Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem is a benzinszint érzékelő makkant meg. Vagy megcsináltatod, vagy 180 km-enként tankolsz és akkor biztosan nem maradsz benya nélkül. Legalább is én 180 km alatt tudtam csak az összes benyát megetetni vele ha szétgyilkoltam...... .....ha nem akkor a 300 km-t is elment....
Razor, ha a gyújtás ráadásakor a "teszten" kigyullad a lámpa, akkor a leddel nincs baj. Ha a kilométerszámlálód elindul tartalék állásban ("F" betűs kilométerszámláló), akkor valami gáz mégiscsak a visszajelző lámpával lesz - ha viszont a tartalékos kilométerszámláló sem indul el, akkor a benzinszintjelződ krepált be szerintem.
Mert 3,4 milláért használtan sok. Az új ára is sok.
mért is?
Hali! Remélem tud valaki segiteni nekem! Mi lehet a baj ha nem mutat az üzemanyagjelző egöm semmit! csak akkor gyullad ki amikor rateszem a gyujtást! Már kétszer maradtam benzin nelkül!
oksa
Helló Pohi.
Megint kellene egy kis segitség.Küldök egy smst.
Köszi.
Szép az a motor.
Persze nem annyira mint az enyém, de lehetne.
Na azért annyira ne fájjon már... az ára elég vicces.
Jajj a szívem
Nincsen a csomagban és az árban, mert 10 emberből 9 nem kéri...
De természetesen tudunk hozzá adni, az is Valter Moto gyártmányú, 3.900 Ft.
Danny ezen van rendszámtábla világitás is mert a képen nem látszik?
eladni!akinek kell vmi szóljon és hozok!
Sziasztok!
Mi a különbség a RN04 és az RN012 között?
Ha valaki tudja az légyszi írja meg nekem!
Köszi
Kosz a tippet lehet hogy kiprobalom!
lehetne folytatni a csíkozást ha érted mire célzok...
2002-es R1:

-helyzetjelzo: mindeketto
-tompitott: mindeketto
-refi: mindeketto
... kéne, vagy el akarsz adni?
Hello

Legyszi irjatok mar le, hogy eg a gepeteken a helyzetjelzo/tompitott/refi. A jobb vagy a bal oldali buraban egnek? Ugy nezzuk, a balt vagy jobbat, hogy a mocin ulsz.

pl:
-helyzetjelzo: mindeketto
-tompitott: jobb
-refi: bal

Remelem ertheto volt, kosz szepen.
Üdv Mindenki!
R1,R6 fejidom,lámpa,lábkonzolok,idomok+egyebek korrekt áron!
Ha érdekel vmi dobj 1mailt!
bb83@freemail.hu
Tudom en hogy kell ra valami de meg nem volt idom foglalkozni vele! csak nemreg vettem a kicsiket de nagyon megszerettem! honnan lehet szerezni valami jo matrica szetett ra? aki tud valamit kerem irjon!
Elore is kosz!
Valaki innen a fórumról csinált nekem matricát a farokidomra. Nagyon jól sikerült. Érdeklődj biztos csinál neked is matricát, az feldobná nagyon a vasat, így kicsit kopár. De ez legyen a legnagyobb baja