Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rusnya! Elég egyszerű a fényezése.
Kosz a segitseget! sokat segitetetek mutatok egy kepet a mocimrol! mit szoltok hozza?
Nincs mit, sok sikert. Az olajshop 16.000 Ft fölött ingyen kiviszi ez alatt olyan 1200-1500 Ft, a formula 3000-nél is olyan 1200-1500 a postaköltség. Én az egész motoros bandának szoktam rendelni úgy jobban megéri.
WoW! Köszi az infot!
Olajshopnál 2300 ha regisztrálva vagy a formulán pedig 1700-ért már lehet kapni
Igen mert Castrol ActEvo GP néven lehet kapni. formula3000 vagy olajshop oldalakon olcsóbb szerintem. Én annak idelyén asszem 1600 Ft körül vettem literjét .
Én is a Castrol GP-t használom. Literje úgy 2500 Ft körül van, de utoljára azt hallottam, hogy megszűnik a gyártása. :(
A versenyolaj újbotlás volt. Úgy értettem ha ringezni szeretne, ott előszeretettel használják. A yamaha-hungária ajánlotta a GP olajat bele és indoklásukban elmondták, hogy az R1 blokkhoz ez a legmegfelelőbb, sőtt ha nincs agyonforgatva akkor 10.000 km-enként is elég cserélni. Továbbá elmondták, hogy rakhatok bele R4-et (a mostani Power1) de azt meg foja enni. Nekem a GP olaj tökéletesen bevált csak ajánlani tudom.
Köszi szépen szerintem ma úgyis kiderül,hogy mi lesz .....
hát az enyémbe pont nem így van :D (ne szívd mellre! :) )
Azt rakd bele amit a manual eloir. MArka az tokmindegy (szerintem). Apro elteresek vannak csak az adalekolasok miatt. Minden olajnak tudnia kell amit a specifikaciokban leirnak. Nekem pl MOL van most benne es teljesen jo. A speckok alapjan meg tul jo is. Elotte volt Motul, Motorex, Castrol jok voltak azok is kis elteresekkel. Pl. Castrolt (R4) kicsit jobban ette, es kicsit nyersebb a valto, de nem veszes...
Először is, a váltóba és a motorba ugyanaz az olaj kering a motoroknál - én 4 évig a Castrol GP-t használtam a 99-es R1-emben, mert tényleg az vált be a legjobban!
Firehorn, ha sokallja a haverod az árat, tőlünk (DanGer Bikes) kaphat vadonatúj Valter Moto bukógombát, 12.900-19.900 Ft/pár áron!
Az meg hogy gyárilag mit javasolnak... megmondják hogy legalább milyen teljesítményszintűt tegyél bele, jelen esetben ezt az act evo-t, de ez nem jelenti azt hogy jobbat nem tehetsz bele. Csak rosszabbat ne.
Pohi a Castrol Power1 nem versenyolaj, de én legalább ilyet ajánlok, azaz, 10w-50-est.
Én ettől szarabbat nem tennék bele....
ELF SPORT 4 CAMPIONE 10W-60: ha versenyezni akarsz, de ez is csak amatőr versenyre ajánlott...
Castrol GP...új nevén Castrol Actevo GP 20W50. Gyárilag ezt javasolják. De ha versenyolaj kell akkor Castrol Power1. Nekem a GP tökéletesn bevált.....és nem eszi egy kicsit sem.
Most akkor ez hogy is van a biztosítóval? . .a pályasérülést nem szokták fizetni
Hello mindenkinek! Remélem tudtok nekem segiteni! Milyen olajat ajánlotok a váltoba! 99-es r1-be? es milyen motorolajat? Itt gondolok a markara meg hogy szintetikus vagy ásványi olaj a jobb? Segitségeteket előre is köszönöm!
Nem nagyon figyelgettem ezt a topicot, szal amikor múltkor benéztem ide sejtettem hogy valami lett a mociddal azért kérdeztem. Összetört az R1.. hajhaj, hogyan történt? Ha el is adtad a roncsot gondolom nagyon szétment... És milyen új mocid van? Csak pályázni fogsz vagy jössz majd ki utcára is?
Oké,megmutatom a képet és az árat a srácnak aztán meglátjuk,hogy hogyan tovább
felére, 30-35 körül gondoltam.
A 70 kicsit húzós lenne Gondoltam inkább itthonról szerzem be mert ebay-on is k"rva drágák ezeka csecse-becsék mondj egy árat és meglátjuk
igen, ez gyári yamaha tartozék.
Sérülésmentes, minden tartozékával.
A gyári ára 70,000 körül mozog a párnak, na ennél én jelentősen kedvezőbben adom, ráadásul tőcsavart is kapsz hozzá, ami eredetileg nincs hozzá. Ha érdekel szólj és italálom az árat.
Szép,szép,de nem az enyém lesz hanem egy haver gépére kerülne fel. Megmutatom neki a képet és konzultálunk a továbbiakról. Amugy ez gyári cucc? Már csak egy jó árat mondj rájuk. köszi
íme a kép.
ha érdekel, biztos meg tudunk egyezni az árban is.