnám mint a bokrot (nem amúgy én nme de sztem sokan így állnak hozzá)
Az indexen, a PS2 fórumon nagyon fikázták...
képeket!amúgy gratula!GT5 prologue-t megveszed ps3ra?
Túl sokat használod.
Fejidom csavarjai kezdenek kilazulni... Meg a műanyagoknak olyan furcsa hatásuk van, néha rá se merek ülni.... Meg ilyen apróságok....
Mi törpént?