Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mennyiért lennél hajlandó megválni tőle? esetleg ha egy képet tudnél róla felrakni,az könnyítené a döntést
hi, már megvan. köszönöm.
barátom (gúgli) megmondta a tutit...
Zema,

"gugli" a barátod...
Mike Tomi

LX
Hi.
nekem van. Gyári, tőcsavarral és konzollal együtt. nem sérült.
Sziasztok! 2004-06 -os R1-esre keresek bukógombát. Aki netán tud vmit ajánlani azt szívesen veszem. Köszi
szia Mat!
Ha az új gépre gondolsz azzal még semmi, majd márciusban.
Ha a robogóra akkor köszi jól van, a garázsban pihen...
Ha meg az R1-re, akkor azzal az van, hogy kifizette a biztosító a kárt, a roncsot meg már eladtam.
hi,
Mike Tomi számát tudja valaki?
Mikor elestem leért az RX7-es Arai, kiküldték hollandiába megvizsgálni, semmi baja nincs, viszont a fényezés sérült (nem vészes, karcos lett) és ezt szeretném vmi airbrush szakival rendbehozni. Őt ajánlották.
Az enyémen nincs indextartó! Selejtet adtál!

Na majd ma meglátjuk, hogy fog bekapcsolni....
104 a tuti
írtam egy mailt inkább
Bevallom őszintén, hogy erre nem emlékszem, mert nem sokat kapcsolt be nekem, sokkal kevésbé melegszik mint a 99-es R1-em - az viszont 108 foknál kapcsolt be, és 98-nál ki.
Egy viszont biztos: 115 foknál már azt írja a gépkönyv, hogy állj meg a motorral, mert valami nem klappol, és hagyd visszahűlni!
Egyébként álló helyzetben előfordul ilyen, a lényeg, hogy menet közben rendesen bekapcsoljon!
Hallgatlak...
Ugyanígy néz ki az összesnek a rendszámtartó része, csak a konzol változik motortípusonként!
Az ára 10.900 Ft, és van raktáron is a K4-hez!
Bejáratós....
Hát nem álló helyzetben kellene 10 percig ledadogtatni . az segít
Akkor sztem vmi gond van, mert enyém felment 115-ig kb... Meglepett rendesen
Az én 2004 es R1 em 103 foknál kapcsol be, és 99 nél ki.
Bár nekem már nincs és az is régebbi volt, 104-105-nél kapcsolt be és 97-ig hűtött vissza. Egyébként 78 fokon ált általában ha közlekedtem vele.
Danny! (vagy akinek új R1 van...)

Nektek hány foknál kapcsol be a venti?
A motorosok.hu oldalon adnak jelszót ha írsz a rendszergazdának. Nekem is meg volt, de már fene tudja hol van.....
Tervezet 2008-ra!
Kosz Pohi! Nem voltam itthon a heten, de megtalaltam amit javasoltal. A robbantott abrakat le tudtam tolteni, de a masik weboldalon nem tudom megnyitni amit kijelolok, mert jelszo szukseges. Megegyszer koszi!
Danny! Irj ha erre jársz! szeretnék kérni egy nagy szivességet
Dannyboy! Milyen rendszám tarto konzolod van gixxer k4 600-ra? Tudnál nekem képet mutatni meg árat irni egy pár darabról! Köszi előre is!
jójó értelek én hát ha összetörtem volna a moccot nyilván úgy maradt volna (hisz minek öljön bele pénz abba hogy összetörjem magam) /gondolom én/