Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello bt!
Ezt a gépet nem Gyöngyösről vetted véletlenül?
Sziasztok!
Egy barátomnak keresek 2006-os R1-be való első fékbetétet,estleg ha valakinek motor eladás után megmaradt és már nincs rá szüksége baráti áron átvenné.Használt is lehet !
Előre is köszi!
Kutya 06 70 292 90 70
Uraim!
Megvan a vasam, 0km-es 2006-os modell.
Jó az Nekem.
Végre........
Szerintem semmilyet nevegyél neken 4éve van R1-em és még nemkellett izzót cserélni bennne .a megtakarításon vegyél inkább láncspayt mert az nagyon fogy
Már nem bántalak. Mindenkit csak a vétel előtt szoktam. Végül is még élsz. Ha 2 idény lemegy bukta nélkül akkor már mindegy.
Szerinted lenne más oka hogy új 125öst vettünk? :))) Gondolhatod hogy nem én erőlködtem hogy 125 legyen

Jacis,
Ez tényleg elég szép kis ugrás volt :))) Vigyázz magadra!
Szia! Olvastam a terveidet! Hát nem lesz önüralmad azt megsúgom! Én egy babettáról ültem egy 600-as gixxerre és a vétel előtt én is mindig azt mondogattam hogy nem fogom neki huzni de hidd el hogy nem lehet kibirni sokszor! De azért vigyázok ám ne bántsatok !
Tiszteltetem a Felmenőidet és hosszú motoros pályafutást jósolok neked. (Miattuk)
Eljátszogatok a gondolattal. Habár életemben 1x vezettem ilyen erős gépet (954RR), de akkor beleszerettem az ezresek nyomatékába meg erejébe. Bár az igazat megvallva 7nél tovább nem forgattam, és tudtommal ott indul meg igazán
Lehetséges hogy lenne megfelelő önuralmam egy ilyen géphez, csak azért mégis kicsit nagy ugrás lenne, meg mondom a legfontosabb, hogy a Felmenőim nem igazán értékelnék ha egy 150lovas motorra ülnék.
RS után R1?
Hello all.2004 es R1 hez milyen izzókészeltet vegyek mert most veszem a cuccokat hozzá?Köszi elöre is.
Üdv!
Először is kösz hogy írtál ide is
Az RSt az adatlapomon megtekintheted :) Ha érdekel a csere :D
Mondjuk van egy olyan érzésem hogy Atyám nem menne bele a dologba
Köszönet Végh Janának,hogy egy szörnyet varázsolt a gépből!174Le keréken!116Nm192 főtengelyen!
ha segiteni szeretnél valakinek elöször informálodjál lécives!mert nem mindegy hogy egy motor hogy volt sérülve!
Igen az enyém a motor.hátulja sérült volt de sima béla barátom szakszerüen javitotta.csak a hátsó ülés rész sérült a bölcső váz nem!ujra lett fényezve.a motor makulátlan müszaki állapotban van korához képest!de ha felhivtál volna ezt telefonon is közlöm nem számit titoknak!üdv isti
Motorostalálkozó
Tényleg
2006-os model. Júniusban lesz 2 éves.
mi lesz ott
Ha már így ennyi R1 tulaj lett, mkit szeretettel várunk Kőröstetétlenre április 26-án
Ezt bár nem magadtól kérdezted, de előzmény nélkül olvasva viccesen jön ki...

Grat!
Gratulálok . Mikori a moci ?
Végre magvan az új vasam ( imádom ).
Üdv urak. A tegnapi nap folyamán én is R1 tulaj lettem Gyönyörű jószág. Mostmár csak min. fél év mire megtanulok vele rendesen motorozni.