Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Neeeeem!

egy ismerősöm venni akart 600-as gixxert és csomó helyen úgy hirdetik őket, h Hring motorsport iskola motorjai, versenycélra nem használták őket, csak oktatásra. Brian viszont felvilágosított h ezek a GSXR kupás gépek, amiket visszaépítettek utcai modellnek, így valszeg kaptak rendesen. Az áraik elég jók voltak, így ezért ment rá a cimborám.
Zema!
A kérdéseidből ítélve, egyre lejjebb süllyedsz.
Én úgy tudom, hogy az összes le van folytva 100 lóra.(Eleinte így volt) Ha ez igaz akkor annyira nem lehetnek széthajtva.
esnek kelnek velük
szia
mi amikor vettük a mi gsxr-ünket, akkor a kistarcsai benkőéknél voltak K6-os 600 -asok nagyon jó áron, aztán ahogy közelebbről megnéztük őket , akkor látszott rajtuk, hogy voltak piszkálva, pl. váz, villa, stb. Ezután mondta a srác,hogy igen ezek elvileg oktató motorok voltak, és elvileg csak 2-3000 km volt bennük, de ki tudja hogy azt hogy rakták beléjük. Szóval én ennyit tudok róluk.
hi,
tud vki vmit a Hring Motorsport iskolás gsxr-ekről? Ezek nem a gsxr kupás motorok, ugye? Ezekkel mit csináltak?
Ott nem, dec elején Nassfeld-en voltunk 3 napot, meg jövő hét szombaton megyünk Grindelwald (ch)-ba. Meg én holnap Cintivel Donovaly-ba...
Szia Zoli!

Voltatok snowboardozni idén? Sölden? :p
Csak precíz és pontos...

Egyébként szia Oszi!
Alu dobbal 270.900 Ft, karbon vagy titán dobbal 296.900 Ft. Van egyébként rendszere az új kipufogómárkánknak is (még sajna csak 99% hogy megegyezünk velük, ezért nem tudok árakat sem), de nekik titaniumból. De nagyon ütősen néz ki, az R6R dobjuk jobban tetszik mint a TwoBrothers-é...
köszi
2002 R1 akku tipusa gyári:GT 12B-4, 12V/10AH
Kotnyeles.
Akkor minek szósz bele?
Sajnos nem, típusidegen vagyok itt...
:)
és egyébként nem tudod hogy hány AMPERÓRÁS?
Bocs, hogy belevauuu, de a kérdésed úgy pontos, hogy hány amperórás...
HY kellene 1 kis segítség
2002es r1-be hány amperes aksi kell?
előre is köszi
Sajna az nem okés mert a tiéd ugynevezett fekete vázas az enyém pediglen a sima alu színű s mások a felfogatási pontok, van egy-két - három centis eltérések, s állítolag ... mint tehénen a gatya köszi a segítség. hello
Köszi, akkor most még nézegetek fejidomot s talán tankborítást is s ha aktuel akkor írok. helló
Köszi megfontolom
jól van én is sejtettem, hogy az nem a legokébb megoldás lehet..
na és a gyári dobbal? vagy azzal sem lenne a legfaszább?:) na befejeztem.. ez volt az utolsó kérdésem
Áruld el mennyibe van aza rendszer nálatok?
Nemtom, nem vagyok otthon ennyire gázáramlástanból, de meglepne ha jót tenne a motornak...
ohh jólnéz ki. nem láttam még képet a rendszerről.. :)
értem.. akkor r6r-hez tuti nincsen midpipe mivel összevan hagesztve aközépdob a leömlőkkel... szóval szét kell vagdalni a gyárit és szerintem otthon beraktak valami csövet..
Ez egésséges a motornak? (mondjuk egy olyan slipon esetén ami csak egy cső darab? pl: akra mega.. racefit slash.. vagy az én laserem?)
Na itt vannak az árak Oszi:
Akrapovic titán slip-on: 149.900 Ft
Akrapovic karbon slip-on: 149.900 Ft
Yoshimura acél slip-on: 128.000 Ft
Yoshimura titán slip-on: 146.000 Ft
TwoBrothers alu slip-on: 109.900 Ft
TwoBrothers karbon slip-on: 135.900 Ft
TwoBrothers titán slip-on: 135.900 Ft