Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na jó, de miért nem szólsz?
80 körül tudok most használtat, olaszt.
Valami félreértettél: én nem tiltottalak ki, csak feltettem egy kérdést!
Dani
Tudod kéne sok-sok minden. Többek közt pálya idom is.
Ha hóvégén megjön a GPCrono, szolj. Meglessük ha arrajárunk.
jó, de megszólítottak és reagálnom kellett.
kérlek-kérlek had írjak ide néha! Van csomó yamahás meg r1-es cuccom még!
igazad van!
lehet h sarkosan fogalmaztam, de csak a saját tapasztalataimon alapuló véleményt minősítettem. Főleg azért, mert mint leírtam több helyről - Tőled is - azt hallottam h jó. nekem nem volt az, így jártam.
Persze nem kizárt, h lesz még Polidom-os pályaidomom, mert már tudom mire kell figyelni és max addig nem megyek el amíg patent módon nincs fent a motoron.
Meg az is benne van a történetben, h én nem vagyok egy szerelőzseni és nem sok mindenhez merek hozzányúlni így azért akadtam ki h még alakítgatni kell. lehet h másnak ez nem gáz, mert szívesen farag rajta egy kicsit, mert ért is hozzá, meg szereti is csinálni.
Nyugi, a 2007es CBR600RR-re sincs még pályaidomuk...
Szóval a Pascalplast-osok vállalnak "egyedi" dolgokat is.
Amennyire egyedinek nevezhető egy 2006-os. Főleg, hogy már kijött az új.
Akkor felveszem velük a kapcsolatot, hátha összedobnak egy R6R-re való idomot.
Az oldalukon található számon hívhatom őket? A másik végén tudnak magyarul?
Robi, kéne neked pályaidom az R6-ra?
Azt ígérted, nem írsz többet - erre mit látok kettővel feljebb?!
mé?
Zema,

Nos, amikor először mentem a Petihez, én sem ismertem... Azóta talán mondhatom hogy vmilyen szinten az ismerősöm...
Senki nem mondta hogy ne írd le a véleményedet. Pusztán - mint írtam is - nem éreztem korrektnek az egy kalap szar kifejezést. Mivel nekem teljesen már jellegű tapasztalataim vannak. És talán így korrekt ha azt is leírjuk, hiszen én sem tettem mást mint leírtam a véleményemet, ami jelen esetben szöges ellentéte a tiédnek. Egyébként pedig semmi problémám a pascalplast féle cuccokkal. Jó hogy van másik gyártó is, legalább lehet válogatni.. Mindenki megveszi azt amelyik neki tetszik, vagy amelyikről jobbakat hallott.. Aztán reméljük bejön neki... Fekete "Cölöp" Bélát viszont nem ismerem, de nekem a Peti ügyfélkezelés is példaértékű volt...

LX
Hazudtál... megint...
Szia Robi!

A pascalplast tényleg jó, sok ismerősömnek van. Beszélnek magyarul és mire kimész elő is készítik, összecsomagolják és az egyedi kéréseket is kezelik. Ha jól tudom a gyáraktól kapják a pontos idom garnitúra sablonokat, meg leírásokat és az alapján gyártanak, ezért illeszkednek profin.
De a Dúzs Petit sem akarom lehúzni, tényleg sok ember elégedett vele, nekem nem vált be ennyi. lehet h a 05-ös cbr idomból nem gyártott sokat és azért nem volt ok, nem tudom. Szívesebben költeném én is a pénzem magyaroknál, mint szlovákoknál, de sajnos ez van.

Jaaaj, nagyon zsír a képeid között az akra, ilyet keresek már hetek óta elérhető áron gsxr-re.
Zema!
A pascalplast-os pályaidom tényleg nagyon pipec. Több ismerősnek is az van.
Egyetlen egy baj van velük.
NEM GYÁRTANAK 2006-os YAMAHA R6-hoz PÁLYAIDOMOT!
A D.Peti féle pedig tényleg nem 100%-os. Fúrkálni, faragcsikálni kell és soha nem lesz tuti.
Ok. értem. ne haragudj. igazad van, többet nem írok...
Hali,

ez a saját véleményem, oda is írtam. nekem nem stimmelt, az illesztések nem voltak jók, a csavarok helye szintén nem passzolt. Faragni kellett volna rajta kurva sokat, amit én nem teszek meg, mert nem azért veszek egy szakembertől idomot, h azt nekem kelljen helyrerakni, emellett az embert szétb****a az ideg amikor nem kevés pénzért vesz valamit, aig várja h felrakjam aztán nem tudja megtenni, met olyan mintha nem is arra a motorra gyártották volna. Emellett hetekig nem tudtam elérni Dúzs Petit, majd hetekre rá adott időpontot, majd akkor se volt ügyfélbarát mikor jeleztem neki a több centis eltéréseket.
Lehet h akit ismer, vagy aki ajánlással megy gyorsabb kiszolgálásban részesül, az is lehet h csak én fogtam ki egy rossz darabot, sőt lehet h bennem van a hiba (minek kell nekem pályaidom?) ezt nem tudom. Más véleménye nem oszt nem szoroz, mert a sajátbőrömön megjártam és azért írtam h szar, h mielőtt megveszi más nézzen jobban körül a piacon. ennyi. Viszont a saját tapasztalatom alapján nem ott veszem a következőt. A szlovákoktól egy ismerősömmel vettem idomot, nagyon normálisak voltak és 3/4 óra alatt felraktuk a motorra mert minden hibátlanul illeszkedett. Az ára pedig kb. ugyanannyi volt, mint a Polidomé. Annak meg örülök h neked/nektek bevált, legalább kiderült, h nem szar általánosságban, csak az enyém volt az.
Nagyon jó ellenpélda viszont Fekete "Cölöp" Béla, akinek az ügyfélkezelése példaértékű. És ezt vártam volna el a Polidomtól is, mert kicsit úgy éreztem h hülyének néznek és rossz szóval élve átvágtak.
Értem, szóval elvitték... akkor mi a f@szt keresel te ebben a topicban?!
Zema,

csak mivel elég inkorrektnem érzem ezt a "kalap szar" megjegyzést, ezért elmondanám az én vleményemet is. Miszerint nekem mind2 Kawámon Dúzs Peti féle idom volt/van. Az elsőt jómagam szereltem fel, elég rövid idő alatt, és minden illesztés passzolt. Illetve szinte az összes barátom Dúzs Peti féle idommal megy, és nem nagyon hallottam hogy panaszkodnának rá! Sőt, mivel mindent Petinél vettem anno, még korrekt árat is kaptam tőle, ha este kilenckor mentem hozzá, akkor is kiszolgált.. Csak a teljesség és a korrektség kedvéért!

LX
hulla voltam ne haragudj, egy konferencián dekkolok két napja. De ha ez megnyugtat senkit nem hívtam vissza!
Ma este rádcsörgök.
Elvitték ja. múlt szombaton. igazából egész jól jöttem ki belőle, persze ha az extrákat nem számolom.
Kösz a tegnap esti hívást!
Elvitték már az R1-et?
Pályaidomot csak innen:
http://www.pascalplast.sk/
nem drága, profi cucc, hibátlan illesztésekkel. Rengetegen mennek R1-el ilyen pályaidommal és csak dícsérik. Van nekik régi R1-re is. meg ebay-en vannak amerikai idomok, amik kurva jók és nem vészesek. (100e alatt van mindegyik)
nekem a 600RR-hez volt magyar pályaidomom, amit a Dúzs Peti féle Polidom-tól vettem, na az egy kalap szar volt. Nem illeszkedett, a csavarok helye máshol volt, farigcsálni kellett. Volna, mert fel se raktam aztán, eladtam a feléért, a jó bizniszeim egyike....
A másik jó verzió h vegyél bontóból gyári idomokat.
Nem lesz könnyű dolgod, nem nagyon van pályaidom (itthon) ehhez a típushoz.
Ha nem találsz, én egy komplett gyári (kék) sérülésmentes idomszettet fel tudok ajánlani tankkal együtt! Persze nem pályaidom árban, de azért nem olyan súlyos.
Ha kell, biztosan megegyezünk.
akkor neked 55
Komolyra fordítva mivel zsírúj ezért 50 65ről leértékelve
Szia!

Nekem 2002-es R1-re van komplett idomom. Ha jó a tiedre, akkor megegyezhetünk. Csöngess: 30/7474253
OscaR1
oscar1@sccenter.hu
35?