Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocs, túl nagy volt a kép...
Külön is szokott lenni, de általában használhatatlan, mert az az adott gyár által készített rendszerbe passzol, a gyáriba nem.
Imhol e a TBR rendszer R6R-re:
köszi. van külön is? még nem halottam róla(Midpipe r6r-hez)
Jóóóó, de az csak egy suzuki.....
Van komplett TwoBrothers rendszer R6R-hez, úgyhogy ez valszeg az lesz!
Midpipe-nak a leömlők és a slip-on közti kipufogórendszer-darabot szokták hívni a gyártók.
Suzukira is eleg jo akciok vanak most. Pl 2.7-ert K7 1000.....
srácok, segítsetek!
T-Tuner MidPipe ez mt takarhat?
( http://youtube.com/watch?v=SEo... ) Ez neked ismerős lehet danny! (2brothers kipu nem szól igy R6r-en, ráadásul nincs rajta a "közép dob" most ez rendszer lehet vagy lehet szerezni valami összekötő csövet?)
itt még 1:
http://youtube.com/watch?v=sf9...
(akra megaphone-tól sincs ekkora hangja!)
valaki.. :)
Zema!
Ha bemész zakarékhoz, van most egy akciójuk miszerint 2.9-é megkapod a 2007-es R1-et. Én is így vettem! Sztem gondold meg.... Használt suzuki 2.7 vagy új R1 2.9...............
Úgy érted, hogy hova (melyik Yamahához) vigyed szervízbe?
Szia boldogot neked is. Fejlodni tokmindegy mit veszel. Legyen egyenes a vaza, jo a futomuve es mukodjon a feke. Meg kell 1 kamion gumi es profi leszel igen hamar :) Hogy a suzuki a legjobb erre az mondjuk nem egyertelnu. Viszont enis azert vettem anno suzuki mert ott volt a kupa. Es ugy nez ki jelenleg is ez a legjobb, ott lehet a legtobbet motorozni adott penzert. Raadasul egesz jo a mezony is, szoval kapaszkodni kell ha nem akarsz hatul menni hehe. De mostmar lesz yamaha kupa is, szoval....
nézem minnyá.
Zema írtam neked iwiw-en.
Szevaaaa balageeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
Már rég hallottam rólad! Buék, meg boldog karit, hanukát, hálaadást, halloweent, nyúl ünnepet és május 1-ejét!
Jól látod a dolgokat. Nekem most továbbtanulni kell, meg versenyezni, arra meg a suzi a legjobb.
Na meg kerekezni, sztopizni, driftelni, arra is a k5-k6 a legjobb.
Tudtommal Zema "tovabbtanulni" akar arra meg jo a sutyuki is. Sot inkabb egy utott kopott K4 kene neki amit nem sajnal neha bekuldeni a kavicsagyba. Harmad aron meg is kapna mint az ujat. De o tudja :)
De nálam igen ,amúgy igazad van most néztem meg a 2008-as színeket.Danny tudnál szervíz tanácsot adni?
Ezt a színkombinációt 2008-ban sem lehet nálaunk kapni!
jaja nálunk csak 2008-tól lehet majd kapni
Jaaaa, ez az amerikai!
Na ilyen ,látod grafit
Zema ha érdekel felvehetjük a kapcsolatot,nehogymár szutyukit vegyél.
Ez grafitmetál ,nem fekete nem olyan mint drbig-é
igazán nincs mit!
(kr-t nem tudom, lehetséges, egy biztos hogy szép)
amúgy még ami elég gp-s az a Racefit meg a laser sem rossz..(olyan van a K6-ra mint ami nekem van fenn)
Rendben, holnapra meglesz!
Hát a k7-esre az a cucc tényleg beszarás durván néz ki! Biztos kemény hangja is van!
Köszi a linkeket, nem ismertem ezt a site-ot.
A KR, az a Kenny Roberts-es cucc, nem?