Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

olyat még én se!
de lehet h fekete, csak rajta van még a szürke alufólia...
2007-es fekete-ezüst?
Azt muti már, nem láttam még olyat!
szerintem az M4 ami mocskosul jó!
Na mész te mostmár tényleg a pi...ba a hülye dumáiddal! Miért nem mondod mindjár, hogy lopott?!
Hello Zema.Ha jó mocit akarsz vedd meg az én R1emet most jött meg 07-es fekete-ezüst 0km és jóval bolti ár alatt adom.
Most kaptam árlistát a PascalPlast-tól email-ben.
Van nekik mindenük 2006-2007-es R6-hoz!

Dani, azért kérdezd már meg Te is az olasz idomot.
az nem jelent semmit, te is 100-at mentél pályán és fossá törted...
figyejjémá kisgyerek! amiről tegnap smseztünk. Böffents már ide egy árat arra a dologra, amennyiért nekem odaadod.
Amit én tudok, azzal konkrétan munkába jártak 1100 kilométert, aztán 100-at ment a pályán, és ennyi. De te tudod!
Kérdezd már meg. Esetleg egy fotó vagy valami jó lenne róla.
Így láthatatlanba nem tudok érdemekben nyilatkozni.
Lámpa helye bele van vágva vagy nincs. Plexi jár hozzá vagy a gyári kell...stb
Az infókat küldheted az email címemre.
Előre is köszi.
jah, mielőtt vki megöl. ez a sorrend, csak az erőre vonatkozik, nem az összhatásra.
a k5-k6 1000 a 2005-2006-os modellév. A k7-es meg a k8-as a 2007-es, 2008-as új modell. Ez különbözik a k5-k6-tól.
nem vágom a suzukikat annyira.. K6 az egy uj modell vagy ugyan az mint a K5 vagy a K7 ? ebbe segíts még.. olyat találtam, hogy úú.. én legalábbis tuti azt venném meg..(persze lehet neked nem tetszik )
nem akarok használtat. Meg tudod milyen az 1500 km-es motor? Ismered Fricit, meg Tökyt nem? na mindkettőjük bejáratását volt szerencsém végignézni...
Hidd el, hogy erősebb. Tapasztalat. Mentem mindkettővel, meg k7-el is, meg 07 r1-el is, meg mindenféle 1000-essel nem is keveset. és a sorrend: gsxr (k6), zx10 (05), gsxr (k7), zx10 (06) R1 (07), R1 (06), CBR (06)
Szia Baluu!

Hát nagyon rendes vagy, thx.
K6 1000 lesz. a Yoshi gyárt a K7-re (értelemszerűen, mivel a Suzi cége), igazából az tetszik a legjobban, csak hát nincs k6-ra, meg 450e-be kerül egy slip-on, ami vicc. Az Akrának is van ha jól tudom, de igazából érdekel bármi ami nem magyar sufnigyártótól van és nem szar. TBR, Yoshi, Akra, Micron, Arrow, Leo, Termignoni. ezek jöhetnek mind.
Nincsen neki semmi baja szerintem, és vagy szürke vagy sárga, nem emlékszem. Megkérdezzem?
Nem sokkal többért lehet kapni 1200 kilométeres 2007-es R1-et. De te tudod. Azt meg hogy erősebb... hááát, hagyjuk.
Az nem jófejség, hogy tőlünk veszel, nem kell a púder - hanem így jársz a legjobban!
Tökorrú, azt meg se néztem, csak a Yoshimurát, azért nyüszögtél... na utánanézek akkor az Akrának.
Szia Zema!
Hányas évjáratú lesz a géped?:) nagyon ráérek és keresek "gs-s kipufogokat" :)
Sziasztok!
Most belepofázok én is, de Dúzs Peti szerintem korrekt ember, korrekt kiszolgálással. Az idomjai szerintem jók, Nekem nem volt gondom vele(kivéve a lámpák bevágásával, de az nem az idom hibája..) Pont volt nála egy R6 akkor a műhelyben, és nekem azon bejelölte és kifúrta a lyukakat. Nem volt ég másmilyen idomom, így nem tudom a többi milyen lehet, csak a gyárihoz tudom hasonlítani. Természetesen nem olyan de ennyi pénzért nem is várnék többet. Amire kell arra tökéletes, és különösebb nagy eltérések nincsenek. Egy hely van ahol nem passzol tökéletesen az a farokidom alja.. de ott is 2-3 mm az eltérés.
Viszont (nem tudom másnál is igy van-e) de az R6r-re az idom nem ugyan olyan alakú mint a gyári. (pascalPlast viszont ugyan az)Gondolok itt pl.:az oldalidom formájára... na mind1:) ez az én véleményem
De hogy ne legyen gond a választással itt egy harmadik, is nagyon jó minőségben!
www.carbon-tech.hu
mit nem értesz?
08-as R1-ek drágák, a 07-esek sem sokkal olcsóbbak. Én a 06-osra +1Millát költöttem, amit most kidobam az ablakon, mert ugye fossá tört, az Allianz meg hát érthető módon az extrákra nem fizet. pár dolgot tudtam megmenteni, de azokat is kb. féláron tudtam eladni. a K6-ot 2,7 környékén fogom megkapni, ami jóval olcsóbb mint az R1 és kb. ennyi pénzem lesz, mivel ezt se hitelre akarom, met nem veszek motort hitelre.
Emellett tudjuk, h erősebb, brutálisabb a k6 az r1-nél, sőt a k7-nél is. de még a k7 (sőt a k8 is) jóval olcsóbb, mint a 07-es R1. Ennyi. + Minden olcsóbb hozzá.
És igen, nem fogom annyira sajnálni ha pörög a fűben, mint a csilli-villi R1-et. Persze nem is fogok rá költeni annyit. Nem kell rendszer, meg semmi ilyen szar, csak egy slip-on, egy kormányteló, slick és kész.
Esetleg nagyobb lánckerék hátulra. Meg tudod nekem más fontos egy motorban, mint az átlag felhasználónak, a k6 meg a legjobb huligánparipa...
A versenyzés meg régi cél, idén majd nyomom a gsxr amatőr kupában. És nem azért h kurva jó eredményeim legyenek, hanem a jóval több / olcsóbb / kontrolláltabb pályázási lehetőségért. meg azért be akarok menni 2:10 - 2:08 alá idén mindenképp.
Döglöttkukac kipufogó van k5-k6-ra az Akrának, de gondoltam jó fej leszek és tőletek veszem...
Szia! Nekem van 99-es R1 re pályaidomom, sajnos a fejidom része már nincs meg de a hasidom és a farokidom még megvan ha érdekel, kicsi pénzért . A hasidom sérülésmentes, a faridom jobb oldalán a képen látható sérülés van.
"ár és funkcionalitás miatt"... hmmm
Az elsőről csak annyit, hogy MZ-t még olcsóbban kaptál volna; a másodikat meg nem értem. Ez azt jelenti, hogy nem sajnálod odab@szni?
Mert akkor értem!
Egyébként nincs a K5-6-ra ilyen döglöttkukac kipufogó hivatalosan, de van egy pár ötletem.
Versenyzééés? Na ne ba...
akkor jó, megnyugodtam.
Emellett pedig valószínűleg idén gsxr-ezni fogok, de attól még a YAMAHA a király és egy gsxr soha nem érhet egy r1 nyomába minőség, kidolgozás, szépség terén. Mindig is a YAMAHA lesz az etalon, rengeteg motorom volt, de az R1-nél nem szerettem jobban semmit.
funkcionalitás és ár miatt veszek idén gsxr-t, meg a versenyzés miatt. Meg az én ...khmmm... vezetési stílusomnak jobban fekszik...
Olasz pályaidom? Olyat még nem láttam élőbe.
Mit lehet róla tudni?
Használt? Az mit jelent? 10x buktak vele?
Milyen szinű?
Fotó vagy bármi?
aha, beszélnek magyarul.
Én az egyedi dolgokat arra értettem, h ha neked mondjuk az R1-re nem ilyen farok kell, hanem mutatsz egy képet h olyan, akkor azt is bevállalják. Vagy más hasidom, vagy kétszemélyes farokidom a pályaidomhoz, meg lámpakivágások, meg ilyenek.
De érdemes felhívni őket, sztem meg tudod velük beszélni.