Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gondolom Fater bukszájának mennyire fájt a dolog! Aztán meg ne sértődj! De tudod ha saját zsebből kell kifizetned egy fél milliós számlát mert a bitosító szarik rád akkor a rosszullét kerülget. (Pláne úgy, hogy minden alkatrész a duplájába kerül a suzukihoz képest).
ui.Aztán rá fél évre fizetett a biztosító. (Ide jön a szívről legördülő kő szmájli)
Zema mi van a mociddal?
nekem csak yamahám volt eddig az ára télleg horror de marha jó
Elhiszem. De mi csak ugratjuk egymást. Asszem! Nekem volt mind a kettő. Ezentúl csak SUZUKI! (Vagy egyszer majd Kawasaki ha lesz rendes hálózata itt is). De nincs bajom a Yamahával azon kívül, hogy horror az ára. Szép meg jó, meg minden.
már egyet kettőt sikerült szal...
Most rajtunk teszteled a kreálmányaidat? Nagyon szép!
Nem hiszem, hogy el tudnál!
Én meg mindent aminek a márkája S-el kezdődik és UZUKI -ra végződik (csak viccelek remélem nem indítok el semmiféle háborúúúút )
Ugyan már. Viccelni csak szabad?
denagy a szája valakinek

nah jo nem OFFolok tovabb...
Tibi ne egesd mar itt a gixxereseket baszki :)
Jah. Kinek mi jutott igaz?
Ugyvan Tibi mond meg neki
750-en alatt minden szar , csak tudod valahol elkell kezdeni
Mindent leszarok ami 749 ccm alatt van.
sztem téll full olyan kis gixer?szard má le
Vazzeg akkor milyenket Yamakka gyárban rakták össze!
Termeszetesen a Suzukira gondoltam. Tapasztalat szerint szezononkent szethullik mind :)
Mi van elkapott a depresszió? Nekem egyáltalán nem ez jött le. Ha nem az, hogy a kisgixxer letolja az R1-et!
Hát nem tudom. Te mondtad.
A Suzukinál lehet hogy benne van a pakliban, hogy akár egy új motor blokkja is széthullik. (engem azért zavarna)
Viszont lényegi különbség, hogy az garanciális. A szétpályázott "oktatómotor"-ra vállal valaki garit?
kb olyan mintha Zema a túlvilágra motorozna át ez sztem így elég...bántó
NEm hiszem hogy tobbet kaptak mint mondjuk az en gixxerem 1 szezon alatt. Ha jo ara van lehet erdemes megvenni, csak jol meg kell nezni nem estek e vele nagyot (legyen egyenes a motor). Mindazonaltal lehet hogy szethullik par szaz km utan a blokk, de ez benne lehet a pakliban barmikor egy zsir uj motornal is....