Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ok köszi danny
Nem árulunk motorokat, de a Yamaha City-nél asszem 3.200.000
chriss, látom egyre megy feljebb a keret a végén csak megeggyezünk a 2007-esemre , amúgy kell járatni őket azzal csak magadnak teszel jót meg később a pénztárcádnak.
Köszönöm a válaszokat az előző kérdésre!

http://www.hasznaltauto.hu/ker...
Néztem még ezt a gépet is.0 km-es(elméletileg)
Gondoltam rá,hogy rászólok a kereskedésre,hátha lehetne faragni az árból.De nemis ez a lényeg.

Kérdésem a következő:Ha valaki 0km-es gépet vesz,kell járatni?Ha igen,hány km?
És mi a teendő járatás után az olajcserén kívül?
Mi az amit utánna kötelező megnézetni,cseréltetni.
Mert Én úgy tudom,hogy régen egy 0km-es gép vissza volt fogva(elektronika,szívótorok,stb)
Létezik még ilyen?
Danny, mennyiért megy most nálatok az új R1?
Sajnos vitatkoznom kell a jó öreggel, ugyanis sokszor a forgalomba helyezés évét írják a forgalmiba gyártási évként is, ezek szokták okozni az ilyen jellegű téveszméket is (mármint hogy 2006-os ez az R1).
hello chriss,nézd meg ezt erről legalább minden le van írva és nem kamu fele annak amit mondanak róla,bár kicsit alkudni kéne még az árból.
A"jó öreg "MilleRR
Először is a 04-06 os szériában mindegyiknek egyforma fékrendszere volt. (kivéve a limitált SP-t de ez mellékes)
A hirdetésben szereplő motor nem 06 os gyártású. Onnan lehet tudni, hoogy a kuplungdekli kialakítása a 04-05 ösöknek még egyforma, de a 06 osoké már más.
Forgalomba helyezve lehet 06 ban, de a gyártási éve 04 vagy 05. És ez az ami számít. Ez kerül a forgalmiba.
tudtommal ez még a 2004/5ös széria, 4dugós a féknyereg, meg ilyesmi
Skacok!

Nem lehet,hogy ez a gép 05-ös modell?
http://www.hasznaltauto.hu/ker...
Csak 06-ban lett forgalomba helyezve?
A matricázás és az idomzat miatt gondolom,ezt.
Nem is.
Na jó. Tényleg nem mértem fogyasztást még 7 alatt.
De a Kawámnál nem eszik többet, pedig az csak 750 es volt. ZX7RR 94 fix 10 liter.
2004-től annyit zabálnak ezek az ereggyek, hogy az valami szőőőőőrnyű!
Az enyém csak 150 paci volt. Gondolom ez a gyönyörű fekete 2007-es R1 a 185 pacija miatt is kajol többet. Mindennek ára van
Vazz! Én 5 litykóról álmodni se merek(mondjuk én egyedül ketten vagyok )
Ment a mail!
Akár most is...
Hány óra körül hívhatlak?
Nálunk van ilyen emelő.
Hátsó "V" (emelőszemhez való) alátámasztású Valtermoto emelő.
Csörgess meg 06-20-5-DAN-GER
Tényleg kéne, csak nemtom hogy a rákba hívják...
Most ezt viccből kérdezed, vagy kmolyan?
Nem. Túra alatt 2 személy, telerakott tanktáska, oldaltáskák, hátizsák max. 120-as tempó. Kerek 5 literes fogyasztás. A tank 17 literes
300km? utánfutón?
Hölgyekurak, fiúklányok!

Nem tud vki "V" vagy "Y" (vagy mittoménmilyen) adapteres emelőt? Jó áron, használt is lehet, csak normális...